Jihlava
2:4
HC Go Kladno
Play Offs
Vsetin (Cze)
0:2
HC Ceske Budejovice
Play Offs
HC Go Kladno
5:3
Jihlava
Play Offs
HC Ceske Budejovice
3:4
Vsetin (Cze)
Play Offs
HC Go Kladno
5:1
Jihlava
Play Offs
HC Ceske Budejovice
2:0
Vsetin (Cze)
Play Offs
Jihlava
3:1
HC Go Kladno
Play Offs
Vsetin (Cze)
0:6
HC Ceske Budejovice
Play Offs
Jihlava
1:4
HC Go Kladno
Play Offs
Vsetin (Cze)
0:2
HC Ceske Budejovice
Play Offs
Vsetin (Cze)
6:2
Prostejov
Play Offs
Prostejov
5:1
Vsetin (Cze)
Play Offs
AZ Havirov
1:4
HC Ceske Budejovice
Play Offs
HC Go Kladno
4:1
Prerov
Play Offs
HC Ceske Budejovice
2:3
AZ Havirov
Play Offs
Jihlava
4:2
Litomerice
Play Offs
Vsetin (Cze)
2:4
Prostejov
Play Offs
AZ Havirov
3:4
HC Ceske Budejovice
Play Offs
Litomerice
3:6
Jihlava
Play Offs
Prerov
2:1
HC Go Kladno
Play Offs
Prostejov
3:4
Vsetin (Cze)
Play Offs
AZ Havirov
1:2
HC Ceske Budejovice
Play Offs
Litomerice
3:4
Jihlava
Play Offs
Prerov
2:8
HC Go Kladno
Play Offs
Prostejov
4:3
Vsetin (Cze)
Play Offs
Jihlava
1:4
Litomerice
Play Offs
Vsetin (Cze)
4:3
Prostejov
Play Offs
HC Ceske Budejovice
0:3
AZ Havirov
Play Offs
HC Go Kladno
4:0
Prerov
Play Offs
HC Go Kladno
4:2
Prerov
Play Offs
HC Ceske Budejovice
5:2
AZ Havirov
Play Offs
Jihlava
5:2
Litomerice
Play Offs
Vsetin (Cze)
3:0
Prostejov
Play Offs
AZ Havirov
3:0
Horacka Slavia Trebic
Kadan
3:6
Frydek-Mistek
HC Go Kladno
4:5
Litomerice
Prerov
7:1
Benatky
Prostejov
2:3
Poruba
Slavia Praha
3:4
Jihlava
HC Ceske Budejovice
3:4
Vsetin (Cze)
Horacka Slavia Trebic
5:3
HC Go Kladno
Vsetin (Cze)
4:2
Prerov
Benatky
3:5
Slavia Praha
Frydek-Mistek
4:1
Prostejov
Litomerice
14:0
Kadan
Poruba
3:4
HC Ceske Budejovice
Usti Nad Labem
5:4
AZ Havirov
Kadan
3:8
Horacka Slavia Trebic
HC Go Kladno
3:2
Usti Nad Labem
Prerov
3:4
Poruba
Prostejov
4:2
Litomerice
Slavia Praha
3:5
Vsetin (Cze)
HC Ceske Budejovice
5:2
Frydek-Mistek
Jihlava
8:2
Benatky
AZ Havirov
0:2
HC Go Kladno
Frydek-Mistek
2:4
Prerov
Litomerice
3:4
HC Ceske Budejovice
Usti Nad Labem
4:0
Kadan
Poruba
3:2
Slavia Praha
Horacka Slavia Trebic
1:2
Prostejov
Vsetin (Cze)
2:1
Jihlava
AZ Havirov
4:2
Kadan
Jihlava
2:1
Poruba
Benatky
1:2
Vsetin (Cze)
HC Ceske Budejovice
3:2
Horacka Slavia Trebic
Prerov
3:1
Litomerice
Prostejov
7:0
Usti Nad Labem
Slavia Praha
0:2
Frydek-Mistek
Vsetin (Cze)
2:0
Litomerice
AZ Havirov
5:2
Prostejov
Frydek-Mistek
2:3
Jihlava
HC Go Kladno
8:2
Kadan
Litomerice
4:3
Slavia Praha
Usti Nad Labem
0:1
HC Ceske Budejovice
Benatky
2:0
Poruba
Horacka Slavia Trebic
2:1
Prerov
Prostejov
2:3
HC Go Kladno
Slavia Praha
6:1
Horacka Slavia Trebic
Benatky
1:5
Frydek-Mistek
Jihlava
5:2
Litomerice
Poruba
2:5
Vsetin (Cze)
HC Ceske Budejovice
9:2
AZ Havirov
Poruba
2:6
Prostejov
Usti Nad Labem
3:5
Prerov
Jihlava
11:1
Kadan
AZ Havirov
1:2
Prerov
Horacka Slavia Trebic
3:6
Jihlava
Frydek-Mistek
4:3
Vsetin (Cze)
Kadan
2:7
Prostejov
Litomerice
6:2
Benatky
HC Go Kladno
4:2
HC Ceske Budejovice
Usti Nad Labem
5:4
Slavia Praha
Prerov
6:2
HC Go Kladno
Slavia Praha
4:5
AZ Havirov
Benatky
3:4
Horacka Slavia Trebic
HC Ceske Budejovice
4:1
Kadan
Jihlava
7:1
Usti Nad Labem
Vsetin (Cze)
3:6
Litomerice
Poruba
2:5
Frydek-Mistek
AZ Havirov
5:1
Jihlava
Kadan
1:6
Prerov
HC Go Kladno
3:4
Slavia Praha
Litomerice
6:3
Poruba
Prostejov
2:3
HC Ceske Budejovice
Usti Nad Labem
3:1
Benatky
Horacka Slavia Trebic
6:0
Vsetin (Cze)
Jihlava
5:4
HC Go Kladno
Vsetin (Cze)
10:1
Usti Nad Labem
Frydek-Mistek
5:2
Litomerice
Prerov
4:2
Prostejov
Benatky
2:3
AZ Havirov
Poruba
3:4
Horacka Slavia Trebic
Slavia Praha
5:2
Kadan
AZ Havirov
5:2
Vsetin (Cze)
Kadan
2:5
Jihlava
HC Go Kladno
5:1
Benatky
Prostejov
6:1
Slavia Praha
Usti Nad Labem
3:4
Poruba
HC Ceske Budejovice
2:1
Prerov
Horacka Slavia Trebic
3:2
Frydek-Mistek
HC Ceske Budejovice
5:1
Litomerice
Prerov
4:1
Usti Nad Labem
Jihlava
2:3
Prostejov
Vsetin (Cze)
6:1
HC Go Kladno
Frydek-Mistek
4:0
Usti Nad Labem
Litomerice
4:2
Horacka Slavia Trebic
Poruba
2:1
AZ Havirov
Benatky
4:2
Kadan
Slavia Praha
3:2
HC Ceske Budejovice
AZ Havirov
2:4
Frydek-Mistek
Kadan
1:5
Vsetin (Cze)
HC Go Kladno
3:2
Poruba
Prerov
3:2
Slavia Praha
Prostejov
1:2
Benatky
Usti Nad Labem
2:5
Litomerice
HC Ceske Budejovice
4:2
Jihlava
Frydek-Mistek
5:1
HC Go Kladno
Litomerice
5:1
AZ Havirov
Poruba
8:1
Kadan
Benatky
2:3
HC Ceske Budejovice
Jihlava
1:0
Prerov
Horacka Slavia Trebic
3:2
Usti Nad Labem
Vsetin (Cze)
4:1
Prostejov
Frydek-Mistek
5:1
Kadan
Jihlava
3:0
Slavia Praha
Horacka Slavia Trebic
5:2
AZ Havirov
Vsetin (Cze)
3:2
HC Ceske Budejovice
Benatky
0:1
Prerov
Litomerice
2:5
HC Go Kladno
AZ Havirov
9:1
Usti Nad Labem
Kadan
1:2
Litomerice
HC Go Kladno
4:2
Horacka Slavia Trebic
Prerov
2:4
Vsetin (Cze)
Prostejov
3:2
Frydek-Mistek
Slavia Praha
4:5
Benatky
HC Ceske Budejovice
0:4
Poruba
Frydek-Mistek
3:5
HC Ceske Budejovice
Litomerice
5:1
Prostejov
Poruba
2:1
Prerov
Usti Nad Labem
2:3
HC Go Kladno
Benatky
1:2
Jihlava
Horacka Slavia Trebic
4:3
Kadan
Vsetin (Cze)
3:2
Slavia Praha
Jihlava
2:3
Vsetin (Cze)
Kadan
3:6
Usti Nad Labem
Prerov
3:4
Frydek-Mistek
Prostejov
2:1
Horacka Slavia Trebic
HC Go Kladno
3:4
AZ Havirov
Slavia Praha
4:5
Poruba
Kadan
0:5
AZ Havirov
Frydek-Mistek
1:2
Slavia Praha
Poruba
1:2
Jihlava
Usti Nad Labem
4:3
Prostejov
Horacka Slavia Trebic
3:4
HC Ceske Budejovice
Vsetin (Cze)
1:3
Benatky
Jihlava
3:4
Frydek-Mistek
HC Ceske Budejovice
2:3
Usti Nad Labem
Kadan
1:7
HC Go Kladno
Prerov
1:2
Horacka Slavia Trebic
Prostejov
3:0
AZ Havirov
Slavia Praha
2:3
Litomerice
Poruba
1:3
Benatky
AZ Havirov
4:0
HC Ceske Budejovice
Frydek-Mistek
6:5
Benatky
HC Go Kladno
7:3
Prostejov
Litomerice
1:7
Jihlava
Horacka Slavia Trebic
3:2
Slavia Praha
Vsetin (Cze)
5:0
Poruba
Jihlava
3:2
Horacka Slavia Trebic
Vsetin (Cze)
6:2
Frydek-Mistek
Benatky
2:4
Litomerice
HC Ceske Budejovice
7:3
HC Go Kladno
Prerov
4:2
AZ Havirov
Prostejov
11:1
Kadan
Slavia Praha
5:1
Usti Nad Labem
Usti Nad Labem
4:8
Jihlava
AZ Havirov
5:1
Slavia Praha
Frydek-Mistek
2:1
Poruba
Kadan
1:4
HC Ceske Budejovice
HC Go Kladno
5:2
Prerov
Litomerice
3:5
Vsetin (Cze)
Horacka Slavia Trebic
2:4
Benatky
Poruba
4:6
Litomerice
Prerov
8:2
Kadan
Slavia Praha
5:3
HC Go Kladno
Benatky
6:1
Usti Nad Labem
HC Ceske Budejovice
7:1
Prostejov
Jihlava
2:1
AZ Havirov
Vsetin (Cze)
4:3
Horacka Slavia Trebic
AZ Havirov
6:3
Benatky
Horacka Slavia Trebic
5:4
Poruba
Kadan
2:7
Slavia Praha
Litomerice
1:3
Frydek-Mistek
Prostejov
3:2
Prerov
HC Go Kladno
2:5
Jihlava
Usti Nad Labem
3:4
Vsetin (Cze)
Frydek-Mistek
3:2
Horacka Slavia Trebic
Poruba
5:1
Usti Nad Labem
Prerov
2:1
HC Ceske Budejovice
Slavia Praha
4:3
Prostejov
Benatky
3:1
HC Go Kladno
Vsetin (Cze)
3:2
AZ Havirov
AZ Havirov
1:2
Poruba
Kadan
4:3
Benatky
Prostejov
2:4
Jihlava
Usti Nad Labem
3:2
Frydek-Mistek
HC Ceske Budejovice
4:1
Slavia Praha
Horacka Slavia Trebic
6:3
Litomerice
HC Go Kladno
6:3
Vsetin (Cze)
Jihlava
0:2
HC Ceske Budejovice
Vsetin (Cze)
5:2
Kadan
Frydek-Mistek
3:7
AZ Havirov
Litomerice
6:2
Usti Nad Labem
Benatky
1:3
Prostejov
HC Go Kladno
3:1
Poruba
Slavia Praha
2:3
Prerov
AZ Havirov
1:2
Litomerice
Kadan
3:2
Poruba
Prerov
2:4
Jihlava
Prostejov
4:2
Vsetin (Cze)
Usti Nad Labem
0:2
Horacka Slavia Trebic
HC Ceske Budejovice
7:6
Benatky
HC Go Kladno
3:1
Frydek-Mistek
AZ Havirov
4:1
Horacka Slavia Trebic
HC Ceske Budejovice
2:1
Vsetin (Cze)
Kadan
1:8
Frydek-Mistek
Prerov
4:0
Benatky
Prostejov
5:2
Poruba
HC Go Kladno
4:2
Litomerice
Slavia Praha
2:4
Jihlava
Frydek-Mistek
7:2
Prostejov
Litomerice
3:0
Kadan
Poruba
3:1
HC Ceske Budejovice
Usti Nad Labem
1:4
AZ Havirov
Benatky
6:3
Slavia Praha
Horacka Slavia Trebic
1:2
HC Go Kladno
Vsetin (Cze)
3:1
Prerov
Kadan
4:3
Horacka Slavia Trebic
HC Go Kladno
3:2
Usti Nad Labem
Prerov
3:5
Poruba
Prostejov
4:3
Litomerice
Slavia Praha
7:3
Vsetin (Cze)
HC Ceske Budejovice
3:4
Frydek-Mistek
Jihlava
3:2
Benatky
AZ Havirov
1:3
HC Go Kladno
Horacka Slavia Trebic
3:4
Prostejov
Vsetin (Cze)
9:2
Jihlava
Frydek-Mistek
3:1
Prerov
Litomerice
1:2
HC Ceske Budejovice
Poruba
5:1
Slavia Praha
Usti Nad Labem
5:1
Kadan
Kadan
4:7
AZ Havirov
Prerov
4:2
Litomerice
Prostejov
2:0
Usti Nad Labem
Slavia Praha
6:2
Frydek-Mistek
Benatky
1:4
Vsetin (Cze)
HC Ceske Budejovice
0:4
Horacka Slavia Trebic
Jihlava
4:1
Poruba
AZ Havirov
2:3
Prostejov
Frydek-Mistek
3:6
Jihlava
HC Go Kladno
3:4
Kadan
Litomerice
6:2
Slavia Praha
Poruba
3:1
Benatky
Usti Nad Labem
0:4
HC Ceske Budejovice
Horacka Slavia Trebic
4:1
Prerov
Jihlava
5:2
Litomerice
Benatky
3:2
Frydek-Mistek
Poruba
4:5
Vsetin (Cze)
Prerov
0:1
Usti Nad Labem
Prostejov
2:3
HC Go Kladno
Slavia Praha
2:5
Horacka Slavia Trebic
AZ Havirov
2:1
Prerov
Frydek-Mistek
5:4
Vsetin (Cze)
Kadan
2:6
Prostejov
HC Go Kladno
2:3
HC Ceske Budejovice
Litomerice
2:1
Benatky
Usti Nad Labem
2:4
Slavia Praha
Horacka Slavia Trebic
0:1
Jihlava
Poruba
2:3
Frydek-Mistek
Prerov
3:2
HC Go Kladno
Slavia Praha
2:3
AZ Havirov
Benatky
3:4
Horacka Slavia Trebic
HC Ceske Budejovice
5:0
Kadan
Jihlava
3:1
Usti Nad Labem
AZ Havirov
0:3
Jihlava
Horacka Slavia Trebic
6:2
Vsetin (Cze)
Kadan
3:4
Prerov
Litomerice
5:3
Poruba
Prostejov
5:3
HC Ceske Budejovice
HC Go Kladno
3:2
Slavia Praha
Usti Nad Labem
5:2
Benatky
Frydek-Mistek
4:2
Litomerice
Poruba
3:5
Horacka Slavia Trebic
Prerov
4:3
Prostejov
Slavia Praha
2:3
Kadan
Benatky
2:4
AZ Havirov
Jihlava
2:1
HC Go Kladno
Vsetin (Cze)
4:2
Usti Nad Labem
Frydek-Mistek
6:2
Usti Nad Labem
Benatky
2:1
HC Ceske Budejovice
Horacka Slavia Trebic
6:0
Frydek-Mistek
HC Ceske Budejovice
3:1
Prerov
Kadan
3:5
Jihlava
Prostejov
3:6
Slavia Praha
AZ Havirov
4:1
Vsetin (Cze)
HC Go Kladno
5:1
Benatky
Usti Nad Labem
3:5
Poruba
Litomerice
3:2
Horacka Slavia Trebic
Poruba
2:4
AZ Havirov
Slavia Praha
2:3
HC Ceske Budejovice
Benatky
1:3
Kadan
Jihlava
8:2
Prostejov
Vsetin (Cze)
2:1
HC Go Kladno
AZ Havirov
6:3
Frydek-Mistek
Kadan
1:2
Vsetin (Cze)
Poruba
5:2
HC Go Kladno
Prerov
5:0
Slavia Praha
Prostejov
5:1
Benatky
Usti Nad Labem
2:4
Litomerice
HC Ceske Budejovice
4:1
Jihlava
Jihlava
5:0
Prerov
Horacka Slavia Trebic
4:3
Usti Nad Labem
Vsetin (Cze)
6:3
Prostejov
Frydek-Mistek
5:6
HC Go Kladno
Litomerice
3:0
AZ Havirov
Poruba
8:2
Kadan
Frydek-Mistek
6:3
Kadan
Litomerice
3:2
HC Go Kladno
Poruba
2:5
Prostejov
Benatky
4:0
Prerov
Jihlava
3:0
Slavia Praha
Horacka Slavia Trebic
1:2
AZ Havirov
Vsetin (Cze)
2:3
HC Ceske Budejovice
AZ Havirov
6:3
Usti Nad Labem
Kadan
3:1
Litomerice
HC Go Kladno
5:0
Horacka Slavia Trebic
Prerov
1:2
Vsetin (Cze)
Prostejov
2:3
Frydek-Mistek
Slavia Praha
4:2
Benatky
HC Ceske Budejovice
8:1
Poruba
Horacka Slavia Trebic
4:1
Kadan
Vsetin (Cze)
3:2
Slavia Praha
Benatky
1:4
Jihlava
Frydek-Mistek
2:5
HC Ceske Budejovice
Litomerice
4:5
Prostejov
Poruba
1:4
Prerov
Usti Nad Labem
4:8
HC Go Kladno
Kadan
2:1
Usti Nad Labem
HC Go Kladno
3:2
AZ Havirov
Prerov
5:3
Frydek-Mistek
Prostejov
6:3
Horacka Slavia Trebic
Slavia Praha
7:4
Poruba
HC Ceske Budejovice
4:5
Litomerice
Jihlava
1:2
Vsetin (Cze)
HC Ceske Budejovice
5:1
AZ Havirov
AZ Havirov
3:5
Kadan
Horacka Slavia Trebic
4:3
HC Ceske Budejovice
Vsetin (Cze)
5:1
Benatky
Frydek-Mistek
5:6
Slavia Praha
Litomerice
4:3
Prerov
Poruba
3:2
Jihlava
Usti Nad Labem
4:5
Prostejov
Litomerice
4:1
Prerov
Kadan
0:3
HC Go Kladno
Prerov
3:1
Horacka Slavia Trebic
Prostejov
5:0
AZ Havirov
Slavia Praha
2:0
Litomerice
Benatky
3:4
Poruba
HC Ceske Budejovice
4:2
Usti Nad Labem
Jihlava
3:2
Frydek-Mistek
AZ Havirov
4:2
HC Ceske Budejovice
Horacka Slavia Trebic
2:1
Slavia Praha
Vsetin (Cze)
6:2
Poruba
Frydek-Mistek
3:4
Benatky
Litomerice
4:3
Jihlava
HC Go Kladno
3:2
Prostejov
Usti Nad Labem
2:3
Prerov
Prerov
6:3
AZ Havirov
Prostejov
9:2
Kadan
Slavia Praha
2:1
Usti Nad Labem
Benatky
4:2
Litomerice
HC Ceske Budejovice
3:0
HC Go Kladno
Jihlava
6:3
Horacka Slavia Trebic
Vsetin (Cze)
3:2
Frydek-Mistek
AZ Havirov
2:3
Slavia Praha
Frydek-Mistek
3:4
Poruba
Kadan
1:4
HC Ceske Budejovice
HC Go Kladno
5:3
Prerov
Litomerice
2:3
Vsetin (Cze)
Usti Nad Labem
3:4
Jihlava
Horacka Slavia Trebic
1:0
Benatky
Jihlava
1:3
AZ Havirov
Vsetin (Cze)
4:3
Horacka Slavia Trebic
Benatky
2:7
Usti Nad Labem
HC Ceske Budejovice
4:3
Prostejov
Poruba
4:5
Litomerice
Prerov
5:0
Kadan
Slavia Praha
4:3
HC Go Kladno
AZ Havirov
3:1
Benatky
Kadan
4:6
Slavia Praha
HC Go Kladno
2:3
Jihlava
Litomerice
4:3
Frydek-Mistek
Prostejov
1:4
Prerov
Horacka Slavia Trebic
2:1
Poruba
Usti Nad Labem
1:2
Frydek-Mistek
Usti Nad Labem
7:3
Vsetin (Cze)
Jihlava
7:0
Kadan
Vsetin (Cze)
2:3
AZ Havirov
Benatky
3:6
HC Go Kladno
Frydek-Mistek
8:2
Horacka Slavia Trebic
Poruba
7:3
Usti Nad Labem
Prerov
1:3
HC Ceske Budejovice
Slavia Praha
1:3
Prostejov
AZ Havirov
2:3
Poruba
Kadan
6:7
Benatky
HC Go Kladno
5:2
Vsetin (Cze)
Prostejov
3:2
Jihlava
HC Ceske Budejovice
5:0
Slavia Praha
Horacka Slavia Trebic
2:1
Litomerice
Frydek-Mistek
0:3
AZ Havirov
Litomerice
6:1
Usti Nad Labem
Poruba
2:1
HC Go Kladno
Slavia Praha
2:4
Prerov
Benatky
6:4
Prostejov
Jihlava
7:0
HC Ceske Budejovice
Vsetin (Cze)
11:0
Kadan
Prostejov
6:5
Vsetin (Cze)
AZ Havirov
4:2
Litomerice
HC Ceske Budejovice
5:1
Benatky
Kadan
3:5
Poruba
Prerov
5:4
Jihlava
HC Go Kladno
4:1
Frydek-Mistek
Usti Nad Labem
3:4
Horacka Slavia Trebic