Avangard Omsk
1:0
CSKA Moscow
Final
CSKA Moscow
0:2
Avangard Omsk
Final
Avangard Omsk
4:3
CSKA Moscow
Final
Avangard Omsk
1:2
CSKA Moscow
Final
CSKA Moscow
3:0
Avangard Omsk
Final
CSKA Moscow
1:4
Avangard Omsk
Final
AK Bars Kazan
3:4
Avangard Omsk
Final - East
Avangard Omsk
0:2
AK Bars Kazan
Final - East
SKA St. Petersburg
0:2
CSKA Moscow
Final - West
AK Bars Kazan
2:3
Avangard Omsk
Final - East
CSKA Moscow
2:3
SKA St. Petersburg
Final - West
Avangard Omsk
1:2
AK Bars Kazan
Final - East
SKA St. Petersburg
3:1
CSKA Moscow
Final - West
Avangard Omsk
1:2
AK Bars Kazan
Final - East
SKA St. Petersburg
2:5
CSKA Moscow
Final - West
AK Bars Kazan
0:2
Avangard Omsk
Final - East
CSKA Moscow
2:0
SKA St. Petersburg
Final - West
AK Bars Kazan
1:3
Avangard Omsk
Final - East
CSKA Moscow
3:0
SKA St. Petersburg
Final - West
CSKA Moscow
2:0
Lokomotiv Yaroslavl
1/2 finals - West
Metallurg Magnitogorsk
1:5
Avangard Omsk
1/2 finals - East
Lokomotiv Yaroslavl
2:1
CSKA Moscow
1/2 finals - West
Avangard Omsk
4:0
Metallurg Magnitogorsk
1/2 finals - East
SKA St. Petersburg
4:0
UHC Dinamo
1/2 finals - West
CSKA Moscow
3:2
Lokomotiv Yaroslavl
1/2 finals - West
UHC Dinamo
1:3
SKA St. Petersburg
1/2 finals - West
Metallurg Magnitogorsk
7:1
Avangard Omsk
1/2 finals - East
Lokomotiv Yaroslavl
3:0
CSKA Moscow
1/2 finals - West
Salavat Yulayev Ufa
2:3
AK Bars Kazan
1/2 finals - East
UHC Dinamo
2:3
SKA St. Petersburg
1/2 finals - West
Metallurg Magnitogorsk
0:3
Avangard Omsk
1/2 finals - East
Lokomotiv Yaroslavl
1:2
CSKA Moscow
1/2 finals - West
Salavat Yulayev Ufa
1:2
AK Bars Kazan
1/2 finals - East
Avangard Omsk
2:1
Metallurg Magnitogorsk
1/2 finals - East
SKA St. Petersburg
1:0
UHC Dinamo
1/2 finals - West
AK Bars Kazan
2:1
Salavat Yulayev Ufa
1/2 finals - East
CSKA Moscow
4:1
Lokomotiv Yaroslavl
1/2 finals - West
Avangard Omsk
2:5
Metallurg Magnitogorsk
1/2 finals - East
SKA St. Petersburg
1:4
UHC Dinamo
1/2 finals - West
AK Bars Kazan
4:1
Salavat Yulayev Ufa
1/2 finals - East
CSKA Moscow
0:2
Lokomotiv Yaroslavl
1/2 finals - West
Barys
3:5
Metallurg Magnitogorsk
1/4 finals - East
Salavat Yulayev Ufa
3:2
Traktor
1/4 finals - East
Avangard Omsk
3:1
Avtomobilist
1/4 finals - East
UHC Dinamo
4:3
Severstal Cherepovets
1/4 finals - West
SKA St. Petersburg
4:3
Dynamo Minsk
1/4 finals - West
Metallurg Magnitogorsk
5:1
Barys
1/4 finals - East
Jokerit
1:4
Lokomotiv Yaroslavl
1/4 finals - West
Torpedo
1:4
AK Bars Kazan
1/4 finals - East
Spartak Moscow
1:3
CSKA Moscow
1/4 finals - West
Traktor
0:3
Salavat Yulayev Ufa
1/4 finals - East
Dynamo Minsk
2:1
SKA St. Petersburg
1/4 finals - West
Severstal Cherepovets
2:5
UHC Dinamo
1/4 finals - West
Avtomobilist
3:4
Avangard Omsk
1/4 finals - East
Barys
4:2
Metallurg Magnitogorsk
1/4 finals - East
Jokerit
2:3
Lokomotiv Yaroslavl
1/4 finals - West
Torpedo
0:4
AK Bars Kazan
1/4 finals - East
Spartak Moscow
0:3
CSKA Moscow
1/4 finals - West
Traktor
0:4
Salavat Yulayev Ufa
1/4 finals - East
Dynamo Minsk
3:4
SKA St. Petersburg
1/4 finals - West
Severstal Cherepovets
1:2
UHC Dinamo
1/4 finals - West
Avtomobilist
2:1
Avangard Omsk
1/4 finals - East
Barys
1:2
Metallurg Magnitogorsk
1/4 finals - East
AK Bars Kazan
4:1
Torpedo
1/4 finals - East
CSKA Moscow
5:1
Spartak Moscow
1/4 finals - West
Lokomotiv Yaroslavl
5:0
Jokerit
1/4 finals - West
Salavat Yulayev Ufa
3:2
Traktor
1/4 finals - East
Avangard Omsk
4:3
Avtomobilist
1/4 finals - East
UHC Dinamo
2:5
Severstal Cherepovets
1/4 finals - West
SKA St. Petersburg
6:4
Dynamo Minsk
1/4 finals - West
Metallurg Magnitogorsk
1:2
Barys
1/4 finals - East
AK Bars Kazan
2:1
Torpedo
1/4 finals - East
CSKA Moscow
1:0
Spartak Moscow
1/4 finals - West
Lokomotiv Yaroslavl
1:0
Jokerit
1/4 finals - West
Salavat Yulayev Ufa
1:3
Traktor
1/4 finals - East
Avangard Omsk
3:0
Avtomobilist
1/4 finals - East
UHC Dinamo
1:0
Severstal Cherepovets
1/4 finals - West
SKA St. Petersburg
4:2
Dynamo Minsk
1/4 finals - West
Metallurg Magnitogorsk
7:4
Barys
1/4 finals - East
Dinamo Riga
2:3
Amur Khabarovsk
Lokomotiv Yaroslavl
4:1
Salavat Yulayev Ufa
SKA St. Petersburg
4:2
Dynamo Minsk
Neftekhimik
3:2
Torpedo
Spartak Moscow
3:5
HC Vityaz
Red Star Kunlun
1:5
UHC Dinamo
AK Bars Kazan
0:1
CSKA Moscow
HC Sochi
2:4
Severstal Cherepovets
Avtomobilist
0:4
Sibir Novosibirsk
Avangard Omsk
5:2
Barys
Metallurg Magnitogorsk
2:3
Traktor
Dinamo Riga
1:2
Dynamo Minsk
HC Sochi
0:3
Avtomobilist
Avangard Omsk
1:2
Salavat Yulayev Ufa
Spartak Moscow
2:3
Sibir Novosibirsk
Jokerit
4:3
Amur Khabarovsk
SKA St. Petersburg
4:0
HC Vityaz
AK Bars Kazan
2:3
Metallurg Magnitogorsk
Lokomotiv Yaroslavl
2:3
CSKA Moscow
Red Star Kunlun
0:3
Barys
Neftekhimik
2:3
Severstal Cherepovets
Traktor
3:2
Torpedo
Dinamo Riga
1:3
Salavat Yulayev Ufa
Dynamo Minsk
5:6
Amur Khabarovsk
Jokerit
3:2
HC Vityaz
UHC Dinamo
6:0
Avtomobilist
Spartak Moscow
6:1
HC Sochi
Neftekhimik
1:0
Metallurg Magnitogorsk
Severstal Cherepovets
0:3
CSKA Moscow
Traktor
2:4
Sibir Novosibirsk
AK Bars Kazan
4:3
Barys
Lokomotiv Yaroslavl
4:1
Torpedo
Jokerit
5:1
HC Vityaz
Red Star Kunlun
3:4
SKA St. Petersburg
Avtomobilist
4:3
HC Sochi
Barys
1:5
Sibir Novosibirsk
CSKA Moscow
1:4
Dinamo Riga
AK Bars Kazan
2:3
Spartak Moscow
Lokomotiv Yaroslavl
2:1
SKA St. Petersburg
Torpedo
2:3
Avangard Omsk
Dynamo Minsk
3:2
Traktor
Salavat Yulayev Ufa
5:4
Red Star Kunlun
Jokerit
4:5
UHC Dinamo
Amur Khabarovsk
3:0
Neftekhimik
Jokerit
2:3
Dynamo Minsk
HC Vityaz
1:2
Metallurg Magnitogorsk
SKA St. Petersburg
1:3
UHC Dinamo
CSKA Moscow
1:2
Traktor
Torpedo
2:3
Spartak Moscow
Lokomotiv Yaroslavl
5:1
Dinamo Riga
Severstal Cherepovets
3:1
Red Star Kunlun
Salavat Yulayev Ufa
3:2
AK Bars Kazan
Barys
2:1
Avtomobilist
Sibir Novosibirsk
0:3
Avangard Omsk
Amur Khabarovsk
1:2
Neftekhimik
CSKA Moscow
3:1
HC Vityaz
SKA St. Petersburg
3:1
Spartak Moscow
Dynamo Minsk
4:6
UHC Dinamo
Severstal Cherepovets
2:3
Lokomotiv Yaroslavl
Red Star Kunlun
4:2
HC Sochi
Traktor
4:3
Metallurg Magnitogorsk
Barys
3:2
Avangard Omsk
Sibir Novosibirsk
2:1
Neftekhimik
Amur Khabarovsk
2:1
Avtomobilist
Dinamo Riga
3:4
AK Bars Kazan
Metallurg Magnitogorsk
2:5
Jokerit
Jokerit
4:5
Red Star Kunlun
Jokerit
1:2
Severstal Cherepovets
Avangard Omsk
5:1
Dinamo Riga
Dinamo Riga
1:2
Spartak Moscow
SKA St. Petersburg
3:2
Jokerit
Severstal Cherepovets
2:5
UHC Dinamo
HC Sochi
3:4
Dynamo Minsk
Red Star Kunlun
4:5
HC Vityaz
Avangard Omsk
4:2
Neftekhimik
Traktor
2:3
CSKA Moscow
Metallurg Magnitogorsk
3:2
Barys
Salavat Yulayev Ufa
4:0
Amur Khabarovsk
Severstal Cherepovets
5:2
Spartak Moscow
HC Vityaz
3:1
Dynamo Minsk
HC Sochi
0:2
CSKA Moscow
Torpedo
3:2
UHC Dinamo
Red Star Kunlun
1:2
Jokerit
Avtomobilist
4:3
Neftekhimik
Metallurg Magnitogorsk
3:0
AK Bars Kazan
Traktor
3:2
Amur Khabarovsk
Sibir Novosibirsk
2:3
Barys
SKA St. Petersburg
3:2
Lokomotiv Yaroslavl
Salavat Yulayev Ufa
5:4
Dinamo Riga
Red Star Kunlun
3:5
Spartak Moscow
UHC Dinamo
5:1
Jokerit
Torpedo
6:3
HC Vityaz
Metallurg Magnitogorsk
3:1
Barys
Traktor
5:3
Neftekhimik
Avtomobilist
2:3
AK Bars Kazan
Avangard Omsk
3:1
Dynamo Minsk
CSKA Moscow
4:3
Dinamo Riga
Severstal Cherepovets
4:2
Lokomotiv Yaroslavl
Amur Khabarovsk
3:1
Sibir Novosibirsk
UHC Dinamo
2:0
SKA St. Petersburg
Torpedo
3:0
Red Star Kunlun
Traktor
2:3
AK Bars Kazan
Barys
2:3
Avtomobilist
Dynamo Minsk
5:4
HC Vityaz
Neftekhimik
1:4
HC Sochi
Avangard Omsk
4:2
Lokomotiv Yaroslavl
Amur Khabarovsk
3:1
Sibir Novosibirsk
Jokerit
1:5
Metallurg Magnitogorsk
AK Bars Kazan
3:1
Red Star Kunlun
Spartak Moscow
0:5
SKA St. Petersburg
Barys
2:3
Salavat Yulayev Ufa
Dinamo Riga
2:3
Severstal Cherepovets
UHC Dinamo
4:0
HC Sochi
Jokerit
4:1
Torpedo
Dynamo Minsk
2:4
CSKA Moscow
Lokomotiv Yaroslavl
3:2
Avangard Omsk
Spartak Moscow
1:3
Metallurg Magnitogorsk
Avtomobilist
1:3
AK Bars Kazan
Barys
4:1
Neftekhimik
Sibir Novosibirsk
3:2
Traktor
Amur Khabarovsk
2:3
Salavat Yulayev Ufa
Dinamo Riga
1:2
Avangard Omsk
SKA St. Petersburg
4:1
Severstal Cherepovets
Jokerit
3:2
HC Sochi
UHC Dinamo
4:1
CSKA Moscow
Dynamo Minsk
1:3
Torpedo
Lokomotiv Yaroslavl
3:2
Red Star Kunlun
Avtomobilist
3:5
Metallurg Magnitogorsk
Barys
2:3
Traktor
Sibir Novosibirsk
6:4
Neftekhimik
Amur Khabarovsk
1:2
Salavat Yulayev Ufa
Jokerit
2:5
Avangard Omsk
Spartak Moscow
3:2
Torpedo
HC Vityaz
3:0
Red Star Kunlun
Dynamo Minsk
2:1
Severstal Cherepovets
HC Sochi
1:5
Lokomotiv Yaroslavl
CSKA Moscow
1:3
Jokerit
HC Vityaz
4:5
Barys
UHC Dinamo
5:2
Dinamo Riga
HC Vityaz
1:3
SKA St. Petersburg
HC Sochi
3:0
Sibir Novosibirsk
CSKA Moscow
3:2
Amur Khabarovsk
UHC Dinamo
0:2
Barys
AK Bars Kazan
3:4
Lokomotiv Yaroslavl
Red Star Kunlun
5:6
Neftekhimik
Avtomobilist
3:6
Severstal Cherepovets
Traktor
2:1
Salavat Yulayev Ufa
Metallurg Magnitogorsk
5:3
Dinamo Riga
HC Vityaz
3:1
Sibir Novosibirsk
CSKA Moscow
2:1
Spartak Moscow
HC Sochi
2:3
Dynamo Minsk
Jokerit
1:4
Barys
AK Bars Kazan
4:5
Dinamo Riga
Red Star Kunlun
2:3
Amur Khabarovsk
Torpedo
7:1
Neftekhimik
Metallurg Magnitogorsk
4:1
Lokomotiv Yaroslavl
Traktor
2:3
Avangard Omsk
Avtomobilist
1:3
SKA St. Petersburg
Salavat Yulayev Ufa
4:2
Severstal Cherepovets
CSKA Moscow
3:1
SKA St. Petersburg
AK Bars Kazan
2:0
Torpedo
UHC Dinamo
3:4
Sibir Novosibirsk
Neftekhimik
3:2
Dinamo Riga
Severstal Cherepovets
1:2
Dynamo Minsk
Avtomobilist
4:1
Avangard Omsk
Traktor
4:0
Lokomotiv Yaroslavl
Barys
3:2
Amur Khabarovsk
HC Sochi
1:2
HC Vityaz
Metallurg Magnitogorsk
3:2
Salavat Yulayev Ufa
Spartak Moscow
1:3
Jokerit
UHC Dinamo
5:3
Torpedo
Dynamo Minsk
1:2
Avtomobilist
Severstal Cherepovets
3:2
Dinamo Riga
AK Bars Kazan
3:1
Avangard Omsk
Lokomotiv Yaroslavl
3:0
CSKA Moscow
Traktor
2:1
HC Vityaz
Barys
3:6
Salavat Yulayev Ufa
Sibir Novosibirsk
1:3
Red Star Kunlun
Spartak Moscow
0:1
Avtomobilist
Neftekhimik
3:2
Jokerit
Avangard Omsk
3:5
Torpedo
Dinamo Riga
1:7
CSKA Moscow
UHC Dinamo
2:1
HC Vityaz
SKA St. Petersburg
3:1
HC Sochi
Barys
2:4
AK Bars Kazan
Sibir Novosibirsk
1:3
Salavat Yulayev Ufa
Amur Khabarovsk
3:1
Red Star Kunlun
Spartak Moscow
4:3
Lokomotiv Yaroslavl
Dynamo Minsk
2:4
Metallurg Magnitogorsk
Avtomobilist
2:0
Jokerit
SKA St. Petersburg
2:3
CSKA Moscow
Torpedo
3:2
Traktor
Severstal Cherepovets
4:2
HC Sochi
HC Vityaz
3:0
Neftekhimik
Jokerit
3:2
Avtomobilist
Salavat Yulayev Ufa
7:3
AK Bars Kazan
Amur Khabarovsk
5:4
Red Star Kunlun
Avangard Omsk
4:2
Metallurg Magnitogorsk
Dinamo Riga
1:4
Lokomotiv Yaroslavl
UHC Dinamo
2:0
Dynamo Minsk
Jokerit
1:4
Spartak Moscow
CSKA Moscow
6:1
Neftekhimik
AK Bars Kazan
3:2
Traktor
HC Vityaz
4:2
HC Sochi
Avtomobilist
2:3
Barys
Dinamo Riga
2:6
Dynamo Minsk
Red Star Kunlun
1:6
Sibir Novosibirsk
Lokomotiv Yaroslavl
4:1
SKA St. Petersburg
Torpedo
2:3
Metallurg Magnitogorsk
Avangard Omsk
4:3
Severstal Cherepovets
AK Bars Kazan
2:1
UHC Dinamo
Traktor
2:6
Spartak Moscow
Amur Khabarovsk
5:1
Barys
Dynamo Minsk
4:3
SKA St. Petersburg
Neftekhimik
1:0
Torpedo
CSKA Moscow
1:2
Avtomobilist
HC Sochi
0:5
Jokerit
Red Star Kunlun
2:4
Severstal Cherepovets
Lokomotiv Yaroslavl
3:2
Sibir Novosibirsk
Salavat Yulayev Ufa
5:6
Avangard Omsk
Dinamo Riga
5:4
UHC Dinamo
Metallurg Magnitogorsk
4:3
Spartak Moscow
Amur Khabarovsk
4:5
Barys
Dynamo Minsk
5:4
Avangard Omsk
Lokomotiv Yaroslavl
7:1
HC Vityaz
Neftekhimik
3:0
Sibir Novosibirsk
CSKA Moscow
5:4
Jokerit
HC Sochi
2:5
Torpedo
Salavat Yulayev Ufa
1:0
Avtomobilist
HC Sochi
6:2
Severstal Cherepovets
Jokerit
2:1
SKA St. Petersburg
HC Vityaz
1:5
UHC Dinamo
Dynamo Minsk
4:5
Neftekhimik
Torpedo
6:5
Lokomotiv Yaroslavl
Barys
3:2
Metallurg Magnitogorsk
Avangard Omsk
3:4
Red Star Kunlun
Spartak Moscow
2:5
Dinamo Riga
Jokerit
4:3
Lokomotiv Yaroslavl
Spartak Moscow
0:6
UHC Dinamo
HC Sochi
1:4
SKA St. Petersburg
Severstal Cherepovets
7:2
Neftekhimik
Torpedo
3:2
Dinamo Riga
Avtomobilist
3:0
Amur Khabarovsk
Salavat Yulayev Ufa
4:2
Metallurg Magnitogorsk
Avangard Omsk
5:3
Traktor
Barys
1:3
Sibir Novosibirsk
HC Vityaz
2:1
CSKA Moscow
Jokerit
4:3
Severstal Cherepovets
Red Star Kunlun
4:3
Traktor
Dynamo Minsk
3:2
Dinamo Riga
Avangard Omsk
2:3
Spartak Moscow
UHC Dinamo
2:1
SKA St. Petersburg
Avtomobilist
3:0
Neftekhimik
Barys
5:2
Amur Khabarovsk
Sibir Novosibirsk
1:3
Salavat Yulayev Ufa
Lokomotiv Yaroslavl
6:3
HC Sochi
UHC Dinamo
2:7
AK Bars Kazan
SKA St. Petersburg
2:0
Severstal Cherepovets
Neftekhimik
2:3
Traktor
Metallurg Magnitogorsk
3:2
Dynamo Minsk
Avtomobilist
3:2
Salavat Yulayev Ufa
Sibir Novosibirsk
3:2
Amur Khabarovsk
Torpedo
4:1
HC Sochi
Spartak Moscow
5:3
HC Vityaz
Avangard Omsk
1:3
Barys
SKA St. Petersburg
4:3
CSKA Moscow
UHC Dinamo
4:0
Jokerit
Spartak Moscow
0:3
AK Bars Kazan
Lokomotiv Yaroslavl
2:1
Severstal Cherepovets
Avtomobilist
2:3
Traktor
Salavat Yulayev Ufa
8:3
Dynamo Minsk
Sibir Novosibirsk
3:2
Amur Khabarovsk
Dinamo Riga
5:6
HC Sochi
HC Vityaz
2:1
Jokerit
Red Star Kunlun
1:5
Avangard Omsk
Torpedo
2:3
Barys
Red Star Kunlun
1:2
Barys
Dinamo Riga
4:6
Torpedo
Jokerit
1:4
AK Bars Kazan
AK Bars Kazan
4:1
Jokerit
Neftekhimik
2:3
UHC Dinamo
HC Vityaz
4:3
Avangard Omsk
Severstal Cherepovets
3:0
Torpedo
Red Star Kunlun
2:3
Dynamo Minsk
HC Sochi
3:4
Spartak Moscow
Metallurg Magnitogorsk
0:4
Avtomobilist
Traktor
2:4
Barys
Salavat Yulayev Ufa
3:1
Sibir Novosibirsk
Dinamo Riga
1:4
SKA St. Petersburg
CSKA Moscow
3:2
Lokomotiv Yaroslavl
HC Sochi
4:2
Neftekhimik
AK Bars Kazan
7:2
Dynamo Minsk
Severstal Cherepovets
4:3
Spartak Moscow
Traktor
2:0
Sibir Novosibirsk
Metallurg Magnitogorsk
3:1
UHC Dinamo
Salavat Yulayev Ufa
0:3
Jokerit
Barys
2:3
Torpedo
SKA St. Petersburg
7:2
Avtomobilist
Avangard Omsk
1:4
CSKA Moscow
Amur Khabarovsk
3:1
HC Vityaz
AK Bars Kazan
3:0
Metallurg Magnitogorsk
Spartak Moscow
4:2
Neftekhimik
HC Sochi
3:4
Red Star Kunlun
Dynamo Minsk
2:3
UHC Dinamo
Severstal Cherepovets
4:2
Dinamo Riga
Traktor
2:5
Jokerit
Torpedo
1:2
CSKA Moscow
Avangard Omsk
3:1
Avtomobilist
Sibir Novosibirsk
1:2
HC Vityaz
Amur Khabarovsk
3:4
Lokomotiv Yaroslavl
SKA St. Petersburg
3:4
Dinamo Riga
Spartak Moscow
3:2
Jokerit
Neftekhimik
4:5
Red Star Kunlun
Salavat Yulayev Ufa
1:3
Metallurg Magnitogorsk
Severstal Cherepovets
2:1
Avangard Omsk
AK Bars Kazan
2:0
Avtomobilist
Barys
3:2
HC Vityaz
Sibir Novosibirsk
3:4
Lokomotiv Yaroslavl
Red Star Kunlun
4:5
Torpedo
Traktor
1:5
SKA St. Petersburg
Salavat Yulayev Ufa
0:3
UHC Dinamo
Amur Khabarovsk
2:3
HC Sochi
Dinamo Riga
3:4
Severstal Cherepovets
Barys
3:1
Lokomotiv Yaroslavl
Neftekhimik
1:6
AK Bars Kazan
HC Vityaz
2:3
Torpedo
CSKA Moscow
2:4
Dynamo Minsk
Avtomobilist
2:7
UHC Dinamo
Metallurg Magnitogorsk
2:1
SKA St. Petersburg
Dinamo Riga
3:4
Traktor
Sibir Novosibirsk
2:1
HC Sochi
Amur Khabarovsk
6:2
Spartak Moscow
Jokerit
3:1
Salavat Yulayev Ufa
CSKA Moscow
3:2
Red Star Kunlun
UHC Dinamo
2:6
Metallurg Magnitogorsk
Torpedo
2:0
Traktor
Neftekhimik
1:5
Dynamo Minsk
Lokomotiv Yaroslavl
5:1
Severstal Cherepovets
Avangard Omsk
3:0
AK Bars Kazan
Sibir Novosibirsk
2:0
Spartak Moscow
Barys
2:0
HC Sochi
HC Vityaz
4:1
Dinamo Riga
SKA St. Petersburg
1:2
Jokerit
Avtomobilist
0:1
Salavat Yulayev Ufa
AK Bars Kazan
5:2
Severstal Cherepovets
Neftekhimik
5:3
Traktor
Lokomotiv Yaroslavl
3:2
Dynamo Minsk
Torpedo
2:4
Metallurg Magnitogorsk
Red Star Kunlun
1:2
Avangard Omsk
Barys
2:1
Spartak Moscow
HC Vityaz
4:3
Jokerit
UHC Dinamo
3:2
Amur Khabarovsk
HC Sochi
3:2
Dinamo Riga
Avtomobilist
1:5
CSKA Moscow
Salavat Yulayev Ufa
2:3
SKA St. Petersburg
Red Star Kunlun
1:0
Sibir Novosibirsk
Metallurg Magnitogorsk
6:4
Neftekhimik
UHC Dinamo
4:3
Lokomotiv Yaroslavl
HC Sochi
1:4
CSKA Moscow
Dynamo Minsk
4:3
HC Vityaz
Torpedo
3:2
Jokerit
Severstal Cherepovets
2:3
SKA St. Petersburg
Traktor
4:3
Avtomobilist
Avangard Omsk
4:2
Amur Khabarovsk
Dinamo Riga
2:3
Sibir Novosibirsk
Metallurg Magnitogorsk
2:3
AK Bars Kazan
Salavat Yulayev Ufa
6:2
Neftekhimik
SKA St. Petersburg
4:3
Barys
Jokerit
6:1
UHC Dinamo
HC Sochi
3:5
Spartak Moscow
Dynamo Minsk
2:1
Lokomotiv Yaroslavl
Red Star Kunlun
2:4
Amur Khabarovsk
Severstal Cherepovets
2:1
HC Vityaz
Torpedo
5:1
Avtomobilist
CSKA Moscow
1:5
Sibir Novosibirsk
Avangard Omsk
3:0
AK Bars Kazan
Red Star Kunlun
4:5
Dinamo Riga
SKA St. Petersburg
5:3
Amur Khabarovsk
Neftekhimik
5:2
Spartak Moscow
Metallurg Magnitogorsk
1:4
Severstal Cherepovets
Traktor
2:5
UHC Dinamo
Salavat Yulayev Ufa
4:1
Barys
Dynamo Minsk
1:5
CSKA Moscow
Red Star Kunlun
2:5
AK Bars Kazan
Lokomotiv Yaroslavl
3:1
Dinamo Riga
Jokerit
3:0
HC Sochi
Avtomobilist
2:3
Torpedo
HC Vityaz
4:1
Severstal Cherepovets
Salavat Yulayev Ufa
2:1
Spartak Moscow
UHC Dinamo
6:1
Dinamo Riga
Dynamo Minsk
3:2
HC Sochi
AK Bars Kazan
7:5
Torpedo
Neftekhimik
2:4
CSKA Moscow
Lokomotiv Yaroslavl
1:4
Jokerit
Barys
2:5
Avangard Omsk
Amur Khabarovsk
2:1
Metallurg Magnitogorsk
Spartak Moscow
4:3
Severstal Cherepovets
SKA St. Petersburg
0:1
Traktor
Barys
1:2
Metallurg Magnitogorsk
Sibir Novosibirsk
3:1
Torpedo
Amur Khabarovsk
2:3
Avangard Omsk
Dinamo Riga
5:3
Red Star Kunlun
HC Vityaz
1:3
Spartak Moscow
Jokerit
1:3
Traktor
UHC Dinamo
3:0
Neftekhimik
SKA St. Petersburg
3:2
Salavat Yulayev Ufa
CSKA Moscow
3:1
Lokomotiv Yaroslavl
AK Bars Kazan
3:0
Avtomobilist
Barys
1:4
Dynamo Minsk
Sibir Novosibirsk
3:2
Metallurg Magnitogorsk
Amur Khabarovsk
2:1
Avangard Omsk
Dinamo Riga
2:3
Avtomobilist
AK Bars Kazan
3:2
Neftekhimik
Severstal Cherepovets
0:2
SKA St. Petersburg
Red Star Kunlun
3:5
Traktor
HC Vityaz
3:7
Spartak Moscow
CSKA Moscow
7:0
HC Sochi
UHC Dinamo
3:4
Salavat Yulayev Ufa
Sibir Novosibirsk
1:4
Avangard Omsk
Amur Khabarovsk
1:2
Dynamo Minsk
Dinamo Riga
1:3
HC Sochi
HC Vityaz
1:8
SKA St. Petersburg
UHC Dinamo
2:3
Severstal Cherepovets
CSKA Moscow
5:3
Salavat Yulayev Ufa
Lokomotiv Yaroslavl
1:2
Avtomobilist
Neftekhimik
1:2
Barys
Torpedo
2:0
Red Star Kunlun
Traktor
2:1
AK Bars Kazan
Sibir Novosibirsk
0:6
Dynamo Minsk
Avangard Omsk
3:2
HC Sochi
HC Vityaz
1:2
UHC Dinamo
CSKA Moscow
3:4
Spartak Moscow
Jokerit
1:4
SKA St. Petersburg
Torpedo
2:6
AK Bars Kazan
Lokomotiv Yaroslavl
7:2
Barys
Neftekhimik
6:3
Red Star Kunlun
Traktor
2:1
Metallurg Magnitogorsk
Severstal Cherepovets
1:3
Barys
Dinamo Riga
1:3
Neftekhimik
HC Sochi
4:5
Jokerit
Barys
3:0
Dinamo Riga
UHC Dinamo
4:3
CSKA Moscow
Severstal Cherepovets
5:2
Jokerit
Spartak Moscow
2:1
Avangard Omsk
HC Sochi
3:4
HC Vityaz
Neftekhimik
1:3
Sibir Novosibirsk
Torpedo
3:4
Amur Khabarovsk
Lokomotiv Yaroslavl
4:1
Dynamo Minsk
Metallurg Magnitogorsk
4:1
Traktor
Avtomobilist
7:2
Dinamo Riga
Salavat Yulayev Ufa
3:2
Red Star Kunlun
Lokomotiv Yaroslavl
3:2
UHC Dinamo
Severstal Cherepovets
0:3
HC Vityaz
AK Bars Kazan
5:3
Sibir Novosibirsk
Torpedo
6:3
Dynamo Minsk
Neftekhimik
1:3
Amur Khabarovsk
Traktor
5:1
Dinamo Riga
Metallurg Magnitogorsk
1:4
Salavat Yulayev Ufa
Barys
2:1
Red Star Kunlun
Spartak Moscow
2:3
CSKA Moscow
UHC Dinamo
3:2
Avangard Omsk
SKA St. Petersburg
1:2
Red Star Kunlun
HC Sochi
3:0
Barys
Dynamo Minsk
3:0
Dinamo Riga
Avtomobilist
1:0
Lokomotiv Yaroslavl
Metallurg Magnitogorsk
0:3
Sibir Novosibirsk
Traktor
4:1
Torpedo
Salavat Yulayev Ufa
4:1
Amur Khabarovsk
Spartak Moscow
3:4
Severstal Cherepovets
AK Bars Kazan
3:2
Neftekhimik
UHC Dinamo
1:5
HC Vityaz
SKA St. Petersburg
5:2
Avangard Omsk
Metallurg Magnitogorsk
2:3
Torpedo
Salavat Yulayev Ufa
0:5
Lokomotiv Yaroslavl
Sibir Novosibirsk
3:1
Barys
Dynamo Minsk
1:2
Severstal Cherepovets
Spartak Moscow
4:1
HC Sochi
Red Star Kunlun
2:3
CSKA Moscow
Amur Khabarovsk
1:2
Traktor
Avangard Omsk
6:3
Avtomobilist
Neftekhimik
1:5
Lokomotiv Yaroslavl
HC Vityaz
2:5
HC Sochi
CSKA Moscow
5:1
Dynamo Minsk
Severstal Cherepovets
4:5
Metallurg Magnitogorsk
Barys
1:3
AK Bars Kazan
Amur Khabarovsk
2:4
Traktor
SKA St. Petersburg
1:4
Spartak Moscow
Neftekhimik
2:5
Avtomobilist
CSKA Moscow
2:3
Torpedo
HC Vityaz
4:3
Salavat Yulayev Ufa
UHC Dinamo
5:2
Dynamo Minsk
Severstal Cherepovets
2:0
HC Sochi
Red Star Kunlun
6:4
Metallurg Magnitogorsk
Barys
4:5
Jokerit
Sibir Novosibirsk
3:1
Traktor
Amur Khabarovsk
7:1
AK Bars Kazan
Lokomotiv Yaroslavl
1:0
Spartak Moscow
HC Sochi
0:2
Salavat Yulayev Ufa
SKA St. Petersburg
5:1
HC Vityaz
Red Star Kunlun
3:1
Torpedo
Sibir Novosibirsk
1:3
AK Bars Kazan
Amur Khabarovsk
4:1
Jokerit
Dynamo Minsk
0:3
Spartak Moscow
CSKA Moscow
2:1
UHC Dinamo
Severstal Cherepovets
2:1
Avtomobilist
Traktor
6:3
Neftekhimik
Avangard Omsk
3:4
Salavat Yulayev Ufa
Sibir Novosibirsk
3:4
Jokerit
HC Sochi
3:4
Amur Khabarovsk
CSKA Moscow
3:1
SKA St. Petersburg
AK Bars Kazan
0:1
Barys
Dynamo Minsk
0:1
Lokomotiv Yaroslavl
Torpedo
2:3
Avtomobilist
Metallurg Magnitogorsk
3:4
Neftekhimik
Red Star Kunlun
5:3
Salavat Yulayev Ufa
Severstal Cherepovets
0:4
Traktor
Spartak Moscow
2:3
Barys
HC Vityaz
3:4
Avtomobilist
HC Sochi
1:4
SKA St. Petersburg
AK Bars Kazan
4:0
Amur Khabarovsk
Jokerit
5:2
CSKA Moscow
Dinamo Riga
2:3
Lokomotiv Yaroslavl
Metallurg Magnitogorsk
3:0
Avangard Omsk
AK Bars Kazan
2:3
Traktor
HC Sochi
2:7
Avangard Omsk
SKA St. Petersburg
3:4
UHC Dinamo
HC Vityaz
6:3
Amur Khabarovsk
Spartak Moscow
6:4
Red Star Kunlun
Torpedo
3:2
Sibir Novosibirsk
Jokerit
2:4
Lokomotiv Yaroslavl
Metallurg Magnitogorsk
6:4
CSKA Moscow
Salavat Yulayev Ufa
2:3
Barys
Dynamo Minsk
4:3
Dinamo Riga
Avtomobilist
3:1
Traktor
Avangard Omsk
4:0
Sibir Novosibirsk
Neftekhimik
3:2
AK Bars Kazan
Lokomotiv Yaroslavl
3:2
UHC Dinamo
Salavat Yulayev Ufa
2:4
CSKA Moscow
Barys
2:3
Severstal Cherepovets
Dynamo Minsk
2:0
Red Star Kunlun
SKA St. Petersburg
4:3
HC Sochi
Jokerit
4:1
Dinamo Riga
Avtomobilist
3:4
Metallurg Magnitogorsk
Spartak Moscow
1:2
Lokomotiv Yaroslavl
HC Vityaz
2:3
AK Bars Kazan
Salavat Yulayev Ufa
4:3
Sibir Novosibirsk
Amur Khabarovsk
3:1
Severstal Cherepovets
Dynamo Minsk
1:2
HC Sochi
SKA St. Petersburg
1:4
Metallurg Magnitogorsk
Avtomobilist
3:2
Barys
Traktor
4:2
Red Star Kunlun
HC Vityaz
0:5
Lokomotiv Yaroslavl
CSKA Moscow
2:0
UHC Dinamo
Jokerit
7:1
Spartak Moscow
Sibir Novosibirsk
2:3
Severstal Cherepovets
Amur Khabarovsk
2:1
Torpedo
HC Sochi
4:2
Dinamo Riga
Neftekhimik
1:4
Metallurg Magnitogorsk
AK Bars Kazan
4:1
Salavat Yulayev Ufa
CSKA Moscow
4:2
Avangard Omsk
UHC Dinamo
6:3
Red Star Kunlun
Barys
3:2
SKA St. Petersburg
Amur Khabarovsk
2:3
Torpedo
Neftekhimik
1:4
Salavat Yulayev Ufa
Lokomotiv Yaroslavl
2:3
Jokerit
HC Vityaz
6:1
Dinamo Riga
Metallurg Magnitogorsk
2:3
Avtomobilist
Sibir Novosibirsk
4:2
Torpedo
Amur Khabarovsk
1:3
SKA St. Petersburg
Avangard Omsk
1:2
HC Vityaz
UHC Dinamo
2:4
Traktor
Spartak Moscow
4:5
CSKA Moscow
Lokomotiv Yaroslavl
4:3
AK Bars Kazan
Severstal Cherepovets
2:5
Jokerit
Dinamo Riga
4:3
Dynamo Minsk
Salavat Yulayev Ufa
1:4
Avtomobilist
Sibir Novosibirsk
4:6
SKA St. Petersburg
HC Sochi
2:4
Traktor
Red Star Kunlun
3:4
Neftekhimik
Lokomotiv Yaroslavl
3:4
Metallurg Magnitogorsk
Severstal Cherepovets
1:4
Dynamo Minsk
Torpedo
4:2
AK Bars Kazan
Avangard Omsk
3:2
Jokerit
Dinamo Riga
0:5
CSKA Moscow
Spartak Moscow
5:4
UHC Dinamo
Sibir Novosibirsk
6:4
Avtomobilist
Avangard Omsk
2:0
Metallurg Magnitogorsk
Severstal Cherepovets
3:2
AK Bars Kazan
Torpedo
5:1
Neftekhimik
Jokerit
2:4
CSKA Moscow
Traktor
2:3
Dynamo Minsk
Dinamo Riga
0:5
UHC Dinamo
Spartak Moscow
3:1
Amur Khabarovsk
Salavat Yulayev Ufa
6:5
HC Vityaz
Lokomotiv Yaroslavl
2:3
Neftekhimik
Avangard Omsk
3:1
Red Star Kunlun
SKA St. Petersburg
2:3
AK Bars Kazan
Jokerit
5:2
Sibir Novosibirsk
Avtomobilist
3:4
Dynamo Minsk
HC Sochi
2:3
UHC Dinamo
CSKA Moscow
5:0
Severstal Cherepovets
Torpedo
2:3
Amur Khabarovsk
Metallurg Magnitogorsk
1:4
HC Vityaz
Salavat Yulayev Ufa
3:1
Traktor
SKA St. Petersburg
1:4
Sibir Novosibirsk
Neftekhimik
3:2
Amur Khabarovsk
Red Star Kunlun
5:0
Lokomotiv Yaroslavl
AK Bars Kazan
2:1
Avangard Omsk
Salavat Yulayev Ufa
2:3
HC Sochi
Traktor
0:1
Severstal Cherepovets
Avtomobilist
3:4
HC Vityaz
Dynamo Minsk
5:4
Sibir Novosibirsk
SKA St. Petersburg
2:1
Torpedo
UHC Dinamo
5:0
Spartak Moscow
AK Bars Kazan
5:3
HC Sochi
Avtomobilist
4:3
Avangard Omsk
Traktor
5:0
Amur Khabarovsk
Red Star Kunlun
2:3
Salavat Yulayev Ufa
CSKA Moscow
2:4
Metallurg Magnitogorsk
Neftekhimik
1:2
Avangard Omsk
Spartak Moscow
0:2
SKA St. Petersburg
HC Vityaz
1:3
Traktor
Red Star Kunlun
2:5
Avtomobilist
AK Bars Kazan
4:1
Salavat Yulayev Ufa
Torpedo
3:4
Severstal Cherepovets
Sibir Novosibirsk
2:4
UHC Dinamo
Amur Khabarovsk
2:1
Dinamo Riga
Avangard Omsk
4:3
SKA St. Petersburg
HC Vityaz
2:4
Dynamo Minsk
Spartak Moscow
1:2
Traktor
HC Sochi
0:1
Metallurg Magnitogorsk
Neftekhimik
3:6
Avtomobilist
Salavat Yulayev Ufa
6:2
Torpedo
Barys
1:2
CSKA Moscow
Sibir Novosibirsk
4:3
Dinamo Riga
Amur Khabarovsk
2:4
UHC Dinamo
SKA St. Petersburg
5:2
Neftekhimik
HC Vityaz
2:1
Severstal Cherepovets
Spartak Moscow
3:4
Dynamo Minsk
HC Sochi
0:4
AK Bars Kazan
Lokomotiv Yaroslavl
2:1
Traktor
Metallurg Magnitogorsk
3:1
Torpedo
Salavat Yulayev Ufa
3:2
Avangard Omsk
Barys
4:5
UHC Dinamo
Sibir Novosibirsk
5:4
Red Star Kunlun
Amur Khabarovsk
1:5
CSKA Moscow
SKA St. Petersburg
4:2
Lokomotiv Yaroslavl
Avtomobilist
3:4
Torpedo
Metallurg Magnitogorsk
0:4
Avangard Omsk
Barys
3:2
Red Star Kunlun
Sibir Novosibirsk
1:2
CSKA Moscow
Spartak Moscow
5:3
Salavat Yulayev Ufa
Dynamo Minsk
4:5
AK Bars Kazan
UHC Dinamo
2:3
Lokomotiv Yaroslavl
Jokerit
6:0
Neftekhimik
Metallurg Magnitogorsk
3:1
Amur Khabarovsk
Torpedo
4:6
SKA St. Petersburg
Dinamo Riga
4:3
HC Vityaz
Avtomobilist
7:0
Red Star Kunlun
Traktor
2:3
HC Sochi
CSKA Moscow
3:1
Barys
Avangard Omsk
8:2
Amur Khabarovsk
Dynamo Minsk
3:4
Salavat Yulayev Ufa
UHC Dinamo
1:3
Spartak Moscow
Severstal Cherepovets
2:1
Sibir Novosibirsk
AK Bars Kazan
3:2
SKA St. Petersburg
Metallurg Magnitogorsk
6:0
HC Sochi
Traktor
3:1
Red Star Kunlun
Neftekhimik
4:3
HC Vityaz
Avangard Omsk
2:1
UHC Dinamo
Severstal Cherepovets
1:4
Salavat Yulayev Ufa
Dynamo Minsk
5:4
Barys
Torpedo
4:3
Sibir Novosibirsk
Lokomotiv Yaroslavl
2:0
Amur Khabarovsk
Dinamo Riga
1:3
Jokerit
Avtomobilist
1:0
Spartak Moscow
AK Bars Kazan
0:4
HC Vityaz
CSKA Moscow
3:1
HC Sochi
Neftekhimik
1:2
SKA St. Petersburg
Metallurg Magnitogorsk
2:1
Red Star Kunlun
Torpedo
2:3
Salavat Yulayev Ufa
Avangard Omsk
1:0
Sibir Novosibirsk
Severstal Cherepovets
6:4
Amur Khabarovsk
Lokomotiv Yaroslavl
7:2
Spartak Moscow
Dynamo Minsk
5:0
Jokerit
Dinamo Riga
2:3
Barys
Traktor
1:3
Avtomobilist
CSKA Moscow
2:3
AK Bars Kazan