Junior Kurgan
6:1
Hk Orenburg
Play Offs
HC Cheboksary
2:1
Krasnoyarskie Rysi
Play Offs
Hk Orenburg
5:1
Junior Kurgan
Play Offs
Junior Kurgan
1:2
Hk Orenburg
1/4 final
Krasnoyarskie Rysi
2:3
HC Cheboksary
1/4 final
Krasnoyarskie Rysi
0:1
HC Cheboksary
1/4 final
Hk Orenburg
1:4
Junior Kurgan
1/4 final
Kristall BDK
0:7
Dyn. Altay
1/4 final
HC Cheboksary
1:3
Krasnoyarskie Rysi
1/4 final
Hk Orenburg
1:3
Junior Kurgan
1/4 final
Kristall BDK
2:8
Dyn. Altay
1/4 final
HC Cheboksary
8:1
Krasnoyarskie Rysi
1/4 final
Dyn. Altay
3:2
Kristall BDK
1/4 final
Junior Kurgan
3:1
Hk Orenburg
1/4 final
Dyn. Altay
3:2
Kristall BDK
1/4 final
Junior Kurgan
3:4
Hk Orenburg
1/4 final
Dyn. Altay
5:6
Chelny
Kristall BDK
1:5
Junior Kurgan
Krasnoyarskie Rysi
4:1
Hk Orenburg
Dyn. Altay
4:5
Chelny
Kristall BDK
1:3
Junior Kurgan
Krasnoyarskie Rysi
2:4
Hk Orenburg
Kristall BDK
4:5
Junior Kurgan
Dyn. Altay
1:2
Chelny
Krasnoyarskie Rysi
3:2
Hk Orenburg
Chelny
5:3
Krasnoyarskie Rysi
Hk Orenburg
3:4
HC Cheboksary
Junior Kurgan
4:2
Dyn. Altay
Junior Kurgan
3:2
Dyn. Altay
Hk Orenburg
4:3
HC Cheboksary
Chelny
3:0
Krasnoyarskie Rysi
Chelny
4:2
Krasnoyarskie Rysi
Junior Kurgan
2:4
Dyn. Altay
Hk Orenburg
2:3
HC Cheboksary
HC Cheboksary
4:5
Chelny
Krasnoyarskie Rysi
1:3
Dyn. Altay
HC Cheboksary
0:1
Chelny
Krasnoyarskie Rysi
4:3
Dyn. Altay
Kristall BDK
1:2
Hk Orenburg
HC Cheboksary
3:4
Chelny
Kristall BDK
2:4
Hk Orenburg
Krasnoyarskie Rysi
3:6
Dyn. Altay
Kristall BDK
1:6
Hk Orenburg
Chelny
3:2
Kristall BDK
Junior Kurgan
4:3
Krasnoyarskie Rysi
Dyn. Altay
0:2
HC Cheboksary
Dyn. Altay
5:2
HC Cheboksary
Junior Kurgan
4:3
Krasnoyarskie Rysi
Chelny
7:1
Kristall BDK
Chelny
5:0
Kristall BDK
Dyn. Altay
2:8
HC Cheboksary
Junior Kurgan
5:4
Krasnoyarskie Rysi
HC Cheboksary
6:1
Krasnoyarskie Rysi
Hk Orenburg
2:4
Junior Kurgan
Kristall BDK
2:4
Dyn. Altay
HC Cheboksary
5:1
Krasnoyarskie Rysi
Hk Orenburg
3:4
Junior Kurgan
Kristall BDK
2:8
Dyn. Altay
HC Cheboksary
9:3
Krasnoyarskie Rysi
Hk Orenburg
5:0
Junior Kurgan
Kristall BDK
2:3
Dyn. Altay
Krasnoyarskie Rysi
3:6
Kristall BDK
Chelny
3:4
Hk Orenburg
Junior Kurgan
7:4
HC Cheboksary
Krasnoyarskie Rysi
5:0
Kristall BDK
Junior Kurgan
3:5
HC Cheboksary
Krasnoyarskie Rysi
4:1
Kristall BDK
Chelny
4:3
Hk Orenburg
Chelny
4:5
Hk Orenburg
Junior Kurgan
1:3
HC Cheboksary
HC Cheboksary
4:2
Kristall BDK
Junior Kurgan
5:4
Chelny
Hk Orenburg
3:4
Dyn. Altay
HC Cheboksary
4:2
Kristall BDK
Junior Kurgan
6:3
Chelny
Hk Orenburg
3:5
Dyn. Altay
HC Cheboksary
8:0
Kristall BDK
Hk Orenburg
4:5
Dyn. Altay
Junior Kurgan
3:4
Chelny
Chelny
3:2
Junior Kurgan
Kristall BDK
7:4
HC Cheboksary
Dyn. Altay
11:2
Hk Orenburg
Chelny
6:3
Junior Kurgan
Dyn. Altay
6:3
Hk Orenburg
Kristall BDK
2:1
HC Cheboksary
Chelny
7:5
Junior Kurgan
Dyn. Altay
5:2
Hk Orenburg
Kristall BDK
2:3
HC Cheboksary
HC Cheboksary
6:5
Junior Kurgan
Kristall BDK
3:0
Krasnoyarskie Rysi
Hk Orenburg
5:3
Chelny
Kristall BDK
4:2
Krasnoyarskie Rysi
HC Cheboksary
4:3
Junior Kurgan
Hk Orenburg
2:4
Chelny
HC Cheboksary
2:1
Junior Kurgan
Kristall BDK
6:5
Krasnoyarskie Rysi
Hk Orenburg
3:0
Chelny
Junior Kurgan
0:3
Hk Orenburg
Dyn. Altay
1:0
Kristall BDK
Krasnoyarskie Rysi
2:8
HC Cheboksary
Krasnoyarskie Rysi
2:3
HC Cheboksary
Junior Kurgan
4:3
Hk Orenburg
Dyn. Altay
1:2
Kristall BDK
Junior Kurgan
3:2
Hk Orenburg
Dyn. Altay
1:0
Kristall BDK
Krasnoyarskie Rysi
5:4
HC Cheboksary
HC Cheboksary
4:5
Dyn. Altay
Krasnoyarskie Rysi
3:2
Junior Kurgan
Kristall BDK
2:5
Chelny
HC Cheboksary
2:6
Dyn. Altay
Krasnoyarskie Rysi
2:4
Junior Kurgan
HC Cheboksary
7:1
Dyn. Altay
Krasnoyarskie Rysi
2:1
Junior Kurgan
Kristall BDK
2:5
Chelny
Kristall BDK
5:4
Chelny
Dyn. Altay
5:1
Krasnoyarskie Rysi
Dyn. Altay
2:1
Krasnoyarskie Rysi
Chelny
4:2
HC Cheboksary
Hk Orenburg
3:4
Kristall BDK
Dyn. Altay
5:1
Krasnoyarskie Rysi
Hk Orenburg
6:4
Kristall BDK
Chelny
4:3
HC Cheboksary
Chelny
6:7
HC Cheboksary
Hk Orenburg
3:4
Kristall BDK
Krasnoyarskie Rysi
4:6
Chelny
HC Cheboksary
5:3
Hk Orenburg
Dyn. Altay
1:2
Junior Kurgan
HC Cheboksary
3:1
Hk Orenburg
Dyn. Altay
4:3
Junior Kurgan
Krasnoyarskie Rysi
2:5
Chelny
Krasnoyarskie Rysi
2:5
Chelny
HC Cheboksary
3:2
Hk Orenburg
Dyn. Altay
0:1
Junior Kurgan
Chelny
3:4
Dyn. Altay
Hk Orenburg
7:1
Krasnoyarskie Rysi
Junior Kurgan
5:4
Kristall BDK
Hk Orenburg
4:2
Krasnoyarskie Rysi
Junior Kurgan
1:2
Kristall BDK
Chelny
1:2
Dyn. Altay
Chelny
4:2
Dyn. Altay
Hk Orenburg
7:1
Krasnoyarskie Rysi
Junior Kurgan
1:5
Kristall BDK