Inhulets
1:1
Hirnyk-Sport Komsomols'k
Group B
Livyi Bereg
5:0
Viktoriya Mykolayivka
Group B
Dinaz Vyshgorod
1:0
Metalurg Zaporizhya
Group B
FSC Mariupol
1:0
Kremin
Group B
Chernigov
2:2
SK Poltava
Group B
FC Prykarpattia 1981
2:0
Ahrobiznes Volochysk
Group A
Bukovina
0:2
Podillya Khmelnytskyi
Group A
Khust
1:2
Mettalist
Group A
Karpaty
3:0
Niva Ternopil'
Group A
Nyva Buzova
0:2
Epitsentr Dunaivtsi
Group A
Hirnyk-Sport Komsomols'k
0:2
Chernigov
Group B
Kremin
0:1
Livyi Bereg
Group B
Metalurg Zaporizhya
0:0
FSC Mariupol
Group B
SK Poltava
2:1
Dinaz Vyshgorod
Group B
Viktoriya Mykolayivka
0:1
Inhulets
Group B
Ahrobiznes Volochysk
3:0
Bukovina
Group A
Niva Ternopil'
4:1
Khust
Group A
Podillya Khmelnytskyi
0:1
Karpaty
Group A
Mettalist
1:1
Nyva Buzova
Group A
Epitsentr Dunaivtsi
1:1
FC Prykarpattia 1981
Group A
Livyi Bereg
1:0
Metalurg Zaporizhya
Group B
Karpaty
3:0
Ahrobiznes Volochysk
Group A
Inhulets
5:1
Kremin
Group B
SK Poltava
4:1
Hirnyk-Sport Komsomols'k
Group B
Bukovina
0:2
Epitsentr Dunaivtsi
Group A
Chernigov
0:3
Viktoriya Mykolayivka
Group B
Dinaz Vyshgorod
1:2
FSC Mariupol
Group B
Khust
0:1
Nyva Buzova
Group A
Niva Ternopil'
0:0
Podillya Khmelnytskyi
Group A
FC Prykarpattia 1981
1:2
Mettalist
Group A
Nyva Buzova
0:1
FC Prykarpattia 1981
Group A
Viktoriya Mykolayivka
0:0
SK Poltava
Group B
FSC Mariupol
0:2
Livyi Bereg
Group B
Epitsentr Dunaivtsi
3:2
Karpaty
Group A
Metalurg Zaporizhya
0:0
Inhulets
Group B
Podillya Khmelnytskyi
4:1
Khust
Group A
Hirnyk-Sport Komsomols'k
2:0
Dinaz Vyshgorod
Group B
Mettalist
2:3
Bukovina
Group A
Ahrobiznes Volochysk
2:1
Niva Ternopil'
Group A
Kremin
2:1
Chernigov
Group B
Dinaz Vyshgorod
0:0
Livyi Bereg
Group B
SK Poltava
4:1
Kremin
Group B
Dinaz Vyshgorod
0:0
Livyi Bereg
Group B
Chernigov
1:3
Metalurg Zaporizhya
Group B
Karpaty
3:0
Mettalist
Group A
Niva Ternopil'
1:2
Epitsentr Dunaivtsi
Group A
Khust
1:2
FC Prykarpattia 1981
Group A
Inhulets
0:1
FSC Mariupol
Group B
Bukovina
3:3
Nyva Buzova
Group A
Podillya Khmelnytskyi
0:1
Ahrobiznes Volochysk
Group A
Hirnyk-Sport Komsomols'k
2:2
Viktoriya Mykolayivka
Group B
Livyi Bereg
3:0
Inhulets
Group B
FSC Mariupol
3:1
Chernigov
Group B
FC Prykarpattia 1981
2:1
Bukovina
Group A
Metalurg Zaporizhya
3:1
SK Poltava
Group B
Mettalist
0:0
Niva Ternopil'
Group A
Viktoriya Mykolayivka
2:1
Dinaz Vyshgorod
Group B
Ahrobiznes Volochysk
3:0
Khust
Group A
Nyva Buzova
0:1
Karpaty
Group A
Epitsentr Dunaivtsi
2:2
Podillya Khmelnytskyi
Group A
Kremin
4:1
Hirnyk-Sport Komsomols'k
Group B
SK Poltava
0:2
FSC Mariupol
Group B
Podillya Khmelnytskyi
1:0
Mettalist
Group A
Dinaz Vyshgorod
0:2
Inhulets
Group B
Chernigov
0:3
Livyi Bereg
Group B
Karpaty
3:3
FC Prykarpattia 1981
Group A
Niva Ternopil'
2:0
Nyva Buzova
Group A
Khust
1:2
Bukovina
Group A
Ahrobiznes Volochysk
1:1
Epitsentr Dunaivtsi
Group A
Viktoriya Mykolayivka
3:0
Kremin
Group B
Hirnyk-Sport Komsomols'k
1:0
Metalurg Zaporizhya
Group B
Mettalist
0:1
FC Prykarpattia 1981
Group A
Inhulets
6:1
Chernigov
Group B
Bukovina
0:1
Karpaty
Group A
SK Poltava
2:1
Livyi Bereg
Group B
Nyva Buzova
2:1
Podillya Khmelnytskyi
Group A
FSC Mariupol
2:3
Hirnyk-Sport Komsomols'k
Group B
Epitsentr Dunaivtsi
3:1
Khust
Group A
Metalurg Zaporizhya
2:0
Viktoriya Mykolayivka
Group B
Kremin
0:0
Dinaz Vyshgorod
Group B
FC Prykarpattia 1981
0:0
Niva Ternopil'
Group A
Mettalist
1:2
Ahrobiznes Volochysk
Group A
Ahrobiznes Volochysk
1:0
Nyva Buzova
Group A
Khust
0:3
Karpaty
Group A
Hirnyk-Sport Komsomols'k
0:1
Livyi Bereg
Group B
Viktoriya Mykolayivka
0:0
FSC Mariupol
Group B
Kremin
1:2
Metalurg Zaporizhya
Group B
Niva Ternopil'
0:1
Bukovina
Group A
SK Poltava
1:3
Inhulets
Group B
Epitsentr Dunaivtsi
2:2
Mettalist
Group A
Dinaz Vyshgorod
1:2
Chernigov
Group B
Podillya Khmelnytskyi
1:1
FC Prykarpattia 1981
Group A
Niva Ternopil'
1:1
Karpaty
Group A
Hirnyk-Sport Komsomols'k
1:2
Inhulets
Group B
Metalurg Zaporizhya
1:1
Dinaz Vyshgorod
Group B
Kremin
0:3
FSC Mariupol
Group B
Ahrobiznes Volochysk
1:1
FC Prykarpattia 1981
Group A
Epitsentr Dunaivtsi
0:2
Nyva Buzova
Group A
Viktoriya Mykolayivka
1:0
Livyi Bereg
Group B
SK Poltava
2:0
Chernigov
Group B
Mettalist
0:3
Khust
Group A
Podillya Khmelnytskyi
1:1
Bukovina
Group A
Livyi Bereg
6:0
Kremin
Group B
FSC Mariupol
2:2
Metalurg Zaporizhya
Group B
Chernigov
1:0
Hirnyk-Sport Komsomols'k
Group B
Inhulets
3:0
Viktoriya Mykolayivka
Group B
Dinaz Vyshgorod
1:1
SK Poltava
Group B
Khust
2:0
Niva Ternopil'
Group A
Nyva Buzova
0:0
Mettalist
Group A
Karpaty
2:1
Podillya Khmelnytskyi
Group A
Bukovina
1:0
Ahrobiznes Volochysk
Group A
FC Prykarpattia 1981
2:2
Epitsentr Dunaivtsi
Group A
Chernigov
0:1
FSC Mariupol
Group B
Podillya Khmelnytskyi
2:0
Niva Ternopil'
Group A
Nyva Buzova
2:2
Khust
Group A
Hirnyk-Sport Komsomols'k
1:3
SK Poltava
Group B
Ahrobiznes Volochysk
0:1
Karpaty
Group A
Metalurg Zaporizhya
1:1
Livyi Bereg
Group B
Epitsentr Dunaivtsi
2:1
Bukovina
Group A
Viktoriya Mykolayivka
2:1
Chernigov
Group B
Kremin
0:2
Inhulets
Group B
FSC Mariupol
2:1
Dinaz Vyshgorod
Group B
Niva Ternopil'
0:0
Ahrobiznes Volochysk
Group A
SK Poltava
2:2
Viktoriya Mykolayivka
Group B
Inhulets
3:2
Metalurg Zaporizhya
Group B
FC Prykarpattia 1981
2:2
Nyva Buzova
Group A
Khust
2:1
Podillya Khmelnytskyi
Group A
Dinaz Vyshgorod
3:1
Hirnyk-Sport Komsomols'k
Group B
Bukovina
1:0
Mettalist
Group A
Karpaty
2:0
Epitsentr Dunaivtsi
Group A
Chernigov
2:3
Kremin
Group B
Livyi Bereg
1:1
FSC Mariupol
Group B
Ahrobiznes Volochysk
0:0
Podillya Khmelnytskyi
Group A
Kremin
0:6
SK Poltava
Group B
Epitsentr Dunaivtsi
2:3
Niva Ternopil'
Group A
FC Prykarpattia 1981
7:0
Khust
Group A
Viktoriya Mykolayivka
1:0
Hirnyk-Sport Komsomols'k
Group B
FSC Mariupol
1:1
Inhulets
Group B
Livyi Bereg
3:0
Dinaz Vyshgorod
Group B
Metalurg Zaporizhya
4:2
Chernigov
Group B
Nyva Buzova
1:0
Bukovina
Group A
Mettalist
0:3
Karpaty
Group A
Niva Ternopil'
0:1
Mettalist
Group A
Bukovina
1:0
FC Prykarpattia 1981
Group A
Inhulets
2:1
Livyi Bereg
Group B
Podillya Khmelnytskyi
0:0
Epitsentr Dunaivtsi
Group A
SK Poltava
1:2
Metalurg Zaporizhya
Group B
Hirnyk-Sport Komsomols'k
0:1
Kremin
Group B
Khust
0:1
Ahrobiznes Volochysk
Group A
Dinaz Vyshgorod
0:1
Viktoriya Mykolayivka
Group B
Karpaty
1:1
Nyva Buzova
Group A
Mettalist
1:1
Podillya Khmelnytskyi
Group A
Metalurg Zaporizhya
0:1
Hirnyk-Sport Komsomols'k
Group B
Bukovina
0:0
Khust
Group A
Inhulets
3:0
Dinaz Vyshgorod
Group B
Livyi Bereg
5:1
Chernigov
Group B
Epitsentr Dunaivtsi
1:1
Ahrobiznes Volochysk
Group A
FC Prykarpattia 1981
0:1
Karpaty
Group A
Nyva Buzova
2:1
Niva Ternopil'
Group A
FSC Mariupol
1:1
SK Poltava
Group B
Kremin
0:1
Viktoriya Mykolayivka
Group B
Livyi Bereg
1:3
SK Poltava
Group B
Dinaz Vyshgorod
2:1
Kremin
Group B
Hirnyk-Sport Komsomols'k
1:0
FSC Mariupol
Group B
Chernigov
0:2
Inhulets
Group B
Karpaty
2:1
Bukovina
Group A
Khust
0:1
Epitsentr Dunaivtsi
Group A
Podillya Khmelnytskyi
0:2
Nyva Buzova
Group A
Viktoriya Mykolayivka
1:1
Metalurg Zaporizhya
Group B
Ahrobiznes Volochysk
3:1
Mettalist
Group A
Niva Ternopil'
1:0
FC Prykarpattia 1981
Group A
Mettalist
0:1
Epitsentr Dunaivtsi
Group A
Inhulets
5:0
SK Poltava
Group B
FC Prykarpattia 1981
1:1
Podillya Khmelnytskyi
Group A
Chernigov
3:2
Dinaz Vyshgorod
Group B
Livyi Bereg
5:0
Hirnyk-Sport Komsomols'k
Group B
Karpaty
1:0
Khust
Group A
Nyva Buzova
2:1
Ahrobiznes Volochysk
Group A
Metalurg Zaporizhya
0:0
Kremin
Group B
Bukovina
0:1
Niva Ternopil'
Group A
FSC Mariupol
0:0
Viktoriya Mykolayivka
Group B