Belarus U20
6:1
Baranavichy
Placement Group
Novopolotsk
11:1
Vitebsk
Placement Group
Pinskiye Yastreby
4:3
Brest
Placement Group
Gomel
1:2
Dinamo U20
Placement Group
Baranavichy
5:3
Gomel
Placement Group
Belarus U20
5:2
Dinamo U20
Placement Group
Brest
7:5
Vitebsk
Placement Group
Pinskiye Yastreby
1:4
Novopolotsk
Placement Group
Baranavichy
3:7
Dinamo U20
Placement Group
Belarus U20
2:4
Gomel
Placement Group
Brest
4:1
Novopolotsk
Placement Group
Pinskiye Yastreby
4:3
Vitebsk
Placement Group
Dinamo U20
4:3
Pinskiye Yastreby
Placement Group
Gomel
3:4
Brest
Placement Group
Novopolotsk
1:4
Belarus U20
Placement Group
Vitebsk
1:6
Baranavichy
Placement Group
Dinamo U20
5:4
Brest
Placement Group
Gomel
8:4
Pinskiye Yastreby
Placement Group
Novopolotsk
5:3
Baranavichy
Placement Group
Vitebsk
2:1
Belarus U20
Placement Group
Novopolotsk
1:3
Gomel
Placement Group
Pinskiye Yastreby
2:1
Baranavichy
Placement Group
Vitebsk
2:5
Dinamo U20
Placement Group
Brest
6:2
Belarus U20
Placement Group
Soligorsk
6:2
Molodechno
Play Offs
Brest
1:2
Baranavichy
Placement Group
Novopolotsk
1:3
Dinamo U20
Placement Group
Pinskiye Yastreby
4:2
Belarus U20
Placement Group
Vitebsk
1:2
Gomel
Placement Group
Molodechno
5:4
Soligorsk
Play Offs
Molodechno
3:4
Soligorsk
Play Offs
Lida
1:2
Lokomotiv Orsha
Relegation
Zhlobin
5:1
Mogilev
Relegation
Yunost Minsk
2:0
Neman Grodno
Play Offs
Baranavichy
2:8
Brest
Placement Group
Dinamo U20
3:6
Novopolotsk
Placement Group
Gomel
8:1
Vitebsk
Placement Group
Belarus U20
4:3
Pinskiye Yastreby
Placement Group
Soligorsk
4:5
Molodechno
Play Offs
Lida
9:1
Mogilev
Relegation
Zhlobin
4:1
Lokomotiv Orsha
Relegation
Soligorsk
3:2
Molodechno
Play Offs
Baranavichy
4:1
Pinskiye Yastreby
Placement Group
Dinamo U20
6:1
Vitebsk
Placement Group
Gomel
5:3
Novopolotsk
Placement Group
Neman Grodno
0:1
Yunost Minsk
Play Offs
Belarus U20
7:3
Brest
Placement Group
Neman Grodno
1:2
Yunost Minsk
Play Offs
Lida
4:3
Zhlobin
Relegation
Lokomotiv Orsha
3:2
Mogilev
Relegation
Yunost Minsk
1:2
Neman Grodno
Play Offs
Brest
2:3
Dinamo U20
Placement Group
Pinskiye Yastreby
2:1
Gomel
Placement Group
Belarus U20
3:0
Vitebsk
Placement Group
Yunost Minsk
4:3
Neman Grodno
Play Offs
Baranavichy
2:5
Novopolotsk
Placement Group
Baranavichy
3:0
Vitebsk
Placement Group
Belarus U20
4:1
Novopolotsk
Placement Group
Brest
2:4
Gomel
Placement Group
Pinskiye Yastreby
2:0
Dinamo U20
Placement Group
Mogilev
1:0
Lokomotiv Orsha
Relegation
Zhlobin
2:5
Lida
Relegation
Neman Grodno
3:0
Soligorsk
Play Offs
Brest
9:3
Pinskiye Yastreby
Placement Group
Soligorsk
3:1
Neman Grodno
Play Offs
Lokomotiv Orsha
3:0
Lida
Relegation
Mogilev
3:5
Zhlobin
Relegation
Dinamo U20
1:3
Baranavichy
Placement Group
Novopolotsk
2:1
Brest
Placement Group
Vitebsk
2:6
Pinskiye Yastreby
Placement Group
Gomel
3:1
Belarus U20
Placement Group
Lokomotiv Orsha
2:3
Zhlobin
Relegation
Mogilev
1:5
Lida
Relegation
Neman Grodno
1:0
Soligorsk
Play Offs
Gomel
3:1
Baranavichy
Placement Group
Novopolotsk
5:4
Pinskiye Yastreby
Placement Group
Vitebsk
6:3
Brest
Placement Group
Soligorsk
1:2
Neman Grodno
Play Offs
Molodechno
3:6
Yunost Minsk
Play Offs
Brest
6:1
Belarus U18
Soligorsk
2:4
Neman Grodno
Play Offs
Molodechno
2:3
Yunost Minsk
Play Offs
Belarus U18
4:6
Dinamo U20
Mogilev
6:1
Vitebsk
Novopolotsk
2:5
Lokomotiv Orsha
Pinskiye Yastreby
6:3
Brest
Neman Grodno
2:5
Soligorsk
Play Offs
Yunost Minsk
4:1
Molodechno
Play Offs
Dinamo U20
0:3
Lokomotiv Orsha
Mogilev
4:1
Pinskiye Yastreby
Vitebsk
3:6
Baranavichy
Belarus U18
4:2
Novopolotsk
Neman Grodno
0:1
Soligorsk
Play Offs
Belarus U18
1:4
Lokomotiv Orsha
Dinamo U20
3:4
Novopolotsk
Mogilev
8:1
Baranavichy
Vitebsk
0:5
Pinskiye Yastreby
Yunost Minsk
4:1
Molodechno
Play Offs
Belarus U18
4:3
Pinskiye Yastreby
Dinamo U20
2:1
Brest
Lokomotiv Orsha
7:4
Vitebsk
Novopolotsk
3:1
Mogilev
Belarus U18
2:3
Brest
Dinamo U20
2:4
Pinskiye Yastreby
Lokomotiv Orsha
5:2
Mogilev
Novopolotsk
5:3
Vitebsk
Soligorsk
4:3
Zhlobin
Play Offs
Baranavichy
1:3
Brest
Belarus U20
1:4
Yunost Minsk
Play Offs
Belarus U20
0:9
Yunost Minsk
Play Offs
Lida
2:3
Neman Grodno
Play Offs
Zhlobin
0:2
Soligorsk
Play Offs
Gomel
1:4
Molodechno
Play Offs
Lida
1:2
Neman Grodno
Play Offs
Zhlobin
0:2
Soligorsk
Play Offs
Gomel
1:4
Molodechno
Play Offs
Yunost Minsk
3:1
Belarus U20
Play Offs
Baranavichy
4:5
Novopolotsk
Mogilev
6:2
Dinamo U20
Vitebsk
4:1
Belarus U18
Yunost Minsk
4:1
Belarus U20
Play Offs
Baranavichy
2:5
Lokomotiv Orsha
Brest
3:2
Novopolotsk
Mogilev
7:2
Belarus U18
Vitebsk
3:2
Dinamo U20
Molodechno
4:3
Gomel
Play Offs
Neman Grodno
4:1
Lida
Play Offs
Soligorsk
2:3
Zhlobin
Play Offs
Belarus U20
0:7
Yunost Minsk
Molodechno
1:0
Gomel
Play Offs
Neman Grodno
1:0
Lida
Play Offs
Soligorsk
3:2
Zhlobin
Play Offs
Pinskiye Yastreby
2:6
Baranavichy
Yunost Minsk
7:2
Zhlobin
Molodechno
4:5
Yunost Minsk
Brest
1:2
Lokomotiv Orsha
Belarus U20
3:1
Neman Grodno
Baranavichy
3:2
Dinamo U20
Brest
5:2
Mogilev
Molodechno
5:3
Lida
Pinskiye Yastreby
2:1
Lokomotiv Orsha
Soligorsk
5:0
Gomel
Baranavichy
7:5
Belarus U18
Belarus U20
3:1
Soligorsk
Brest
1:4
Vitebsk
Lida
1:2
Gomel
Neman Grodno
3:1
Zhlobin
Pinskiye Yastreby
1:2
Novopolotsk
Lida
2:1
Zhlobin
Neman Grodno
4:3
Gomel
Molodechno
2:7
Soligorsk
Dinamo U20
3:4
Belarus U18
Brest
2:3
Pinskiye Yastreby
Gomel
1:4
Lida
Lokomotiv Orsha
4:2
Novopolotsk
Soligorsk
3:0
Belarus U20
Vitebsk
1:4
Mogilev
Yunost Minsk
5:4
Molodechno
Zhlobin
0:1
Neman Grodno
Belarus U18
4:2
Baranavichy
Gomel
0:3
Neman Grodno
Lokomotiv Orsha
3:5
Pinskiye Yastreby
Soligorsk
4:3
Molodechno
Zhlobin
3:1
Lida
Vitebsk
2:9
Brest
Soligorsk
1:2
Neman Grodno
Dinamo U20
3:6
Baranavichy
Novopolotsk
3:5
Pinskiye Yastreby
Mogilev
4:2
Brest
Yunost Minsk
5:0
Belarus U20
Belarus U18
3:4
Vitebsk
Belarus U18
4:1
Vitebsk
Dinamo U20
4:5
Mogilev
Gomel
3:1
Belarus U20
Lida
1:2
Soligorsk
Lokomotiv Orsha
6:0
Brest
Novopolotsk
3:0
Baranavichy
Zhlobin
3:1
Molodechno
Neman Grodno
2:1
Yunost Minsk
Belarus U18
2:4
Mogilev
Dinamo U20
5:3
Vitebsk
Gomel
6:1
Belarus U20
Lida
2:1
Soligorsk
Lokomotiv Orsha
5:2
Baranavichy
Novopolotsk
1:8
Brest
Zhlobin
1:4
Molodechno
Neman Grodno
4:5
Yunost Minsk
Gomel
3:1
Molodechno
Lida
1:2
Yunost Minsk
Zhlobin
1:2
Belarus U20
Neman Grodno
2:1
Soligorsk
Gomel
2:1
Zhlobin
Yunost Minsk
3:0
Neman Grodno
Soligorsk
3:0
Lida
Brest
4:1
Dinamo U20
Mogilev
4:2
Lokomotiv Orsha
Vitebsk
3:2
Novopolotsk
Belarus U20
3:4
Gomel
Molodechno
2:3
Zhlobin
Soligorsk
0:3
Neman Grodno
Yunost Minsk
2:0
Lida
Belarus U20
3:2
Zhlobin
Mogilev
3:2
Novopolotsk
Molodechno
2:3
Gomel
Pinskiye Yastreby
2:1
Dinamo U20
Vitebsk
3:5
Lokomotiv Orsha
Yunost Minsk
5:2
Lida
Baranavichy
2:5
Brest
Belarus U20
2:3
Zhlobin
Neman Grodno
1:0
Gomel
Neman Grodno
3:0
Gomel
Baranavichy
1:2
Mogilev
Gomel
1:3
Yunost Minsk
Lida
3:2
Belarus U20
Lokomotiv Orsha
6:1
Dinamo U20
Neman Grodno
3:1
Molodechno
Novopolotsk
5:2
Belarus U18
Pinskiye Yastreby
2:1
Vitebsk
Zhlobin
4:2
Soligorsk
Baranavichy
4:3
Vitebsk
Lida
0:1
Molodechno
Lokomotiv Orsha
5:1
Belarus U18
Neman Grodno
4:1
Belarus U20
Novopolotsk
5:1
Dinamo U20
Pinskiye Yastreby
6:3
Mogilev
Zhlobin
3:4
Yunost Minsk
Gomel
2:3
Soligorsk
Brest
5:3
Baranavichy
Molodechno
4:3
Belarus U20
Neman Grodno
5:0
Lida
Yunost Minsk
3:0
Soligorsk
Zhlobin
3:2
Gomel
Dinamo U20
3:2
Belarus U18
Belarus U18
1:0
Dinamo U20
Belarus U20
1:2
Lida
Mogilev
5:2
Vitebsk
Molodechno
2:1
Neman Grodno
Novopolotsk
2:1
Lokomotiv Orsha
Pinskiye Yastreby
2:4
Brest
Soligorsk
3:1
Zhlobin
Yunost Minsk
3:0
Gomel
Belarus U20
1:7
Neman Grodno
Dinamo U20
0:5
Lokomotiv Orsha
Mogilev
5:1
Pinskiye Yastreby
Molodechno
4:0
Lida
Vitebsk
5:6
Baranavichy
Belarus U18
4:3
Novopolotsk
Soligorsk
2:1
Gomel
Yunost Minsk
6:2
Zhlobin
Belarus U18
0:3
Lokomotiv Orsha
Dinamo U20
3:4
Novopolotsk
Mogilev
3:2
Baranavichy
Vitebsk
2:6
Pinskiye Yastreby
Belarus U18
3:2
Pinskiye Yastreby
Dinamo U20
2:4
Brest
Lokomotiv Orsha
5:1
Vitebsk
Novopolotsk
2:5
Mogilev
Belarus U20
2:5
Molodechno
Lida
0:2
Neman Grodno
Soligorsk
1:2
Yunost Minsk
Belarus U18
0:4
Brest
Belarus U20
0:8
Yunost Minsk
Dinamo U20
2:5
Pinskiye Yastreby
Lida
4:1
Zhlobin
Lokomotiv Orsha
3:2
Mogilev
Molodechno
1:0
Soligorsk
Novopolotsk
3:4
Vitebsk
Baranavichy
2:1
Pinskiye Yastreby
Belarus U20
1:8
Soligorsk
Lida
6:1
Gomel
Molodechno
2:3
Yunost Minsk
Neman Grodno
4:1
Zhlobin
Lida
1:3
Gomel
Neman Grodno
4:0
Yunost Minsk
Zhlobin
8:2
Belarus U20
Zhlobin
5:1
Belarus U20
Baranavichy
3:0
Novopolotsk
Brest
2:3
Lokomotiv Orsha
Mogilev
5:2
Dinamo U20
Vitebsk
4:1
Belarus U18
Gomel
0:1
Lida
Soligorsk
2:3
Molodechno
Zhlobin
3:2
Neman Grodno
Baranavichy
1:6
Lokomotiv Orsha
Gomel
0:5
Neman Grodno
Mogilev
2:0
Belarus U18
Soligorsk
4:0
Belarus U20
Vitebsk
3:5
Dinamo U20
Yunost Minsk
1:2
Molodechno
Zhlobin
3:1
Lida
Soligorsk
2:3
Neman Grodno
Belarus U20
2:3
Gomel
Pinskiye Yastreby
1:3
Baranavichy
Yunost Minsk
6:2
Belarus U20
Baranavichy
1:2
Dinamo U20
Gomel
3:0
Zhlobin
Pinskiye Yastreby
0:5
Lokomotiv Orsha
Yunost Minsk
2:1
Soligorsk
Brest
7:1
Vitebsk
Neman Grodno
2:1
Lida
Baranavichy
7:4
Belarus U18
Brest
1:2
Mogilev
Gomel
4:3
Yunost Minsk
Lida
5:4
Belarus U20
Neman Grodno
1:4
Molodechno
Pinskiye Yastreby
2:5
Novopolotsk
Zhlobin
2:3
Soligorsk
Brest
0:2
Novopolotsk
Gomel
0:1
Soligorsk
Lida
3:0
Molodechno
Neman Grodno
4:2
Belarus U20
Pinskiye Yastreby
1:3
Belarus U18
Zhlobin
1:4
Yunost Minsk
Zhlobin
1:2
Gomel
Yunost Minsk
6:3
Neman Grodno
Molodechno
2:1
Zhlobin
Soligorsk
4:3
Lida
Brest
2:3
Pinskiye Yastreby
Lokomotiv Orsha
5:2
Novopolotsk
Vitebsk
5:4
Mogilev
Molodechno
3:1
Gomel
Soligorsk
0:3
Neman Grodno
Yunost Minsk
2:0
Lida
Dinamo U20
5:3
Baranavichy
Lokomotiv Orsha
2:4
Pinskiye Yastreby
Molodechno
3:4
Neman Grodno
Soligorsk
2:1
Zhlobin
Vitebsk
1:4
Brest
Yunost Minsk
2:1
Gomel
Belarus U18
5:3
Baranavichy
Novopolotsk
4:0
Pinskiye Yastreby
Mogilev
5:4
Brest
Soligorsk
3:1
Gomel
Dinamo U20
4:3
Mogilev
Gomel
2:4
Molodechno
Lokomotiv Orsha
1:0
Brest
Novopolotsk
1:3
Baranavichy
Lida
1:3
Yunost Minsk
Belarus U18
4:5
Mogilev
Dinamo U20
3:6
Vitebsk
Gomel
2:5
Molodechno
Lida
1:2
Yunost Minsk
Lokomotiv Orsha
4:1
Baranavichy
Novopolotsk
4:5
Brest
Neman Grodno
1:2
Soligorsk
Baranavichy
0:3
Pinskiye Yastreby
Lida
3:6
Soligorsk
Zhlobin
0:6
Molodechno
Neman Grodno
3:0
Yunost Minsk
Belarus U20
0:4
Lida
Brest
6:3
Dinamo U20
Mogilev
4:3
Lokomotiv Orsha
Molodechno
1:2
Neman Grodno
Pinskiye Yastreby
3:4
Belarus U18
Soligorsk
4:0
Zhlobin
Vitebsk
1:9
Novopolotsk
Yunost Minsk
2:1
Gomel
Belarus U20
0:1
Neman Grodno
Brest
1:3
Belarus U18
Mogilev
2:3
Novopolotsk
Molodechno
4:1
Lida
Pinskiye Yastreby
3:2
Dinamo U20
Vitebsk
0:5
Lokomotiv Orsha
Yunost Minsk
3:2
Zhlobin
Belarus U20
3:2
Lida
Yunost Minsk
7:1
Neman Grodno
Belarus U20
0:3
Soligorsk
Belarus U20
2:5
Yunost Minsk
Brest
3:2
Baranavichy
Lida
0:3
Neman Grodno
Lokomotiv Orsha
4:2
Dinamo U20
Molodechno
4:1
Soligorsk
Novopolotsk
8:9
Belarus U18
Pinskiye Yastreby
4:3
Vitebsk
Pinskiye Yastreby
2:7
Mogilev
Lida
1:3
Zhlobin
Lokomotiv Orsha
4:0
Belarus U18
Molodechno
0:4
Yunost Minsk
Neman Grodno
5:2
Soligorsk
Novopolotsk
8:3
Dinamo U20
Baranavichy
4:3
Vitebsk
Baranavichy
4:3
Mogilev
Belarus U20
0:9
Molodechno
Neman Grodno
1:2
Zhlobin
Soligorsk
4:3
Yunost Minsk
Gomel
2:0
Lida
Soligorsk
5:0
Molodechno
Zhlobin
2:7
Neman Grodno
Yunost Minsk
4:0
Belarus U20
Mogilev
5:2
Vitebsk
Novopolotsk
1:7
Lokomotiv Orsha
Pinskiye Yastreby
3:4
Brest
Yunost Minsk
4:1
Molodechno
Gomel
0:4
Neman Grodno
Soligorsk
4:0
Belarus U20
Zhlobin
2:3
Lida
Mogilev
3:2
Pinskiye Yastreby
Vitebsk
1:2
Baranavichy
Dinamo U20
1:4
Lokomotiv Orsha
Molodechno
4:3
Belarus U20
Belarus U18
4:9
Novopolotsk
Yunost Minsk
2:3
Soligorsk
Belarus U18
3:2
Lokomotiv Orsha
Dinamo U20
2:3
Novopolotsk
Mogilev
5:0
Baranavichy
Molodechno
4:0
Belarus U20
Neman Grodno
3:2
Lida
Vitebsk
4:1
Pinskiye Yastreby
Zhlobin
1:0
Gomel
Belarus U18
2:3
Pinskiye Yastreby
Dinamo U20
1:7
Brest
Gomel
2:4
Yunost Minsk
Lida
3:2
Molodechno
Lokomotiv Orsha
5:2
Vitebsk
Neman Grodno
4:3
Belarus U20
Novopolotsk
6:2
Mogilev
Zhlobin
3:2
Soligorsk
Belarus U18
1:4
Brest
Dinamo U20
3:2
Pinskiye Yastreby
Gomel
1:2
Soligorsk
Lida
1:0
Belarus U20
Lokomotiv Orsha
4:3
Mogilev
Neman Grodno
2:1
Molodechno
Novopolotsk
7:5
Vitebsk
Zhlobin
1:8
Yunost Minsk
Baranavichy
5:0
Brest
Yunost Minsk
0:1
Neman Grodno
Soligorsk
2:0
Yunost Minsk
Baranavichy
2:4
Novopolotsk
Belarus U20
3:4
Molodechno
Brest
3:0
Lokomotiv Orsha
Gomel
1:2
Zhlobin
Lida
1:5
Neman Grodno
Mogilev
7:2
Dinamo U20
Vitebsk
2:5
Belarus U18
Baranavichy
2:3
Lokomotiv Orsha
Belarus U20
1:4
Gomel
Brest
5:3
Novopolotsk
Mogilev
6:3
Belarus U18
Molodechno
4:2
Zhlobin
Vitebsk
5:2
Dinamo U20
Belarus U20
3:4
Zhlobin
Lida
1:2
Soligorsk
Molodechno
4:2
Gomel
Pinskiye Yastreby
2:8
Baranavichy
Baranavichy
3:1
Belarus U18
Brest
4:1
Vitebsk
Pinskiye Yastreby
1:2
Lokomotiv Orsha
Gomel
2:1
Molodechno
Yunost Minsk
4:1
Lida
Zhlobin
2:5
Belarus U20
Baranavichy
7:0
Dinamo U20
Brest
1:3
Mogilev
Gomel
5:0
Belarus U20
Pinskiye Yastreby
2:4
Novopolotsk
Soligorsk
2:3
Lida
Zhlobin
3:1
Molodechno
Gomel
3:0
Belarus U20
Belarus U18
1:2
Dinamo U20
Dinamo U20
3:2
Belarus U18
Brest
4:3
Pinskiye Yastreby
Lokomotiv Orsha
2:0
Novopolotsk
Vitebsk
2:6
Mogilev
Belarus U20
0:5
Lida
Belarus U18
0:2
Baranavichy
Lokomotiv Orsha
3:4
Pinskiye Yastreby
Molodechno
7:3
Lida
Soligorsk
4:2
Zhlobin
Yunost Minsk
6:3
Gomel
Belarus U20
0:1
Neman Grodno
Vitebsk
3:4
Brest
Dinamo U20
3:7
Baranavichy
Molodechno
3:2
Neman Grodno
Novopolotsk
2:3
Pinskiye Yastreby
Soligorsk
5:4
Gomel
Yunost Minsk
5:2
Zhlobin
Mogilev
4:0
Brest
Belarus U18
6:3
Vitebsk
Belarus U20
1:4
Soligorsk
Dinamo U20
1:6
Mogilev
Lida
3:4
Gomel
Lokomotiv Orsha
4:3
Brest
Molodechno
0:3
Yunost Minsk
Neman Grodno
2:1
Zhlobin
Novopolotsk
4:2
Baranavichy
Belarus U18
1:6
Mogilev
Belarus U20
2:3
Yunost Minsk
Dinamo U20
3:0
Vitebsk
Lida
1:2
Zhlobin
Lokomotiv Orsha
7:1
Baranavichy
Molodechno
1:3
Soligorsk
Neman Grodno
2:3
Gomel
Novopolotsk
0:4
Brest
Neman Grodno
3:4
Soligorsk
Baranavichy
4:3
Pinskiye Yastreby
Lida
0:4
Yunost Minsk
Brest
3:5
Dinamo U20
Mogilev
5:2
Lokomotiv Orsha
Pinskiye Yastreby
3:2
Belarus U18
Vitebsk
1:2
Novopolotsk
Lida
1:5
Neman Grodno
Molodechno
9:0
Belarus U20
Yunost Minsk
6:0
Soligorsk
Zhlobin
1:3
Gomel
Gomel
1:0
Lida
Soligorsk
2:1
Molodechno
Yunost Minsk
8:1
Belarus U20
Zhlobin
2:5
Neman Grodno
Brest
5:2
Belarus U18
Mogilev
5:2
Novopolotsk
Pinskiye Yastreby
5:2
Dinamo U20
Vitebsk
2:4
Lokomotiv Orsha
Gomel
3:0
Neman Grodno
Soligorsk
2:1
Belarus U20
Yunost Minsk
2:0
Molodechno
Zhlobin
3:4
Lida
Brest
4:1
Baranavichy
Neman Grodno
2:0
Belarus U20
Yunost Minsk
6:3
Gomel
Zhlobin
0:3
Soligorsk
Lida
5:3
Molodechno
Baranavichy
0:3
Mogilev
Lokomotiv Orsha
5:1
Belarus U18
Novopolotsk
5:1
Dinamo U20
Pinskiye Yastreby
4:3
Vitebsk
Gomel
1:3
Soligorsk
Lida
4:5
Belarus U20
Neman Grodno
2:3
Molodechno
Zhlobin
0:6
Yunost Minsk
Baranavichy
1:5
Vitebsk
Lokomotiv Orsha
6:1
Dinamo U20
Novopolotsk
6:3
Belarus U18
Pinskiye Yastreby
5:3
Mogilev
Belarus U20
0:7
Molodechno
Gomel
2:1
Zhlobin
Neman Grodno
5:0
Lida
Soligorsk
2:4
Yunost Minsk
Soligorsk
4:1
Lida
Belarus U20
3:4
Zhlobin
Molodechno
1:2
Gomel
Belarus U20
3:5
Gomel
Molodechno
3:2
Zhlobin