Al'bert Stulov
0:2
Ihor Serdyukov
Final
Sergey Lanovoy
0:3
Roman Chernyshkov
3rd Place Final
Ihor Serdyukov
1:2
Al'bert Stulov
Final
Roman Chernyshkov
7:0
Sergey Lanovoy
3rd Place Final
Roman Chernyshkov
0:1
Ihor Serdyukov
Semifinals
Al'bert Stulov
1:0
Sergey Lanovoy
Semifinals
Ihor Serdyukov
1:1
Roman Chernyshkov
Semifinals
Sergey Lanovoy
2:1
Al'bert Stulov
Semifinals
Roman Chernyshkov
2:0
Nataliya Moskalenko
Quarterfinals
Boris Meteletskiy
1:1
Sergey Lanovoy
Quarterfinals
Al'bert Stulov
2:0
Ihor Koz'ban
Quarterfinals
Aleksey Nesterov
0:1
Ihor Serdyukov
Quarterfinals
Ihor Serdyukov
1:1
Aleksey Nesterov
Quarterfinals
Sergey Lanovoy
2:1
Boris Meteletskiy
Quarterfinals
Ihor Koz'ban
1:1
Al'bert Stulov
Quarterfinals
Nataliya Moskalenko
1:0
Roman Chernyshkov
Quarterfinals
Aleksey Nesterov
1:0
Boris Plaksin
1/4 final Qualification
Boris Plaksin
1:0
Aleksey Nesterov
Round of 16
Roman Larin
1:3
Nataliya Moskalenko
Round of 16
Ihor Serdyukov
5:2
Andrey Trunov
Round of 16
Aleksey Lepin
1:1
Roman Chernyshkov
Round of 16
Al'bert Stulov
4:1
Artyom Dolzhenko
Round of 16
Ihor Koz'ban
3:0
Aleksey Toropatskiy
Round of 16
Boris Meteletskiy
1:1
Mykhailo Kripak
Round of 16
Vladimir Kononov
1:3
Sergey Lanovoy
Round of 16
Aleksey Nesterov
1:0
Boris Plaksin
Round of 16
Nataliya Moskalenko
7:0
Roman Larin
Round of 16
Andrey Trunov
1:3
Ihor Serdyukov
Round of 16
Roman Chernyshkov
2:0
Aleksey Lepin
Round of 16
Artyom Dolzhenko
0:2
Al'bert Stulov
Round of 16
Aleksey Toropatskiy
1:2
Ihor Koz'ban
Round of 16
Mykhailo Kripak
0:1
Boris Meteletskiy
Round of 16
Sergey Lanovoy
0:1
Vladimir Kononov
Round of 16
Sergey Prokofyev
0:1
Aleksey Nesterov
Group 1
Vitaliy Mel'nyk
0:1
Nataliya Moskalenko
Group 1
Yevgeniy Kostin
1:1
Mykhailo Kripak
Grupo 2
Denis Popovich
2:1
Vyacheslav Chernenkov
Grupo 2
Boris Meteletskiy
1:2
Artur Magomedov
Grupo 3
Konstantin Yevgrafov
0:5
Roman Larin
Grupo 3
Islam Charayev
0:1
Roman Chernyshkov
Grupo 4
Boris Plaksin
1:0
Al'mir Iskakov
Grupo 4
Al'bert Stulov
1:1
Oksana Golikova
Grupo 5
Artyom Kharchevnikov
1:1
Boris Fyodorov
Grupo 5
Vladimir Kononov
1:0
Andriy Povoikyn
Grupo 6
Ihor Koz'ban
2:0
Oleksiy Antonenko
Grupo 6
Andrey Trunov
4:1
Denis Bodrov
Grupo 7
Vadim Ukhov
2:1
Nikolay Serbul
Grupo 7
Artyom Dolzhenko
2:0
Maksym Pul'man
Grupo 8
Tagir Yakubov
1:1
Dmitriy Chernyshev
Grupo 8
Viktor Ovchinnikov
3:0
Vasil' Chizh
Group 9
Aleksey Lepin
1:4
Aleksey Toropatskiy
Group 9
Ivan Tsapkin
0:1
Sergey Lanovoy
Group 10
Oleh Hrekov
0:3
Ihor Serdyukov
Group 10
Aleksey Nesterov
0:1
Nataliya Moskalenko
Group 1
Sergey Prokofyev
2:0
Vitaliy Mel'nyk
Group 1
Mykhailo Kripak
1:0
Vyacheslav Chernenkov
Grupo 2
Yevgeniy Kostin
2:1
Denis Popovich
Grupo 2
Artur Magomedov
0:1
Roman Larin
Grupo 3
Boris Meteletskiy
1:1
Konstantin Yevgrafov
Grupo 3
Roman Chernyshkov
5:0
Al'mir Iskakov
Grupo 4
Islam Charayev
0:4
Boris Plaksin
Grupo 4
Oksana Golikova
0:0
Boris Fyodorov
Grupo 5
Al'bert Stulov
1:0
Artyom Kharchevnikov
Grupo 5
Andriy Povoikyn
2:1
Oleksiy Antonenko
Grupo 6
Vladimir Kononov
0:0
Ihor Koz'ban
Grupo 6
Denis Bodrov
3:0
Nikolay Serbul
Grupo 7
Andrey Trunov
2:1
Vadim Ukhov
Grupo 7
Maksym Pul'man
1:0
Dmitriy Chernyshev
Grupo 8
Artyom Dolzhenko
2:0
Tagir Yakubov
Grupo 8
Vasil' Chizh
0:3
Aleksey Toropatskiy
Group 9
Viktor Ovchinnikov
1:2
Aleksey Lepin
Group 9
Sergey Lanovoy
0:1
Ihor Serdyukov
Group 10
Ivan Tsapkin
0:0
Oleh Hrekov
Group 10
Vitaliy Mel'nyk
0:0
Aleksey Nesterov
Group 1
Nataliya Moskalenko
1:0
Sergey Prokofyev
Group 1
Denis Popovich
1:4
Mykhailo Kripak
Grupo 2
Vyacheslav Chernenkov
3:1
Yevgeniy Kostin
Grupo 2
Konstantin Yevgrafov
2:3
Artur Magomedov
Grupo 3
Roman Larin
0:5
Boris Meteletskiy
Grupo 3
Boris Plaksin
9:0
Roman Chernyshkov
Grupo 4
Al'mir Iskakov
7:0
Islam Charayev
Grupo 4
Artyom Kharchevnikov
1:1
Oksana Golikova
Grupo 5
Boris Fyodorov
1:0
Al'bert Stulov
Grupo 5
Ihor Koz'ban
0:6
Andriy Povoikyn
Grupo 6
Oleksiy Antonenko
0:1
Vladimir Kononov
Grupo 6
Vadim Ukhov
1:2
Denis Bodrov
Grupo 7
Nikolay Serbul
3:2
Andrey Trunov
Grupo 7
Tagir Yakubov
1:1
Maksym Pul'man
Grupo 8
Dmitriy Chernyshev
3:2
Artyom Dolzhenko
Grupo 8
Aleksey Lepin
2:0
Vasil' Chizh
Group 9
Aleksey Toropatskiy
2:2
Viktor Ovchinnikov
Group 9
Oleh Hrekov
1:1
Sergey Lanovoy
Group 10
Ihor Serdyukov
7:0
Ivan Tsapkin
Group 10
Aleksey Nesterov
2:0
Vitaliy Mel'nyk
Group 1
Sergey Prokofyev
0:0
Nataliya Moskalenko
Group 1
Mykhailo Kripak
2:0
Denis Popovich
Grupo 2
Yevgeniy Kostin
0:2
Vyacheslav Chernenkov
Grupo 2
Artur Magomedov
0:2
Konstantin Yevgrafov
Grupo 3
Boris Meteletskiy
0:2
Roman Larin
Grupo 3
Roman Chernyshkov
1:0
Boris Plaksin
Grupo 4
Islam Charayev
0:6
Al'mir Iskakov
Grupo 4
Oksana Golikova
1:0
Artyom Kharchevnikov
Grupo 5
Al'bert Stulov
0:0
Boris Fyodorov
Grupo 5
Andriy Povoikyn
0:3
Ihor Koz'ban
Grupo 6
Vladimir Kononov
2:0
Oleksiy Antonenko
Grupo 6
Denis Bodrov
0:0
Vadim Ukhov
Grupo 7
Andrey Trunov
2:2
Nikolay Serbul
Grupo 7
Maksym Pul'man
0:2
Tagir Yakubov
Grupo 8
Artyom Dolzhenko
6:0
Dmitriy Chernyshev
Grupo 8
Vasil' Chizh
1:1
Aleksey Lepin
Group 9
Viktor Ovchinnikov
0:0
Aleksey Toropatskiy
Group 9
Sergey Lanovoy
5:0
Oleh Hrekov
Group 10
Ivan Tsapkin
1:0
Ihor Serdyukov
Group 10
Nataliya Moskalenko
0:0
Aleksey Nesterov
Group 1
Vitaliy Mel'nyk
2:3
Sergey Prokofyev
Group 1
Vyacheslav Chernenkov
2:0
Mykhailo Kripak
Grupo 2
Denis Popovich
0:5
Yevgeniy Kostin
Grupo 2
Roman Larin
3:3
Artur Magomedov
Grupo 3
Konstantin Yevgrafov
1:4
Boris Meteletskiy
Grupo 3
Al'mir Iskakov
1:2
Roman Chernyshkov
Grupo 4
Boris Plaksin
4:0
Islam Charayev
Grupo 4
Boris Fyodorov
2:1
Oksana Golikova
Grupo 5
Artyom Kharchevnikov
1:3
Al'bert Stulov
Grupo 5
Oleksiy Antonenko
1:1
Andriy Povoikyn
Grupo 6
Ihor Koz'ban
2:1
Vladimir Kononov
Grupo 6
Nikolay Serbul
2:0
Denis Bodrov
Grupo 7
Vadim Ukhov
3:3
Andrey Trunov
Grupo 7
Dmitriy Chernyshev
4:2
Maksym Pul'man
Grupo 8
Tagir Yakubov
3:2
Artyom Dolzhenko
Grupo 8
Aleksey Toropatskiy
2:3
Vasil' Chizh
Group 9
Aleksey Lepin
3:2
Viktor Ovchinnikov
Group 9
Ihor Serdyukov
1:2
Sergey Lanovoy
Group 10
Oleh Hrekov
1:2
Ivan Tsapkin
Group 10
Aleksey Nesterov
2:0
Sergey Prokofyev
Group 1
Nataliya Moskalenko
1:0
Vitaliy Mel'nyk
Group 1
Mykhailo Kripak
1:1
Yevgeniy Kostin
Grupo 2
Vyacheslav Chernenkov
1:2
Denis Popovich
Grupo 2
Artur Magomedov
0:6
Boris Meteletskiy
Grupo 3
Roman Larin
2:0
Konstantin Yevgrafov
Grupo 3
Roman Chernyshkov
4:0
Islam Charayev
Grupo 4
Al'mir Iskakov
0:2
Boris Plaksin
Grupo 4
Oksana Golikova
0:5
Al'bert Stulov
Grupo 5
Boris Fyodorov
0:3
Artyom Kharchevnikov
Grupo 5
Andriy Povoikyn
1:1
Vladimir Kononov
Grupo 6
Oleksiy Antonenko
3:1
Ihor Koz'ban
Grupo 6
Denis Bodrov
1:2
Andrey Trunov
Grupo 7
Nikolay Serbul
1:1
Vadim Ukhov
Grupo 7
Maksym Pul'man
1:3
Artyom Dolzhenko
Grupo 8
Dmitriy Chernyshev
1:1
Tagir Yakubov
Grupo 8
Vasil' Chizh
0:5
Viktor Ovchinnikov
Group 9
Aleksey Toropatskiy
3:2
Aleksey Lepin
Group 9
Sergey Lanovoy
0:1
Ivan Tsapkin
Group 10
Ihor Serdyukov
5:1
Oleh Hrekov
Group 10