Metallurg Magnitogorsk
3:2
Avtomobilist
1/2 final
Avtomobilist
5:3
Metallurg Magnitogorsk
1/2 final
Metallurg Magnitogorsk
5:2
Avtomobilist
1/2 final
Avtomobilist
5:3
Metallurg Magnitogorsk
1/2 final
Traktor
0:3
Lokomotiv Yaroslavl
1/2 final
Avtomobilist
2:3
Metallurg Magnitogorsk
1/2 final
Traktor
1:2
Lokomotiv Yaroslavl
1/2 final
Metallurg Magnitogorsk
2:4
Avtomobilist
1/2 final
Lokomotiv Yaroslavl
3:2
Traktor
1/2 final
Metallurg Magnitogorsk
2:1
Avtomobilist
1/2 final
Lokomotiv Yaroslavl
5:2
Traktor
1/2 final
Spartak Moscow
0:3
Metallurg Magnitogorsk
1/4 final
Avangard Omsk
0:2
Lokomotiv Yaroslavl
1/4 final
Lokomotiv Yaroslavl
2:3
Avangard Omsk
1/4 final
Metallurg Magnitogorsk
5:3
Spartak Moscow
1/4 final
Spartak Moscow
1:0
Metallurg Magnitogorsk
1/4 final
Avangard Omsk
4:2
Lokomotiv Yaroslavl
1/4 final
SKA St. Petersburg
4:5
Avtomobilist
1/4 final
Avtomobilist
2:5
SKA St. Petersburg
1/4 final
Lokomotiv Yaroslavl
3:1
Avangard Omsk
1/4 final
Traktor
5:4
UHC Dinamo
1/4 final
Spartak Moscow
5:2
Metallurg Magnitogorsk
1/4 final
Avtomobilist
2:1
SKA St. Petersburg
1/4 final
Lokomotiv Yaroslavl
1:2
Avangard Omsk
1/4 final
Traktor
3:2
UHC Dinamo
1/4 final
SKA St. Petersburg
1:3
Avtomobilist
1/4 final
Metallurg Magnitogorsk
1:0
Spartak Moscow
1/4 final
UHC Dinamo
4:5
Traktor
1/4 final
Avangard Omsk
0:7
Lokomotiv Yaroslavl
1/4 final
SKA St. Petersburg
2:3
Avtomobilist
1/4 final
Metallurg Magnitogorsk
4:0
Spartak Moscow
1/4 final
UHC Dinamo
2:4
Traktor
1/4 final
Avangard Omsk
1:2
Lokomotiv Yaroslavl
1/4 final
Dynamo Minsk
1:3
UHC Dinamo
1/8 final
Amur Khabarovsk
2:3
Metallurg Magnitogorsk
1/8 final
UHC Dinamo
1:2
Dynamo Minsk
1/8 final
Traktor
4:2
Salavat Yulayev Ufa
1/8 final
SKA St. Petersburg
3:0
Torpedo
1/8 final
Metallurg Magnitogorsk
3:1
Amur Khabarovsk
1/8 final
Avangard Omsk
4:0
Lada Togliatti
1/8 final
Dynamo Minsk
2:3
UHC Dinamo
1/8 final
Spartak Moscow
5:1
Severstal Cherepovets
1/8 final
Lokomotiv Yaroslavl
6:3
CSKA Moscow
1/8 final
AK Bars Kazan
1:2
Avtomobilist
1/8 final
Salavat Yulayev Ufa
1:2
Traktor
1/8 final
Torpedo
1:4
SKA St. Petersburg
1/8 final
Lada Togliatti
4:1
Avangard Omsk
1/8 final
Amur Khabarovsk
5:2
Metallurg Magnitogorsk
1/8 final
Dynamo Minsk
3:1
UHC Dinamo
1/8 final
Severstal Cherepovets
4:5
Spartak Moscow
1/8 final
CSKA Moscow
1:2
Lokomotiv Yaroslavl
1/8 final
Avtomobilist
0:5
AK Bars Kazan
1/8 final
Traktor
2:3
Salavat Yulayev Ufa
1/8 final
Torpedo
2:5
SKA St. Petersburg
1/8 final
Lada Togliatti
1:3
Avangard Omsk
1/8 final
Amur Khabarovsk
2:3
Metallurg Magnitogorsk
1/8 final
UHC Dinamo
4:3
Dynamo Minsk
1/8 final
Severstal Cherepovets
3:7
Spartak Moscow
1/8 final
CSKA Moscow
2:3
Lokomotiv Yaroslavl
1/8 final
Avtomobilist
3:1
AK Bars Kazan
1/8 final
Traktor
3:2
Salavat Yulayev Ufa
1/8 final
SKA St. Petersburg
3:2
Torpedo
1/8 final
Metallurg Magnitogorsk
2:3
Amur Khabarovsk
1/8 final
Avangard Omsk
3:2
Lada Togliatti
1/8 final
UHC Dinamo
4:1
Dynamo Minsk
1/8 final
Spartak Moscow
1:2
Severstal Cherepovets
1/8 final
AK Bars Kazan
0:4
Avtomobilist
1/8 final
Lokomotiv Yaroslavl
2:1
CSKA Moscow
1/8 final
Salavat Yulayev Ufa
4:1
Traktor
1/8 final
SKA St. Petersburg
2:5
Torpedo
1/8 final
Metallurg Magnitogorsk
2:1
Amur Khabarovsk
1/8 final
Avangard Omsk
5:1
Lada Togliatti
1/8 final
Spartak Moscow
3:2
Severstal Cherepovets
1/8 final
AK Bars Kazan
1:2
Avtomobilist
1/8 final
Lokomotiv Yaroslavl
0:4
CSKA Moscow
1/8 final
Salavat Yulayev Ufa
2:3
Traktor
1/8 final
UHC Dinamo
4:3
CSKA Moscow
Torpedo
4:5
Lada Togliatti
Spartak Moscow
2:4
Dynamo Minsk
Red Star Kunlun
2:1
HC Vityaz
AK Bars Kazan
4:2
Admiral Vladivostok
Traktor
4:3
Amur Khabarovsk
Salavat Yulayev Ufa
4:3
Severstal Cherepovets
Metallurg Magnitogorsk
3:1
Avangard Omsk
Barys
1:0
Sibir Novosibirsk
Red Star Kunlun
3:2
SKA St. Petersburg
HC Sochi
2:5
Neftekhimik
Avtomobilist
2:0
Lokomotiv Yaroslavl
AK Bars Kazan
4:2
Amur Khabarovsk
Spartak Moscow
5:3
Severstal Cherepovets
UHC Dinamo
4:3
Admiral Vladivostok
Metallurg Magnitogorsk
2:1
HC Vityaz
Salavat Yulayev Ufa
1:2
Sibir Novosibirsk
Traktor
3:2
Avangard Omsk
Barys
1:4
Lada Togliatti
Torpedo
1:2
CSKA Moscow
Dynamo Minsk
1:5
SKA St. Petersburg
HC Sochi
6:3
Red Star Kunlun
Neftekhimik
2:3
Lokomotiv Yaroslavl
UHC Dinamo
3:2
Severstal Cherepovets
CSKA Moscow
4:3
Sibir Novosibirsk
Metallurg Magnitogorsk
3:0
Amur Khabarovsk
Traktor
3:0
HC Vityaz
Barys
1:4
Avtomobilist
Avangard Omsk
2:3
Lada Togliatti
AK Bars Kazan
2:4
Lokomotiv Yaroslavl
Salavat Yulayev Ufa
3:0
Admiral Vladivostok
Spartak Moscow
7:3
Torpedo
SKA St. Petersburg
0:3
Severstal Cherepovets
Red Star Kunlun
4:0
HC Sochi
Dynamo Minsk
2:1
Neftekhimik
Avangard Omsk
4:2
Avtomobilist
Sibir Novosibirsk
3:0
Lada Togliatti
CSKA Moscow
1:2
HC Vityaz
UHC Dinamo
2:1
Salavat Yulayev Ufa
Metallurg Magnitogorsk
2:1
AK Bars Kazan
Severstal Cherepovets
3:2
Neftekhimik
SKA St. Petersburg
4:3
Torpedo
Avtomobilist
2:1
HC Sochi
Admiral Vladivostok
6:1
Traktor
Amur Khabarovsk
2:1
Barys
HC Vityaz
3:6
UHC Dinamo
Lokomotiv Yaroslavl
3:0
Salavat Yulayev Ufa
Spartak Moscow
0:3
AK Bars Kazan
Red Star Kunlun
2:4
Dynamo Minsk
Avangard Omsk
3:0
Metallurg Magnitogorsk
HC Sochi
3:1
Torpedo
Admiral Vladivostok
2:3
Traktor
Amur Khabarovsk
4:1
Barys
UHC Dinamo
2:1
Dynamo Minsk
SKA St. Petersburg
2:0
Salavat Yulayev Ufa
Red Star Kunlun
3:1
Lada Togliatti
Lokomotiv Yaroslavl
5:4
CSKA Moscow
AK Bars Kazan
2:1
Metallurg Magnitogorsk
Avtomobilist
4:2
Avangard Omsk
Sibir Novosibirsk
2:1
Neftekhimik
HC Sochi
3:2
Torpedo
Severstal Cherepovets
4:2
Spartak Moscow
Admiral Vladivostok
2:3
Barys
Amur Khabarovsk
4:2
Traktor
SKA St. Petersburg
2:1
Lada Togliatti
AK Bars Kazan
3:0
Neftekhimik
HC Vityaz
2:3
Dynamo Minsk
Red Star Kunlun
2:4
CSKA Moscow
Salavat Yulayev Ufa
7:2
Avangard Omsk
Avtomobilist
1:2
UHC Dinamo
Admiral Vladivostok
4:2
Barys
Amur Khabarovsk
5:3
Traktor
Lokomotiv Yaroslavl
1:5
Spartak Moscow
HC Vityaz
1:5
CSKA Moscow
Severstal Cherepovets
3:2
Dynamo Minsk
SKA St. Petersburg
8:1
HC Sochi
Torpedo
3:4
Neftekhimik
Metallurg Magnitogorsk
3:4
UHC Dinamo
Avangard Omsk
7:2
Sibir Novosibirsk
Severstal Cherepovets
3:2
Lokomotiv Yaroslavl
Salavat Yulayev Ufa
2:1
AK Bars Kazan
Barys
1:4
Spartak Moscow
Neftekhimik
1:2
Sibir Novosibirsk
Torpedo
5:3
HC Sochi
Dynamo Minsk
4:1
CSKA Moscow
Lokomotiv Yaroslavl
1:2
Admiral Vladivostok
AK Bars Kazan
2:1
Traktor
HC Vityaz
2:1
Severstal Cherepovets
Lada Togliatti
0:1
Amur Khabarovsk
Barys
1:2
SKA St. Petersburg
Avangard Omsk
3:5
Spartak Moscow
Lokomotiv Yaroslavl
3:2
Sibir Novosibirsk
Torpedo
3:1
Traktor
Dynamo Minsk
2:4
Severstal Cherepovets
UHC Dinamo
5:3
Avtomobilist
HC Vityaz
3:4
HC Sochi
Metallurg Magnitogorsk
5:1
Admiral Vladivostok
Salavat Yulayev Ufa
2:0
CSKA Moscow
Barys
0:2
Amur Khabarovsk
Avangard Omsk
9:5
SKA St. Petersburg
AK Bars Kazan
1:4
Sibir Novosibirsk
Lada Togliatti
2:4
Neftekhimik
UHC Dinamo
3:4
Lokomotiv Yaroslavl
Dynamo Minsk
4:0
Admiral Vladivostok
Torpedo
2:3
Severstal Cherepovets
CSKA Moscow
4:5
Avtomobilist
Salavat Yulayev Ufa
3:4
SKA St. Petersburg
Barys
2:3
Amur Khabarovsk
HC Vityaz
2:4
Red Star Kunlun
Traktor
1:4
AK Bars Kazan
CSKA Moscow
1:2
SKA St. Petersburg
Torpedo
1:2
UHC Dinamo
Red Star Kunlun
3:5
Admiral Vladivostok
Spartak Moscow
3:0
Avtomobilist
HC Vityaz
0:2
Lokomotiv Yaroslavl
Severstal Cherepovets
4:2
Dynamo Minsk
Metallurg Magnitogorsk
4:3
Avangard Omsk
Sibir Novosibirsk
4:3
Amur Khabarovsk
Salavat Yulayev Ufa
5:2
Lada Togliatti
Red Star Kunlun
2:0
HC Vityaz
HC Sochi
3:2
Dynamo Minsk
Spartak Moscow
1:2
Lokomotiv Yaroslavl
CSKA Moscow
3:2
Torpedo
Traktor
2:1
Avtomobilist
Barys
1:3
Avangard Omsk
Neftekhimik
4:3
Lada Togliatti
Sibir Novosibirsk
0:4
AK Bars Kazan
HC Sochi
2:4
Red Star Kunlun
SKA St. Petersburg
3:0
Lokomotiv Yaroslavl
Spartak Moscow
3:2
Torpedo
UHC Dinamo
1:2
HC Vityaz
Admiral Vladivostok
1:2
Salavat Yulayev Ufa
Amur Khabarovsk
7:6
Metallurg Magnitogorsk
Dynamo Minsk
4:1
Sibir Novosibirsk
HC Sochi
3:4
Red Star Kunlun
Neftekhimik
0:2
Lada Togliatti
Severstal Cherepovets
2:6
CSKA Moscow
Barys
1:3
AK Bars Kazan
Avangard Omsk
4:5
Traktor
Amur Khabarovsk
2:3
Metallurg Magnitogorsk
Admiral Vladivostok
5:4
Salavat Yulayev Ufa
Spartak Moscow
4:3
UHC Dinamo
Neftekhimik
5:6
Traktor
Severstal Cherepovets
4:0
Sibir Novosibirsk
SKA St. Petersburg
5:1
CSKA Moscow
HC Vityaz
2:3
HC Sochi
Lokomotiv Yaroslavl
3:5
Dynamo Minsk
Lada Togliatti
2:0
Barys
Avtomobilist
2:1
Torpedo
Avangard Omsk
4:2
AK Bars Kazan
Admiral Vladivostok
2:4
Metallurg Magnitogorsk
Amur Khabarovsk
0:3
Salavat Yulayev Ufa
Red Star Kunlun
1:5
UHC Dinamo
SKA St. Petersburg
7:0
Barys
CSKA Moscow
2:1
Dynamo Minsk
HC Vityaz
1:4
Sibir Novosibirsk
Neftekhimik
2:3
Torpedo
Lokomotiv Yaroslavl
1:2
HC Sochi
Avtomobilist
1:4
AK Bars Kazan
Admiral Vladivostok
2:1
Metallurg Magnitogorsk
Amur Khabarovsk
2:3
Salavat Yulayev Ufa
UHC Dinamo
3:6
Spartak Moscow
Severstal Cherepovets
2:6
Avangard Omsk
SKA St. Petersburg
1:2
Dynamo Minsk
Lada Togliatti
3:4
HC Sochi
Traktor
3:1
Sibir Novosibirsk
Barys
2:3
Avtomobilist
Neftekhimik
3:2
Admiral Vladivostok
AK Bars Kazan
4:3
Spartak Moscow
Lokomotiv Yaroslavl
4:1
Avangard Omsk
Salavat Yulayev Ufa
3:2
Amur Khabarovsk
Metallurg Magnitogorsk
3:2
Severstal Cherepovets
Torpedo
3:2
CSKA Moscow
Lada Togliatti
2:1
HC Vityaz
Traktor
6:1
HC Sochi
UHC Dinamo
4:1
Dynamo Minsk
SKA St. Petersburg
3:1
Red Star Kunlun
Spartak Moscow
1:3
Avangard Omsk
Lokomotiv Yaroslavl
3:2
Amur Khabarovsk
Avtomobilist
0:3
Severstal Cherepovets
Metallurg Magnitogorsk
5:2
Admiral Vladivostok
Barys
2:5
CSKA Moscow
UHC Dinamo
1:2
Neftekhimik
Torpedo
1:2
HC Vityaz
AK Bars Kazan
5:1
Lada Togliatti
Sibir Novosibirsk
2:4
Salavat Yulayev Ufa
Dynamo Minsk
2:5
Red Star Kunlun
SKA St. Petersburg
6:2
Amur Khabarovsk
Traktor
0:1
Severstal Cherepovets
Avtomobilist
4:2
Admiral Vladivostok
Avangard Omsk
4:1
CSKA Moscow
Spartak Moscow
2:1
HC Vityaz
HC Sochi
3:1
AK Bars Kazan
Dynamo Minsk
5:1
Red Star Kunlun
Lokomotiv Yaroslavl
4:2
Neftekhimik
Torpedo
7:4
Metallurg Magnitogorsk
Barys
3:2
Salavat Yulayev Ufa
Avtomobilist
3:2
CSKA Moscow
Barys
0:3
Lada Togliatti
Dynamo Minsk
3:1
Traktor
Severstal Cherepovets
3:2
SKA St. Petersburg
Lokomotiv Yaroslavl
1:2
HC Vityaz
Neftekhimik
0:1
AK Bars Kazan
Red Star Kunlun
3:5
Salavat Yulayev Ufa
Spartak Moscow
2:6
Metallurg Magnitogorsk
Admiral Vladivostok
5:2
Sibir Novosibirsk
UHC Dinamo
6:1
Torpedo
Avtomobilist
3:4
Lada Togliatti
Amur Khabarovsk
1:3
Avangard Omsk
Spartak Moscow
2:5
SKA St. Petersburg
Neftekhimik
2:0
Salavat Yulayev Ufa
Severstal Cherepovets
2:1
Red Star Kunlun
Traktor
3:1
AK Bars Kazan
Admiral Vladivostok
2:4
Sibir Novosibirsk
Amur Khabarovsk
2:3
Avangard Omsk
Dynamo Minsk
0:3
Torpedo
CSKA Moscow
2:4
UHC Dinamo
Lada Togliatti
2:3
Lokomotiv Yaroslavl
Metallurg Magnitogorsk
4:1
HC Sochi
HC Vityaz
0:4
SKA St. Petersburg
Admiral Vladivostok
1:2
Avangard Omsk
Amur Khabarovsk
1:4
Sibir Novosibirsk
AK Bars Kazan
1:0
Barys
CSKA Moscow
7:2
Torpedo
UHC Dinamo
5:1
HC Sochi
Dynamo Minsk
3:1
Spartak Moscow
Lada Togliatti
1:4
Avtomobilist
Metallurg Magnitogorsk
5:3
Lokomotiv Yaroslavl
Traktor
5:3
Neftekhimik
Salavat Yulayev Ufa
1:2
Red Star Kunlun
Admiral Vladivostok
1:2
Avangard Omsk
Amur Khabarovsk
4:0
Sibir Novosibirsk
HC Vityaz
2:4
Neftekhimik
Severstal Cherepovets
3:0
HC Sochi
CSKA Moscow
4:3
Red Star Kunlun
AK Bars Kazan
2:1
Avtomobilist
SKA St. Petersburg
1:2
Metallurg Magnitogorsk
UHC Dinamo
3:2
Spartak Moscow
Salavat Yulayev Ufa
5:3
Barys
Traktor
1:3
Lokomotiv Yaroslavl
Torpedo
2:5
Dynamo Minsk
Avangard Omsk
5:3
Lada Togliatti
UHC Dinamo
7:1
Red Star Kunlun
Dynamo Minsk
2:3
Amur Khabarovsk
CSKA Moscow
3:1
Spartak Moscow
Severstal Cherepovets
4:3
HC Vityaz
HC Sochi
1:4
Avtomobilist
SKA St. Petersburg
1:2
Lokomotiv Yaroslavl
AK Bars Kazan
2:1
Admiral Vladivostok
Neftekhimik
2:1
Metallurg Magnitogorsk
Traktor
5:1
Barys
Sibir Novosibirsk
2:3
Salavat Yulayev Ufa
Neftekhimik
4:3
Lada Togliatti
Torpedo
3:2
Red Star Kunlun
Lokomotiv Yaroslavl
4:5
Barys
SKA St. Petersburg
6:1
HC Vityaz
Severstal Cherepovets
4:2
Amur Khabarovsk
HC Sochi
2:3
Metallurg Magnitogorsk
Avtomobilist
4:3
Traktor
Avangard Omsk
2:4
Salavat Yulayev Ufa
Sibir Novosibirsk
4:1
Admiral Vladivostok
SKA St. Petersburg
4:0
Avtomobilist
CSKA Moscow
3:1
Severstal Cherepovets
HC Sochi
4:7
Dynamo Minsk
Lokomotiv Yaroslavl
2:0
UHC Dinamo
Lada Togliatti
1:2
Avangard Omsk
HC Vityaz
5:4
Spartak Moscow
AK Bars Kazan
3:2
Salavat Yulayev Ufa
Metallurg Magnitogorsk
4:1
Red Star Kunlun
Barys
5:1
Traktor
Admiral Vladivostok
2:5
Neftekhimik
Admiral Vladivostok
3:4
Neftekhimik
HC Sochi
4:6
Salavat Yulayev Ufa
Dynamo Minsk
1:4
Spartak Moscow
AK Bars Kazan
1:4
Metallurg Magnitogorsk
Torpedo
3:5
Lokomotiv Yaroslavl
Severstal Cherepovets
3:1
Red Star Kunlun
HC Vityaz
2:3
Avtomobilist
Lada Togliatti
4:0
UHC Dinamo
Barys
5:1
Avangard Omsk
Sibir Novosibirsk
0:3
Traktor
CSKA Moscow
0:2
SKA St. Petersburg
Amur Khabarovsk
4:2
Neftekhimik
Red Star Kunlun
1:2
Lokomotiv Yaroslavl
HC Sochi
3:5
Admiral Vladivostok
Dynamo Minsk
1:4
Avtomobilist
Severstal Cherepovets
3:5
Traktor
Torpedo
2:1
Spartak Moscow
Lada Togliatti
5:1
Metallurg Magnitogorsk
Sibir Novosibirsk
2:3
Avangard Omsk
CSKA Moscow
3:4
Salavat Yulayev Ufa
UHC Dinamo
2:3
SKA St. Petersburg
Amur Khabarovsk
4:1
Neftekhimik
Severstal Cherepovets
3:1
Admiral Vladivostok
Lada Togliatti
1:5
Avtomobilist
Avangard Omsk
2:3
Metallurg Magnitogorsk
Spartak Moscow
5:2
Red Star Kunlun
HC Vityaz
6:4
Dynamo Minsk
Torpedo
3:1
SKA St. Petersburg
Neftekhimik
2:3
UHC Dinamo
Lokomotiv Yaroslavl
2:1
CSKA Moscow
Barys
3:2
HC Sochi
Sibir Novosibirsk
4:2
AK Bars Kazan
Spartak Moscow
4:2
Dynamo Minsk
Red Star Kunlun
2:5
Traktor
Metallurg Magnitogorsk
4:3
Amur Khabarovsk
Salavat Yulayev Ufa
1:2
Admiral Vladivostok
UHC Dinamo
4:3
Traktor
SKA St. Petersburg
6:2
CSKA Moscow
Lokomotiv Yaroslavl
5:2
HC Vityaz
Severstal Cherepovets
1:3
Torpedo
Neftekhimik
3:2
Barys
Lada Togliatti
4:1
Sibir Novosibirsk
Avtomobilist
2:1
AK Bars Kazan
Avangard Omsk
8:3
HC Sochi
Admiral Vladivostok
1:2
Amur Khabarovsk
SKA St. Petersburg
7:2
HC Sochi
UHC Dinamo
4:1
CSKA Moscow
Dynamo Minsk
4:1
HC Vityaz
Torpedo
2:5
Spartak Moscow
Lokomotiv Yaroslavl
0:1
Severstal Cherepovets
Lada Togliatti
1:2
Sibir Novosibirsk
Salavat Yulayev Ufa
5:4
Barys
Avtomobilist
2:3
Traktor
Avangard Omsk
0:4
AK Bars Kazan
Severstal Cherepovets
1:2
UHC Dinamo
Spartak Moscow
4:3
HC Sochi
HC Vityaz
1:4
CSKA Moscow
Lokomotiv Yaroslavl
3:1
AK Bars Kazan
Lada Togliatti
3:0
Neftekhimik
Traktor
1:3
SKA St. Petersburg
Avtomobilist
3:2
Salavat Yulayev Ufa
Metallurg Magnitogorsk
2:3
Torpedo
Sibir Novosibirsk
5:1
Barys
Admiral Vladivostok
1:0
Amur Khabarovsk
Admiral Vladivostok
3:4
Amur Khabarovsk
Red Star Kunlun
5:4
HC Sochi
Spartak Moscow
8:7
UHC Dinamo
HC Vityaz
2:5
Salavat Yulayev Ufa
Severstal Cherepovets
4:1
AK Bars Kazan
Lada Togliatti
2:4
Torpedo
Traktor
4:1
Neftekhimik
Metallurg Magnitogorsk
0:3
CSKA Moscow
Avtomobilist
3:2
SKA St. Petersburg
Avangard Omsk
5:1
Barys
Sibir Novosibirsk
2:3
Dynamo Minsk
Avangard Omsk
2:1
Amur Khabarovsk
HC Sochi
2:3
Lokomotiv Yaroslavl
AK Bars Kazan
4:0
Neftekhimik
Torpedo
4:1
UHC Dinamo
Severstal Cherepovets
2:3
Barys
Traktor
3:1
CSKA Moscow
Metallurg Magnitogorsk
2:3
SKA St. Petersburg
Admiral Vladivostok
1:3
Dynamo Minsk
Red Star Kunlun
5:2
Avtomobilist
Salavat Yulayev Ufa
3:2
Spartak Moscow
Sibir Novosibirsk
2:3
Lada Togliatti
SKA St. Petersburg
3:2
HC Vityaz
HC Sochi
0:2
Lokomotiv Yaroslavl
Traktor
2:4
UHC Dinamo
Avangard Omsk
4:3
Neftekhimik
Amur Khabarovsk
2:1
Dynamo Minsk
AK Bars Kazan
3:2
Avtomobilist
Red Star Kunlun
5:3
Spartak Moscow
Salavat Yulayev Ufa
5:2
Lada Togliatti
Barys
5:2
Metallurg Magnitogorsk
Sibir Novosibirsk
2:3
Admiral Vladivostok
CSKA Moscow
5:3
Dynamo Minsk
Torpedo
3:2
Lokomotiv Yaroslavl
Avangard Omsk
4:1
HC Vityaz
SKA St. Petersburg
5:3
UHC Dinamo
Neftekhimik
3:4
Metallurg Magnitogorsk
AK Bars Kazan
2:0
Lada Togliatti
Sibir Novosibirsk
1:2
Severstal Cherepovets
Amur Khabarovsk
2:3
Admiral Vladivostok
CSKA Moscow
2:3
Lokomotiv Yaroslavl
Traktor
2:1
Torpedo
Avtomobilist
1:4
Spartak Moscow
Barys
2:5
HC Vityaz
Sibir Novosibirsk
3:2
Red Star Kunlun
Dynamo Minsk
1:4
UHC Dinamo
Admiral Vladivostok
4:5
Severstal Cherepovets
Amur Khabarovsk
2:5
HC Sochi
SKA St. Petersburg
4:3
Torpedo
HC Vityaz
2:3
AK Bars Kazan
Avtomobilist
3:2
Lada Togliatti
Salavat Yulayev Ufa
4:0
Traktor
Metallurg Magnitogorsk
3:1
Spartak Moscow
Sibir Novosibirsk
3:1
Neftekhimik
Dynamo Minsk
0:4
CSKA Moscow
Admiral Vladivostok
3:1
HC Sochi
Amur Khabarovsk
6:2
Severstal Cherepovets
Red Star Kunlun
1:0
AK Bars Kazan
UHC Dinamo
3:2
Torpedo
SKA St. Petersburg
3:2
Spartak Moscow
Lokomotiv Yaroslavl
2:1
Lada Togliatti
Metallurg Magnitogorsk
6:3
Traktor
Salavat Yulayev Ufa
3:1
Avangard Omsk
Barys
4:3
Neftekhimik
Severstal Cherepovets
2:3
CSKA Moscow
Avtomobilist
1:4
Dynamo Minsk
Sibir Novosibirsk
5:2
HC Sochi
Neftekhimik
3:2
Salavat Yulayev Ufa
Lokomotiv Yaroslavl
2:1
Spartak Moscow
UHC Dinamo
4:1
AK Bars Kazan
Traktor
1:2
Avangard Omsk
Amur Khabarovsk
2:1
Admiral Vladivostok
Torpedo
4:2
Barys
SKA St. Petersburg
2:1
CSKA Moscow
Lada Togliatti
3:1
Dynamo Minsk
Metallurg Magnitogorsk
4:1
Sibir Novosibirsk
Neftekhimik
1:4
Avangard Omsk
Severstal Cherepovets
3:5
HC Vityaz
Amur Khabarovsk
0:2
Admiral Vladivostok
AK Bars Kazan
0:1
Salavat Yulayev Ufa
Torpedo
3:1
UHC Dinamo
Lokomotiv Yaroslavl
1:2
SKA St. Petersburg
HC Sochi
1:3
CSKA Moscow
Severstal Cherepovets
6:2
HC Vityaz
Red Star Kunlun
3:2
Sibir Novosibirsk
Metallurg Magnitogorsk
2:0
Barys
Traktor
4:2
Avtomobilist
Spartak Moscow
5:3
Lada Togliatti
Neftekhimik
4:0
Amur Khabarovsk
Avangard Omsk
2:1
Admiral Vladivostok
Spartak Moscow
6:2
Salavat Yulayev Ufa
HC Sochi
5:4
Lada Togliatti
Dynamo Minsk
1:2
HC Vityaz
Lokomotiv Yaroslavl
5:4
Red Star Kunlun
Severstal Cherepovets
2:5
SKA St. Petersburg
AK Bars Kazan
4:1
UHC Dinamo
Traktor
2:0
Barys
Sibir Novosibirsk
2:3
Metallurg Magnitogorsk
CSKA Moscow
2:1
Amur Khabarovsk
Spartak Moscow
4:3
UHC Dinamo
HC Sochi
1:3
HC Vityaz
Dynamo Minsk
1:4
Metallurg Magnitogorsk
AK Bars Kazan
2:4
SKA St. Petersburg
Traktor
3:4
Salavat Yulayev Ufa
Avangard Omsk
5:4
Severstal Cherepovets
Sibir Novosibirsk
4:1
Torpedo
Admiral Vladivostok
0:3
Avtomobilist
CSKA Moscow
2:1
Neftekhimik
HC Sochi
2:3
HC Vityaz
Dynamo Minsk
1:2
UHC Dinamo
Salavat Yulayev Ufa
1:3
Lokomotiv Yaroslavl
Barys
4:1
Severstal Cherepovets
Avangard Omsk
6:4
Red Star Kunlun
Amur Khabarovsk
4:3
Torpedo
Admiral Vladivostok
3:4
Avtomobilist
SKA St. Petersburg
4:2
Neftekhimik
Metallurg Magnitogorsk
3:0
AK Bars Kazan
Lada Togliatti
4:3
Spartak Moscow
Dynamo Minsk
6:2
HC Sochi
HC Vityaz
5:3
Severstal Cherepovets
Barys
1:2
Red Star Kunlun
Sibir Novosibirsk
1:2
Lokomotiv Yaroslavl
Admiral Vladivostok
0:3
Torpedo
Amur Khabarovsk
2:3
Avtomobilist
SKA St. Petersburg
4:3
Traktor
CSKA Moscow
4:6
Avangard Omsk
Dynamo Minsk
2:1
HC Sochi
Neftekhimik
1:4
Spartak Moscow
Lada Togliatti
3:2
AK Bars Kazan
Amur Khabarovsk
5:1
Avtomobilist
HC Vityaz
1:4
Torpedo
UHC Dinamo
2:3
Red Star Kunlun
Metallurg Magnitogorsk
6:3
Sibir Novosibirsk
Admiral Vladivostok
5:2
Lokomotiv Yaroslavl
CSKA Moscow
0:4
Traktor
Salavat Yulayev Ufa
3:1
HC Sochi
Barys
0:3
AK Bars Kazan
Dynamo Minsk
3:4
Avangard Omsk
Spartak Moscow
3:2
SKA St. Petersburg
HC Vityaz
1:3
UHC Dinamo
Red Star Kunlun
3:4
Severstal Cherepovets
Salavat Yulayev Ufa
3:4
Neftekhimik
Avtomobilist
2:3
Sibir Novosibirsk
Amur Khabarovsk
1:4
Lokomotiv Yaroslavl
Red Star Kunlun
1:3
Severstal Cherepovets
CSKA Moscow
3:4
Lada Togliatti
HC Vityaz
2:3
SKA St. Petersburg
Spartak Moscow
4:3
Torpedo
Lokomotiv Yaroslavl
0:3
UHC Dinamo
HC Sochi
2:3
Avangard Omsk
AK Bars Kazan
5:3
Barys
Avtomobilist
2:1
Neftekhimik
Salavat Yulayev Ufa
2:0
Sibir Novosibirsk
Metallurg Magnitogorsk
5:1
Dynamo Minsk
Traktor
6:1
Admiral Vladivostok
SKA St. Petersburg
3:5
Avangard Omsk
Spartak Moscow
0:3
CSKA Moscow
HC Sochi
1:3
Amur Khabarovsk
Lokomotiv Yaroslavl
1:2
Dynamo Minsk
Red Star Kunlun
2:3
Torpedo
Neftekhimik
3:1
Sibir Novosibirsk
Lada Togliatti
1:4
Severstal Cherepovets
Salavat Yulayev Ufa
3:1
AK Bars Kazan
Avtomobilist
2:3
Barys
Traktor
3:2
Admiral Vladivostok
Spartak Moscow
6:1
Neftekhimik
HC Sochi
2:5
UHC Dinamo
SKA St. Petersburg
2:3
AK Bars Kazan
Dynamo Minsk
1:2
Severstal Cherepovets
Avtomobilist
3:0
Red Star Kunlun
Metallurg Magnitogorsk
3:2
Barys
Salavat Yulayev Ufa
4:1
Amur Khabarovsk
Avangard Omsk
3:2
Torpedo
HC Sochi
1:6
UHC Dinamo
Lada Togliatti
3:1
Admiral Vladivostok
Sibir Novosibirsk
3:2
HC Vityaz
Neftekhimik
2:1
AK Bars Kazan
Severstal Cherepovets
4:2
Avtomobilist
Lada Togliatti
4:3
Metallurg Magnitogorsk
Traktor
5:2
Red Star Kunlun
Avangard Omsk
3:4
Dynamo Minsk
Barys
1:2
Torpedo
Salavat Yulayev Ufa
1:2
UHC Dinamo
Sibir Novosibirsk
3:6
CSKA Moscow
Amur Khabarovsk
4:2
HC Vityaz
HC Sochi
5:4
SKA St. Petersburg
Torpedo
4:2
Avtomobilist
Neftekhimik
3:4
Red Star Kunlun
Lokomotiv Yaroslavl
4:3
Severstal Cherepovets
Lada Togliatti
6:3
AK Bars Kazan
Traktor
5:1
Metallurg Magnitogorsk
Barys
1:2
Dynamo Minsk
Avangard Omsk
1:0
Salavat Yulayev Ufa
Sibir Novosibirsk
4:3
Spartak Moscow
Admiral Vladivostok
3:4
HC Vityaz
Amur Khabarovsk
2:3
CSKA Moscow
Severstal Cherepovets
3:4
Lada Togliatti
Red Star Kunlun
3:6
SKA St. Petersburg
Metallurg Magnitogorsk
2:4
Traktor
AK Bars Kazan
2:1
Avangard Omsk
UHC Dinamo
5:2
HC Vityaz
Torpedo
0:1
Salavat Yulayev Ufa
Avtomobilist
5:2
Barys
Admiral Vladivostok
3:2
CSKA Moscow
Amur Khabarovsk
1:4
Spartak Moscow
UHC Dinamo
5:4
Lada Togliatti
Lokomotiv Yaroslavl
2:3
SKA St. Petersburg
Neftekhimik
2:1
Traktor
Dynamo Minsk
3:2
Salavat Yulayev Ufa
Red Star Kunlun
2:3
Barys
AK Bars Kazan
4:1
CSKA Moscow
Metallurg Magnitogorsk
3:4
Avangard Omsk
Avtomobilist
1:3
Sibir Novosibirsk
Admiral Vladivostok
3:4
Spartak Moscow
Neftekhimik
2:0
SKA St. Petersburg
HC Vityaz
2:1
Lokomotiv Yaroslavl
Torpedo
4:2
Amur Khabarovsk
HC Sochi
3:5
Barys
AK Bars Kazan
2:3
Sibir Novosibirsk
Severstal Cherepovets
3:4
Salavat Yulayev Ufa
Lada Togliatti
5:3
Avangard Omsk
Dynamo Minsk
3:4
Red Star Kunlun
CSKA Moscow
3:0
Lokomotiv Yaroslavl
Avtomobilist
1:3
Amur Khabarovsk
Traktor
2:1
Metallurg Magnitogorsk
UHC Dinamo
3:2
Severstal Cherepovets
HC Sochi
1:3
Spartak Moscow
Neftekhimik
4:3
Admiral Vladivostok
HC Vityaz
5:2
Avangard Omsk
Torpedo
4:5
Sibir Novosibirsk
Lada Togliatti
2:1
Barys
Traktor
2:3
Amur Khabarovsk
Avtomobilist
0:4
Metallurg Magnitogorsk
SKA St. Petersburg
5:0
Admiral Vladivostok
HC Sochi
2:5
Spartak Moscow
UHC Dinamo
2:1
Sibir Novosibirsk
CSKA Moscow
7:0
Red Star Kunlun
Torpedo
0:4
Severstal Cherepovets
Lada Togliatti
0:4
Neftekhimik
Avtomobilist
3:2
HC Vityaz
Salavat Yulayev Ufa
4:2
Dynamo Minsk
Avangard Omsk
4:1
Lokomotiv Yaroslavl
Barys
3:4
Metallurg Magnitogorsk
CSKA Moscow
2:1
HC Sochi
Lada Togliatti
3:1
Admiral Vladivostok
Red Star Kunlun
3:4
Neftekhimik
Torpedo
2:4
Spartak Moscow
Amur Khabarovsk
2:3
AK Bars Kazan
SKA St. Petersburg
3:2
Dynamo Minsk
Salavat Yulayev Ufa
8:1
HC Vityaz
Avtomobilist
2:1
Traktor
Avangard Omsk
3:0
UHC Dinamo
Barys
0:6
Lokomotiv Yaroslavl
Sibir Novosibirsk
2:4
Metallurg Magnitogorsk
Neftekhimik
2:3
HC Sochi
Amur Khabarovsk
3:5
AK Bars Kazan
Red Star Kunlun
0:4
Dynamo Minsk
Spartak Moscow
5:3
CSKA Moscow
SKA St. Petersburg
2:3
Lokomotiv Yaroslavl
Neftekhimik
3:0
HC Vityaz
Severstal Cherepovets
3:4
Torpedo
Barys
3:2
UHC Dinamo
Avangard Omsk
4:1
Metallurg Magnitogorsk
Sibir Novosibirsk
4:5
Traktor
Salavat Yulayev Ufa
4:1
Avtomobilist
Admiral Vladivostok
0:3
AK Bars Kazan
Amur Khabarovsk
3:0
Lada Togliatti
Spartak Moscow
5:1
HC Vityaz
HC Sochi
2:3
CSKA Moscow
SKA St. Petersburg
6:2
Red Star Kunlun
Lokomotiv Yaroslavl
1:0
Torpedo
Severstal Cherepovets
0:1
UHC Dinamo
Barys
2:1
Traktor
Neftekhimik
2:3
Avtomobilist
Metallurg Magnitogorsk
2:6
Salavat Yulayev Ufa
Admiral Vladivostok
1:2
AK Bars Kazan
Amur Khabarovsk
4:2
Lada Togliatti
UHC Dinamo
1:7
Torpedo
HC Sochi
1:10
Severstal Cherepovets
Avangard Omsk
1:4
Traktor
Red Star Kunlun
3:4
Spartak Moscow
Dynamo Minsk
3:2
Lokomotiv Yaroslavl
CSKA Moscow
2:3
SKA St. Petersburg
HC Vityaz
3:2
Barys
Metallurg Magnitogorsk
6:3
Salavat Yulayev Ufa
Sibir Novosibirsk
0:4
Avtomobilist
Admiral Vladivostok
3:2
Lada Togliatti
HC Sochi
4:3
Severstal Cherepovets
Red Star Kunlun
2:4
Torpedo
AK Bars Kazan
5:4
Avangard Omsk
Admiral Vladivostok
2:1
Lada Togliatti
UHC Dinamo
2:5
Lokomotiv Yaroslavl
Spartak Moscow
5:2
Sibir Novosibirsk
CSKA Moscow
4:0
Barys
Dynamo Minsk
4:2
SKA St. Petersburg
HC Vityaz
2:1
Red Star Kunlun
Traktor
0:4
Salavat Yulayev Ufa
Metallurg Magnitogorsk
3:1
Neftekhimik
Torpedo
0:1
Avangard Omsk
AK Bars Kazan
1:4
Severstal Cherepovets
Avtomobilist
2:1
Amur Khabarovsk
CSKA Moscow
9:1
HC Vityaz
Red Star Kunlun
2:3
UHC Dinamo
HC Sochi
5:4
SKA St. Petersburg
Spartak Moscow
2:4
Lokomotiv Yaroslavl
Dynamo Minsk
3:0
Barys
Lada Togliatti
3:2
Salavat Yulayev Ufa
Traktor
2:1
Sibir Novosibirsk
Metallurg Magnitogorsk
8:3
Neftekhimik
AK Bars Kazan
5:1
Amur Khabarovsk
Red Star Kunlun
3:4
Avangard Omsk
Dynamo Minsk
1:2
Lada Togliatti
Torpedo
2:5
HC Sochi
Severstal Cherepovets
0:5
Lokomotiv Yaroslavl
Avtomobilist
3:1
Admiral Vladivostok
Traktor
2:1
Spartak Moscow
Barys
1:2
Sibir Novosibirsk
Red Star Kunlun
0:2
Amur Khabarovsk
UHC Dinamo
6:0
Avangard Omsk
Salavat Yulayev Ufa
0:1
Metallurg Magnitogorsk
CSKA Moscow
7:1
HC Sochi
Severstal Cherepovets
3:5
Spartak Moscow
HC Vityaz
1:0
Lada Togliatti
Torpedo
2:1
AK Bars Kazan
Barys
2:3
Admiral Vladivostok
Red Star Kunlun
3:2
Metallurg Magnitogorsk
Lokomotiv Yaroslavl
3:1
Avtomobilist
Neftekhimik
3:2
Amur Khabarovsk
Salavat Yulayev Ufa
5:3
Traktor
Sibir Novosibirsk
0:3
SKA St. Petersburg
Spartak Moscow
2:3
HC Sochi
CSKA Moscow
1:2
Severstal Cherepovets
Dynamo Minsk
3:2
AK Bars Kazan
HC Vityaz
1:4
Torpedo
Lokomotiv Yaroslavl
4:1
Metallurg Magnitogorsk
Neftekhimik
5:6
Barys
Lada Togliatti
0:1
Traktor
Avtomobilist
5:1
Avangard Omsk
Sibir Novosibirsk
3:2
UHC Dinamo
Admiral Vladivostok
1:2
SKA St. Petersburg
Dynamo Minsk
3:4
Torpedo
AK Bars Kazan
4:2
Salavat Yulayev Ufa
Lokomotiv Yaroslavl
1:2
CSKA Moscow
Severstal Cherepovets
5:4
Metallurg Magnitogorsk
Neftekhimik
2:1
Avangard Omsk
Lada Togliatti
5:1
Red Star Kunlun
Sibir Novosibirsk
4:2
Barys
Spartak Moscow
3:2
Traktor
Amur Khabarovsk
0:4
SKA St. Petersburg
Admiral Vladivostok
4:5
UHC Dinamo
Dynamo Minsk
3:2
HC Vityaz
Salavat Yulayev Ufa
0:1
Avtomobilist
Spartak Moscow
6:3
Barys
HC Sochi
4:3
Traktor
Lada Togliatti
3:1
CSKA Moscow
Sibir Novosibirsk
4:3
Avangard Omsk
Admiral Vladivostok
3:1
Red Star Kunlun
Amur Khabarovsk
1:2
UHC Dinamo
Torpedo
3:1
HC Vityaz
SKA St. Petersburg
4:1
Severstal Cherepovets
Dynamo Minsk
1:4
Lokomotiv Yaroslavl
Salavat Yulayev Ufa
4:2
Neftekhimik
Metallurg Magnitogorsk
2:1
Avtomobilist
Amur Khabarovsk
1:2
Red Star Kunlun
HC Sochi
5:3
Severstal Cherepovets
UHC Dinamo
6:3
Spartak Moscow
AK Bars Kazan
5:4
HC Vityaz
CSKA Moscow
1:2
Lokomotiv Yaroslavl
Traktor
1:2
Lada Togliatti
Metallurg Magnitogorsk
4:2
Avtomobilist
Salavat Yulayev Ufa
1:0
Torpedo
Barys
8:0
Neftekhimik
SKA St. Petersburg
1:2
Sibir Novosibirsk
CSKA Moscow
3:2
Spartak Moscow
AK Bars Kazan
4:3
Torpedo
Red Star Kunlun
0:4
Lokomotiv Yaroslavl
Metallurg Magnitogorsk
1:3
Lada Togliatti
Traktor
2:1
Avtomobilist
HC Vityaz
0:3
Severstal Cherepovets
Barys
4:3
Admiral Vladivostok
Avangard Omsk
5:1
Neftekhimik
HC Sochi
4:2
Sibir Novosibirsk
SKA St. Petersburg
1:3
UHC Dinamo
HC Vityaz
1:4
Spartak Moscow
Torpedo
5:2
Red Star Kunlun
Metallurg Magnitogorsk
3:2
Lada Togliatti
Avtomobilist
4:2
Neftekhimik
Traktor
3:2
Dynamo Minsk
Salavat Yulayev Ufa
3:2
AK Bars Kazan
Avangard Omsk
4:3
Admiral Vladivostok
CSKA Moscow
1:4
UHC Dinamo
Severstal Cherepovets
4:5
HC Sochi
Sibir Novosibirsk
1:2
Amur Khabarovsk
SKA St. Petersburg
0:3
Spartak Moscow
Torpedo
3:1
Admiral Vladivostok
Lokomotiv Yaroslavl
2:1
Red Star Kunlun
AK Bars Kazan
2:1
Dynamo Minsk
Traktor
1:3
Lada Togliatti
UHC Dinamo
4:3
Barys
Neftekhimik
1:0
Avtomobilist
Lokomotiv Yaroslavl
0:5
HC Sochi
Salavat Yulayev Ufa
1:2
Metallurg Magnitogorsk
Avangard Omsk
1:5
Amur Khabarovsk
Red Star Kunlun
3:2
CSKA Moscow
HC Vityaz
3:4
Metallurg Magnitogorsk
Lada Togliatti
5:1
Amur Khabarovsk
Avangard Omsk
4:1
Barys
Sibir Novosibirsk
1:6
Avtomobilist
UHC Dinamo
4:0
HC Sochi
Spartak Moscow
2:6
Admiral Vladivostok
HC Vityaz
2:3
Traktor
Lokomotiv Yaroslavl
3:2
SKA St. Petersburg
AK Bars Kazan
5:1
Red Star Kunlun
Neftekhimik
1:5
CSKA Moscow
Torpedo
6:4
Dynamo Minsk
UHC Dinamo
3:5
Metallurg Magnitogorsk
Avangard Omsk
3:2
Avtomobilist
Sibir Novosibirsk
0:5
Barys
Spartak Moscow
5:3
Amur Khabarovsk
Torpedo
4:3
SKA St. Petersburg
Red Star Kunlun
4:3
Dynamo Minsk
HC Vityaz
2:1
Admiral Vladivostok
Neftekhimik
3:5
Severstal Cherepovets
Lokomotiv Yaroslavl
3:2
Traktor
AK Bars Kazan
1:3
HC Sochi
Lada Togliatti
2:5
Salavat Yulayev Ufa
CSKA Moscow
2:4
Metallurg Magnitogorsk
Spartak Moscow
6:4
Severstal Cherepovets
Red Star Kunlun
3:0
HC Sochi
AK Bars Kazan
5:3
Traktor
UHC Dinamo
3:1
Amur Khabarovsk
HC Vityaz
0:7
Dynamo Minsk
Lada Togliatti
0:3
SKA St. Petersburg
Avtomobilist
2:1
Salavat Yulayev Ufa
Barys
5:0
Sibir Novosibirsk
Lokomotiv Yaroslavl
2:5
Torpedo
CSKA Moscow
4:1
Admiral Vladivostok
Neftekhimik
4:5
Dynamo Minsk
Severstal Cherepovets
6:3
HC Sochi
HC Vityaz
2:4
Amur Khabarovsk
UHC Dinamo
1:2
SKA St. Petersburg
Lada Togliatti
1:2
Traktor
Avtomobilist
3:2
Metallurg Magnitogorsk
Barys
2:3
Salavat Yulayev Ufa
Avangard Omsk
2:1
Sibir Novosibirsk
Spartak Moscow
3:4
Red Star Kunlun
CSKA Moscow
2:5
AK Bars Kazan
Tour 1