Slovan Bratislava
1:3
Zeleziarne Podbrezova
Quarterfinals
Michalovce
0:2
Spartak Trnava
Quarterfinals
Slovan Bratislava
1:0
Zilina
Round of 16
DAC 1904 Dunajska Streda
0:1
Ruzomberok
Quarterfinals
Lipany
0:0
Skalica
Quarterfinals
Kosice
2:3
Spartak Trnava
Round of 16
Ruzomberok
2:0
Pohronie
Round of 16
Slovan Galanta
0:3
Slovan Bratislava
Round Of 32
Zlate Moravce
1:3
Zeleziarne Podbrezova
Round of 16
Skalica
2:0
Komarno
Round of 16
Lipany
1:1
Spartak Myjava
Round of 16
Lokomotiva Devinska Nova Ves
0:3
Michalovce
Round of 16
Spisska Nova Ves
0:3
DAC 1904 Dunajska Streda
Round of 16
Povazska Bystrica
1:2
Spartak Trnava
Round Of 32
Poprad
1:2
Spartak Myjava
Round Of 32
Ruzomberok
1:1
Tatran Liptovsky Mikulas
Round Of 32
Lokomotiva Devinska Nova Ves
1:1
Trencin
Round Of 32
FKM Nove Zámky
1:4
Michalovce
Round Of 32
TJ Sokol Medzibrod
0:8
Zilina
Round Of 32
SK Javornik Makov
0:3
Lipany
Round Of 32
Malzenice
1:2
Zlate Moravce
Round Of 32
Belusa
1:2
Skalica
Round Of 32
FC STK 1914 Samorin
0:2
Kosice
Round Of 32
MFK Snina
1:6
DAC 1904 Dunajska Streda
Round Of 32
TJ Slovan Brvniste
0:0
Spisska Nova Ves
Round Of 32
MSK Fomat Martin
0:2
Komarno
Round Of 32
Pohronie
1:0
Dukla Banska Bystrica
Round Of 32
Slavoj Trebisov
0:9
Zeleziarne Podbrezova
Round Of 32
SKF Sered
1:3
Slovan Bratislava
Round of 64
Banik Lehota pod Vtacnikom
1:2
Spartak Trnava
Round of 64
Spissky Stiavnik
0:6
Kosice
Round of 64
PFK Piestany
0:4
Spartak Myjava
Round of 64
Prievidza
1:6
Povazska Bystrica
Round of 64
TJ Tatran Oravske Vesele
0:3
Zilina
Round of 64
Lipany
3:2
Dolny Kubin
Round of 64
Poprad
5:2
Tesla Stropkov
Round of 64
Castkovce
1:2
Trencin
Round of 64
Tovarniky
0:3
Zlate Moravce
Round of 64
Lokomotiva Devinska Nova Ves
2:0
FC Rohoznik
Round of 64
Slovan Galanta
3:3
Petrzalka
Round of 64
Lucenec
0:1
Pohronie
Round of 64
MFK Snina
1:0
Tatran Presov
Round of 64
Visnove
0:5
MSK Fomat Martin
Round of 64
Besenov
1:6
Malzenice
Round of 64
FKM Nove Zámky
4:2
Banik Kalinovo
Round of 64
Lokomotiva Kosice
1:2
Slavoj Trebisov
Round of 64
SK Javornik Makov
2:0
Stara Lubovna
Round of 64
TJ Horne Saliby
0:4
DAC 1904 Dunajska Streda
Round of 64
Partizan Bardejov
1:4
Spisska Nova Ves
Round of 64
Hamsik Academy Banska Bystrica
1:4
Zeleziarne Podbrezova
Round of 64
FK Raca Bratislava
0:3
FC STK 1914 Samorin
Round of 64
Spisske Podhradie
2:4
Tatran Liptovsky Mikulas
Round of 64
Sitno Banska Stiavnica
1:5
Komarno
Round of 64
MFK Vranov nad Toplou
1:2
Michalovce
Round of 64
TJ Slavoj Boleraz
0:1
Belusa
Round of 64
Podkonice
0:3
Dukla Banska Bystrica
Round of 64
TJ Druzstevnik Siladice
0:4
Skalica
Round of 64