Gomel
3:4
Yunost Minsk
Final
Gomel
0:5
Yunost Minsk
Final
Lida
4:5
Baranavichy
Placement Group
Vitebsk
2:4
Mogilev
Placement Group
Yunost Minsk
5:1
Gomel
Final
Yunost Minsk
3:0
Gomel
Final
Lida
3:1
Pinskiye Yastreby
Placement Group
Mogilev
2:4
Lokomotiv Orsha
Placement Group
Baranavichy
1:2
Pinskiye Yastreby
Placement Group
Lokomotiv Orsha
4:1
Vitebsk
Placement Group
Mogilev
3:2
Lida
Placement Group
Yunost Minsk
4:1
Zhlobin
1/2 final
Zhlobin
5:1
Yunost Minsk
1/2 final
Baranavichy
6:2
Mogilev
Placement Group
Lida
5:4
Vitebsk
Placement Group
Pinskiye Yastreby
5:2
Lokomotiv Orsha
Placement Group
Yunost Minsk
2:3
Zhlobin
1/2 final
Baranavichy
2:3
Lokomotiv Orsha
Placement Group
Lida
1:2
Mogilev
Placement Group
Pinskiye Yastreby
4:3
Vitebsk
Placement Group
Soligorsk
3:4
Gomel
1/2 final
Zhlobin
2:6
Yunost Minsk
1/2 final
Gomel
2:0
Soligorsk
1/2 final
Lida
3:4
Lokomotiv Orsha
Placement Group
Pinskiye Yastreby
4:1
Mogilev
Placement Group
Baranavichy
1:2
Vitebsk
Placement Group
Zhlobin
0:4
Yunost Minsk
1/2 final
Gomel
4:3
Soligorsk
1/2 final
Lokomotiv Orsha
2:4
Lida
Placement Group
Pinskiye Yastreby
2:1
Belarus U18
Placement Group
Vitebsk
1:3
Baranavichy
Placement Group
Yunost Minsk
2:3
Zhlobin
1/2 final
Soligorsk
4:2
Gomel
1/2 final
Lokomotiv Orsha
4:2
Baranavichy
Placement Group
Mogilev
8:3
Belarus U18
Placement Group
Vitebsk
3:1
Lida
Placement Group
Yunost Minsk
4:3
Zhlobin
1/2 final
Soligorsk
3:4
Gomel
1/2 final
Lokomotiv Orsha
4:3
Pinskiye Yastreby
Placement Group
Mogilev
1:2
Baranavichy
Placement Group
Vitebsk
4:2
Pinskiye Yastreby
Placement Group
Gomel
2:0
Neman Grodno
1/4 final
Baranavichy
4:0
Belarus U18
Placement Group
Zhlobin
2:1
Molodechno
1/4 final
Lida
2:1
Belarus U18
Placement Group
Mogilev
4:3
Pinskiye Yastreby
Placement Group
Neman Grodno
3:4
Gomel
1/4 final
Vitebsk
0:3
Lokomotiv Orsha
Placement Group
Pinskiye Yastreby
6:5
Baranavichy
Placement Group
Gomel
1:2
Neman Grodno
1/4 final
Molodechno
3:5
Zhlobin
1/4 final
Lokomotiv Orsha
4:2
Mogilev
Placement Group
Pinskiye Yastreby
5:1
Lida
Placement Group
Brest
1:5
Yunost Minsk
1/4 final
Novopolotsk
0:1
Soligorsk
1/4 final
Neman Grodno
3:1
Gomel
1/4 final
Zhlobin
3:4
Molodechno
1/4 final
Mogilev
5:4
Vitebsk
Placement Group
Brest
0:6
Yunost Minsk
1/4 final
Novopolotsk
1:2
Soligorsk
1/4 final
Neman Grodno
1:3
Gomel
1/4 final
Zhlobin
2:4
Molodechno
1/4 final
Baranavichy
4:6
Lida
Placement Group
Lokomotiv Orsha
7:0
Belarus U18
Placement Group
Vitebsk
1:4
Belarus U18
Placement Group
Gomel
1:5
Neman Grodno
1/4 final
Soligorsk
5:2
Novopolotsk
1/4 final
Yunost Minsk
2:1
Brest
1/4 final
Molodechno
1:2
Zhlobin
1/4 final
Gomel
4:2
Neman Grodno
1/4 final
Soligorsk
4:2
Novopolotsk
1/4 final
Yunost Minsk
4:0
Brest
1/4 final
Molodechno
2:3
Zhlobin
1/4 final
Lokomotiv Orsha
5:1
Brest
Play Offs
Mogilev
1:1
Novopolotsk
Play Offs
Neman Grodno
4:0
Lida
Play Offs
Zhlobin
5:2
Vitebsk
Play Offs
Brest
4:2
Lokomotiv Orsha
Play Offs
Lida
2:4
Neman Grodno
Play Offs
Novopolotsk
4:2
Mogilev
Play Offs
Vitebsk
1:3
Zhlobin
Play Offs
Yunost Minsk
4:1
Soligorsk
Gomel
1:3
Molodechno
Lida
3:2
Vitebsk
Lokomotiv Orsha
2:0
Mogilev
Novopolotsk
4:0
Brest
Pinskiye Yastreby
4:3
Belarus U18
Zhlobin
3:1
Neman Grodno
Baranavichy
5:4
Pinskiye Yastreby
Lida
1:6
Novopolotsk
Lokomotiv Orsha
3:2
Zhlobin
Mogilev
0:5
Neman Grodno
Molodechno
1:5
Soligorsk
Vitebsk
2:6
Brest
Gomel
1:3
Yunost Minsk
Mogilev
3:5
Zhlobin
Neman Grodno
3:4
Lokomotiv Orsha
Yunost Minsk
2:3
Molodechno
Soligorsk
3:2
Gomel
Belarus U18
3:2
Baranavichy
Brest
2:5
Lida
Novopolotsk
6:3
Vitebsk
Lokomotiv Orsha
2:1
Gomel
Soligorsk
5:2
Mogilev
Zhlobin
0:3
Yunost Minsk
Neman Grodno
3:2
Molodechno
Belarus U18
2:3
Vitebsk
Pinskiye Yastreby
0:4
Novopolotsk
Baranavichy
2:5
Lida
Gomel
3:2
Mogilev
Molodechno
3:2
Lokomotiv Orsha
Soligorsk
1:4
Zhlobin
Yunost Minsk
3:2
Neman Grodno
Novopolotsk
3:2
Belarus U18
Vitebsk
2:1
Baranavichy
Brest
3:2
Pinskiye Yastreby
Molodechno
5:2
Mogilev
Neman Grodno
3:4
Soligorsk
Yunost Minsk
1:0
Lokomotiv Orsha
Zhlobin
4:2
Gomel
Belarus U18
2:4
Brest
Pinskiye Yastreby
4:5
Lida
Baranavichy
1:3
Novopolotsk
Gomel
1:3
Neman Grodno
Mogilev
0:1
Yunost Minsk
Soligorsk
4:0
Lokomotiv Orsha
Molodechno
1:2
Zhlobin
Lida
3:1
Belarus U18
Vitebsk
3:2
Pinskiye Yastreby
Brest
5:3
Baranavichy
Gomel
2:0
Lokomotiv Orsha
Molodechno
0:1
Yunost Minsk
Neman Grodno
2:1
Soligorsk
Zhlobin
1:2
Mogilev
Novopolotsk
2:3
Lida
Vitebsk
3:5
Belarus U18
Brest
3:0
Pinskiye Yastreby
Neman Grodno
0:1
Yunost Minsk
Gomel
3:1
Mogilev
Molodechno
4:3
Soligorsk
Zhlobin
4:1
Lokomotiv Orsha
Novopolotsk
5:1
Belarus U18
Pinskiye Yastreby
4:1
Baranavichy
Vitebsk
4:3
Lida
Novopolotsk
2:3
Belarus U18
Mogilev
1:4
Neman Grodno
Yunost Minsk
1:2
Gomel
Belarus U18
2:3
Brest
Lida
4:3
Baranavichy
Lokomotiv Orsha
2:1
Molodechno
Mogilev
3:4
Neman Grodno
Yunost Minsk
4:0
Gomel
Soligorsk
4:1
Zhlobin
Belarus U18
8:3
Baranavichy
Lida
4:1
Brest
Lokomotiv Orsha
4:1
Neman Grodno
Mogilev
2:3
Molodechno
Soligorsk
1:2
Gomel
Yunost Minsk
1:2
Zhlobin
Pinskiye Yastreby
2:5
Novopolotsk
Baranavichy
2:3
Vitebsk
Pinskiye Yastreby
4:1
Lida
Brest
1:5
Novopolotsk
Mogilev
0:5
Lokomotiv Orsha
Molodechno
3:4
Neman Grodno
Soligorsk
2:0
Yunost Minsk
Zhlobin
1:0
Gomel
Baranavichy
2:3
Novopolotsk
Pinskiye Yastreby
2:0
Belarus U18
Brest
2:1
Vitebsk
Lokomotiv Orsha
2:1
Yunost Minsk
Mogilev
1:4
Soligorsk
Neman Grodno
2:4
Zhlobin
Molodechno
2:6
Gomel
Pinskiye Yastreby
3:4
Vitebsk
Lokomotiv Orsha
1:2
Soligorsk
Mogilev
2:7
Yunost Minsk
Molodechno
2:7
Zhlobin
Neman Grodno
1:3
Gomel
Belarus U18
4:3
Lida
Baranavichy
1:4
Brest
Novopolotsk
2:1
Vitebsk
Gomel
5:6
Zhlobin
Lida
3:4
Belarus U18
Neman Grodno
0:2
Molodechno
Yunost Minsk
5:4
Soligorsk
Lokomotiv Orsha
5:3
Mogilev
Novopolotsk
2:3
Brest
Soligorsk
1:4
Yunost Minsk
Belarus U18
4:5
Pinskiye Yastreby
Vitebsk
2:5
Brest
Novopolotsk
5:0
Baranavichy
Lida
3:1
Pinskiye Yastreby
Vitebsk
4:2
Baranavichy
Yunost Minsk
6:1
Neman Grodno
Mogilev
1:3
Zhlobin
Lokomotiv Orsha
1:4
Gomel
Soligorsk
3:0
Molodechno
Baranavichy
1:6
Lida
Brest
8:3
Belarus U18
Novopolotsk
3:2
Pinskiye Yastreby
Lokomotiv Orsha
1:3
Zhlobin
Mogilev
3:2
Gomel
Soligorsk
4:3
Neman Grodno
Yunost Minsk
1:3
Molodechno
Baranavichy
2:1
Belarus U18
Vitebsk
3:6
Pinskiye Yastreby
Brest
3:1
Belarus U18
Gomel
2:3
Soligorsk
Molodechno
4:1
Lokomotiv Orsha
Neman Grodno
5:0
Mogilev
Zhlobin
0:2
Yunost Minsk
Belarus U18
1:2
Vitebsk
Brest
2:1
Baranavichy
Lida
4:5
Novopolotsk
Gomel
1:3
Yunost Minsk
Molodechno
3:0
Mogilev
Neman Grodno
3:2
Lokomotiv Orsha
Zhlobin
4:5
Soligorsk
Belarus U18
1:2
Novopolotsk
Brest
3:1
Pinskiye Yastreby
Lida
7:3
Vitebsk
Molodechno
2:1
Yunost Minsk
Neman Grodno
1:2
Soligorsk
Baranavichy
0:4
Brest
Vitebsk
5:4
Lida
Neman Grodno
3:1
Yunost Minsk
Baranavichy
2:3
Pinskiye Yastreby
Novopolotsk
3:1
Lida
Vitebsk
1:4
Novopolotsk
Gomel
3:1
Molodechno
Soligorsk
4:0
Mogilev
Yunost Minsk
3:4
Lokomotiv Orsha
Zhlobin
3:2
Neman Grodno
Belarus U18
0:6
Baranavichy
Lida
1:2
Brest
Novopolotsk
3:0
Vitebsk
Soligorsk
4:2
Lokomotiv Orsha
Yunost Minsk
5:1
Mogilev
Zhlobin
4:3
Molodechno
Gomel
4:2
Neman Grodno
Belarus U18
0:2
Brest
Lida
6:1
Baranavichy
Pinskiye Yastreby
0:3
Novopolotsk
Gomel
5:1
Lokomotiv Orsha
Molodechno
1:0
Yunost Minsk
Zhlobin
9:0
Mogilev
Neman Grodno
3:2
Soligorsk
Baranavichy
3:4
Vitebsk
Brest
0:3
Novopolotsk
Pinskiye Yastreby
3:4
Belarus U18
Gomel
4:0
Mogilev
Molodechno
4:3
Soligorsk
Neman Grodno
0:1
Yunost Minsk
Zhlobin
4:2
Lokomotiv Orsha
Baranavichy
2:5
Novopolotsk
Brest
2:3
Vitebsk
Pinskiye Yastreby
2:1
Lida
Pinskiye Yastreby
6:4
Vitebsk
Lokomotiv Orsha
2:3
Molodechno
Soligorsk
4:3
Zhlobin
Yunost Minsk
4:2
Gomel
Mogilev
1:6
Molodechno
Soligorsk
5:1
Gomel
Yunost Minsk
5:1
Zhlobin
Lokomotiv Orsha
1:0
Neman Grodno
Belarus U18
1:2
Lida
Brest
8:2
Baranavichy
Yunost Minsk
5:4
Zhlobin
Lokomotiv Orsha
0:2
Neman Grodno
Lida
4:1
Belarus U18
Pinskiye Yastreby
0:1
Brest
Mogilev
1:7
Soligorsk
Molodechno
3:1
Zhlobin
Neman Grodno
1:3
Gomel
Belarus U18
3:2
Pinskiye Yastreby
Lokomotiv Orsha
2:3
Soligorsk
Novopolotsk
0:1
Baranavichy
Vitebsk
3:6
Brest
Molodechno
1:0
Gomel
Lida
4:2
Pinskiye Yastreby
Novopolotsk
2:1
Brest
Vitebsk
3:2
Baranavichy
Mogilev
1:4
Lokomotiv Orsha
Molodechno
1:4
Neman Grodno
Vitebsk
1:0
Pinskiye Yastreby
Brest
3:5
Lida
Baranavichy
3:4
Belarus U18
Yunost Minsk
3:1
Lokomotiv Orsha
Gomel
3:2
Molodechno
Baranavichy
4:3
Lida
Brest
10:1
Belarus U18
Novopolotsk
2:1
Pinskiye Yastreby
Gomel
3:2
Neman Grodno
Yunost Minsk
3:1
Mogilev
Soligorsk
4:1
Mogilev
Baranavichy
3:2
Pinskiye Yastreby
Soligorsk
6:5
Lokomotiv Orsha
Lokomotiv Orsha
2:6
Yunost Minsk
Neman Grodno
4:1
Lokomotiv Orsha
Molodechno
1:5
Mogilev
Gomel
2:0
Soligorsk
Baranavichy
2:3
Brest
Belarus U18
6:2
Vitebsk
Molodechno
4:3
Lokomotiv Orsha
Neman Grodno
6:2
Mogilev
Zhlobin
0:6
Soligorsk
Gomel
1:5
Yunost Minsk
Baranavichy
5:1
Pinskiye Yastreby
Belarus U18
0:0
Novopolotsk
Lida
4:2
Vitebsk
Vitebsk
3:5
Belarus U18
Mogilev
0:2
Gomel
Soligorsk
2:3
Molodechno
Yunost Minsk
5:1
Neman Grodno
Lokomotiv Orsha
1:2
Zhlobin
Brest
2:3
Pinskiye Yastreby
Novopolotsk
0:1
Lida
Vitebsk
8:3
Belarus U18
Lokomotiv Orsha
2:3
Gomel
Mogilev
1:6
Zhlobin
Soligorsk
4:2
Neman Grodno
Yunost Minsk
6:3
Molodechno
Novopolotsk
1:2
Belarus U18
Vitebsk
2:1
Lida
Brest
5:1
Baranavichy
Gomel
5:4
Zhlobin
Lokomotiv Orsha
1:3
Mogilev
Neman Grodno
1:4
Molodechno
Yunost Minsk
4:2
Soligorsk
Pinskiye Yastreby
2:3
Belarus U18
Zhlobin
1:4
Lokomotiv Orsha
Gomel
4:1
Mogilev
Baranavichy
0:2
Novopolotsk
Gomel
4:1
Lokomotiv Orsha
Molodechno
2:3
Soligorsk
Pinskiye Yastreby
6:4
Lida
Zhlobin
5:4
Mogilev
Baranavichy
6:1
Vitebsk
Brest
3:5
Novopolotsk
Brest
6:1
Vitebsk
Mogilev
2:4
Neman Grodno
Pinskiye Yastreby
3:2
Novopolotsk
Mogilev
5:3
Molodechno
Pinskiye Yastreby
4:3
Vitebsk
Soligorsk
2:1
Gomel
Belarus U18
3:4
Baranavichy
Lida
3:2
Brest
Soligorsk
4:3
Zhlobin
Mogilev
1:2
Yunost Minsk
Lokomotiv Orsha
0:5
Molodechno
Belarus U18
1:8
Brest
Baranavichy
2:5
Lida
Vitebsk
0:6
Novopolotsk
Neman Grodno
0:4
Zhlobin
Lokomotiv Orsha
0:5
Soligorsk
Molodechno
1:4
Gomel
Neman Grodno
0:5
Zhlobin
Mogilev
1:7
Yunost Minsk
Belarus U18
3:5
Lida
Pinskiye Yastreby
2:0
Baranavichy
Mogilev
1:4
Soligorsk
Molodechno
3:2
Zhlobin
Neman Grodno
4:3
Gomel
Lokomotiv Orsha
0:5
Yunost Minsk
Lida
5:6
Belarus U18
Novopolotsk
4:0
Vitebsk
Pinskiye Yastreby
1:5
Brest
Molodechno
5:2
Neman Grodno
Soligorsk
4:3
Yunost Minsk
Zhlobin
5:4
Gomel
Gomel
3:2
Molodechno
Yunost Minsk
5:4
Mogilev
Zhlobin
3:4
Neman Grodno
Lida
4:2
Baranavichy
Brest
3:1
Belarus U18
Vitebsk
5:3
Pinskiye Yastreby
Gomel
2:1
Neman Grodno
Soligorsk
4:2
Mogilev
Zhlobin
3:2
Molodechno
Baranavichy
7:1
Belarus U18
Brest
2:1
Lida
Novopolotsk
6:3
Pinskiye Yastreby
Gomel
3:1
Soligorsk
Molodechno
8:1
Mogilev
Neman Grodno
5:3
Lokomotiv Orsha
Zhlobin
4:2
Yunost Minsk
Novopolotsk
4:3
Brest
Vitebsk
4:5
Baranavichy
Gomel
4:1
Yunost Minsk
Molodechno
4:0
Lokomotiv Orsha
Neman Grodno
2:0
Mogilev
Zhlobin
2:3
Soligorsk
Lida
4:3
Pinskiye Yastreby
Novopolotsk
2:0
Baranavichy
Vitebsk
0:3
Brest
Soligorsk
3:1
Molodechno
Lokomotiv Orsha
3:4
Zhlobin
Mogilev
1:4
Gomel
Yunost Minsk
5:0
Neman Grodno
Lida
0:1
Vitebsk
Lokomotiv Orsha
2:5
Gomel
Mogilev
3:2
Zhlobin
Soligorsk
4:1
Neman Grodno
Yunost Minsk
3:2
Molodechno
Belarus U18
0:5
Vitebsk
Lida
0:6
Novopolotsk
Gomel
1:4
Zhlobin
Lokomotiv Orsha
6:1
Mogilev
Neman Grodno
2:3
Molodechno
Yunost Minsk
3:0
Soligorsk