Sotra Sportsklubb
—
Notodden
Group 1
Skeid
—
Tromsdalen
Grupo 2
Strømmen
—
Follo
Grupo 2
Eik-Toensberg
—
IL Hødd
Group 1
Vard Haugesund
—
Arendal
Group 1
Djerv
—
Oern-Horten
Group 1
Grorud
—
Strindheim
Grupo 2
Brattvaag
—
Kvik-Halden
Group 1
Eidsvold Tf
—
Vaalerenga 2
Grupo 2
Alta
—
Kjelsaas
Grupo 2
Stjoerdals-Blink
—
Ullensaker/Kisa
Grupo 2
Flekkeroey
—
Lysekloster
Group 1
Gjoevik-Lyn
—
Junkeren
Grupo 2
Brann 2
—
Viking 2
Group 1
Oern-Horten
—
Brattvaag
Group 1
Strindheim
—
Skeid
Grupo 2
Junkeren
—
Grorud
Grupo 2
Ullensaker/Kisa
—
Strømmen
Grupo 2
Lysekloster
—
Vard Haugesund
Group 1
Tromsdalen
—
Eidsvold Tf
Grupo 2
Notodden
—
Eik-Toensberg
Group 1
Kjelsaas
—
Gjoevik-Lyn
Grupo 2
Follo
—
Alta
Grupo 2
Arendal
—
Flekkeroey
Group 1
Kvik-Halden
—
Sotra Sportsklubb
Group 1
Viking 2
—
Djerv
Group 1
Vaalerenga 2
—
Stjoerdals-Blink
Grupo 2
IL Hødd
—
Brann 2
Group 1
Skeid
—
Kjelsaas
Grupo 2
Lysekloster
—
Arendal
Group 1
Brattvaag
—
Notodden
Group 1
Vard Haugesund
—
Sotra Sportsklubb
Group 1
Gjoevik-Lyn
—
Strindheim
Grupo 2
Stjoerdals-Blink
—
Follo
Grupo 2
Flekkeroey
—
Kvik-Halden
Group 1
Strømmen
—
Vaalerenga 2
Grupo 2
Alta
—
Ullensaker/Kisa
Grupo 2
Djerv
—
IL Hødd
Group 1
Eidsvold Tf
—
Junkeren
Grupo 2
Grorud
—
Tromsdalen
Grupo 2
Oern-Horten
—
Brann 2
Group 1
Eik-Toensberg
—
Viking 2
Group 1
Tromsdalen
—
Alta
Grupo 2
Eidsvold Tf
—
Gjoevik-Lyn
Grupo 2
Sotra Sportsklubb
—
Djerv
Group 1
Ullensaker/Kisa
—
Grorud
Grupo 2
Strømmen
—
Kjelsaas
Grupo 2
Follo
—
Skeid
Grupo 2
Kvik-Halden
—
Vard Haugesund
Group 1
Arendal
—
Oern-Horten
Group 1
Notodden
—
Lysekloster
Group 1
IL Hødd
—
Flekkeroey
Group 1
Vaalerenga 2
—
Strindheim
Grupo 2
Junkeren
—
Stjoerdals-Blink
Grupo 2
Viking 2
—
Brattvaag
Group 1
Brann 2
—
Eik-Toensberg
Group 1
Vard Haugesund
—
Notodden
Group 1
Kjelsaas
—
Follo
Grupo 2
Grorud
—
Eidsvold Tf
Grupo 2
Skeid
—
Ullensaker/Kisa
Grupo 2
Oern-Horten
—
IL Hødd
Group 1
Lysekloster
—
Kvik-Halden
Group 1
Stjoerdals-Blink
—
Tromsdalen
Grupo 2
Alta
—
Strømmen
Grupo 2
Brattvaag
—
Arendal
Group 1
Djerv
—
Brann 2
Group 1
Eik-Toensberg
—
Sotra Sportsklubb
Group 1
Gjoevik-Lyn
—
Vaalerenga 2
Grupo 2
Strindheim
—
Junkeren
Grupo 2
Flekkeroey
—
Viking 2
Group 1
Sotra Sportsklubb
—
Lysekloster
Group 1
Tromsdalen
—
Gjoevik-Lyn
Grupo 2
Ullensaker/Kisa
—
Follo
Grupo 2
Eidsvold Tf
—
Strindheim
Grupo 2
Arendal
—
Kvik-Halden
Group 1
Notodden
—
Flekkeroey
Group 1
Eik-Toensberg
—
Djerv
Group 1
Vaalerenga 2
—
Alta
Grupo 2
Junkeren
—
Skeid
Grupo 2
Grorud
—
Kjelsaas
Grupo 2
IL Hødd
—
Vard Haugesund
Group 1
Strømmen
—
Stjoerdals-Blink
Grupo 2
Viking 2
—
Oern-Horten
Group 1
Brann 2
—
Brattvaag
Group 1
Kjelsaas
—
Vaalerenga 2
Grupo 2
Arendal
—
Djerv
Group 1
Oern-Horten
—
Eik-Toensberg
Group 1
Strindheim
—
Tromsdalen
Grupo 2
Gjoevik-Lyn
—
Ullensaker/Kisa
Grupo 2
Alta
—
Junkeren
Grupo 2
Follo
—
Eidsvold Tf
Grupo 2
Kvik-Halden
—
Notodden
Group 1
Flekkeroey
—
Sotra Sportsklubb
Group 1
Stjoerdals-Blink
—
Grorud
Grupo 2
Brattvaag
—
IL Hødd
Group 1
Skeid
—
Strømmen
Grupo 2
Lysekloster
—
Brann 2
Group 1
Vard Haugesund
—
Viking 2
Group 1
Eik-Toensberg
—
Brattvaag
Group 1
Ullensaker/Kisa
—
Kjelsaas
Grupo 2
Grorud
—
Gjoevik-Lyn
Grupo 2
Strindheim
—
Alta
Grupo 2
Notodden
—
Oern-Horten
Group 1
IL Hødd
—
Kvik-Halden
Group 1
Djerv
—
Flekkeroey
Group 1
Eidsvold Tf
—
Stjoerdals-Blink
Grupo 2
Tromsdalen
—
Strømmen
Grupo 2
Sotra Sportsklubb
—
Arendal
Group 1
Junkeren
—
Follo
Grupo 2
Viking 2
—
Lysekloster
Group 1
Brann 2
—
Vard Haugesund
Group 1
Vaalerenga 2
—
Skeid
Grupo 2
Vard Haugesund
—
Eik-Toensberg
Group 1
Stjoerdals-Blink
—
Gjoevik-Lyn
Grupo 2
Lysekloster
—
IL Hødd
Group 1
Arendal
—
Notodden
Group 1
Strømmen
—
Strindheim
Grupo 2
Alta
—
Grorud
Grupo 2
Brattvaag
—
Djerv
Group 1
Ullensaker/Kisa
—
Vaalerenga 2
Grupo 2
Skeid
—
Eidsvold Tf
Grupo 2
Kvik-Halden
—
Brann 2
Group 1
Kjelsaas
—
Junkeren
Grupo 2
Follo
—
Tromsdalen
Grupo 2
Flekkeroey
—
Oern-Horten
Group 1
Sotra Sportsklubb
—
Viking 2
Group 1
Brann 2
—
Sotra Sportsklubb
Group 1
Tromsdalen
—
Kjelsaas
Grupo 2
Grorud
—
Strømmen
Grupo 2
Strindheim
—
Stjoerdals-Blink
Grupo 2
Gjoevik-Lyn
—
Skeid
Grupo 2
Djerv
—
Kvik-Halden
Group 1
Eik-Toensberg
—
Flekkeroey
Group 1
Brattvaag
—
Vard Haugesund
Group 1
Eidsvold Tf
—
Alta
Grupo 2
Viking 2
—
Notodden
Group 1
Junkeren
—
Ullensaker/Kisa
Grupo 2
IL Hødd
—
Arendal
Group 1
Oern-Horten
—
Lysekloster
Group 1
Vaalerenga 2
—
Follo
Grupo 2
Skeid
—
Grorud
Grupo 2
Notodden
—
IL Hødd
Group 1
Kjelsaas
—
Eidsvold Tf
Grupo 2
Follo
—
Gjoevik-Lyn
Grupo 2
Vard Haugesund
—
Djerv
Group 1
Kvik-Halden
—
Eik-Toensberg
Group 1
Arendal
—
Viking 2
Group 1
Sotra Sportsklubb
—
Oern-Horten
Group 1
Ullensaker/Kisa
—
Strindheim
Grupo 2
Flekkeroey
—
Brann 2
Group 1
Strømmen
—
Junkeren
Grupo 2
Lysekloster
—
Brattvaag
Group 1
Alta
—
Stjoerdals-Blink
Grupo 2
Vaalerenga 2
—
Tromsdalen
Grupo 2
Stjoerdals-Blink
—
Skeid
Grupo 2
Eidsvold Tf
—
Strømmen
Grupo 2
Grorud
—
Follo
Grupo 2
Brann 2
—
Notodden
Group 1
Strindheim
—
Kjelsaas
Grupo 2
Eik-Toensberg
—
Arendal
Group 1
Tromsdalen
—
Ullensaker/Kisa
Grupo 2
Gjoevik-Lyn
—
Alta
Grupo 2
Oern-Horten
—
Vard Haugesund
Group 1
Viking 2
—
Kvik-Halden
Group 1
Brattvaag
—
Flekkeroey
Group 1
Djerv
—
Lysekloster
Group 1
IL Hødd
—
Sotra Sportsklubb
Group 1
Junkeren
—
Vaalerenga 2
Grupo 2
Vard Haugesund
—
Flekkeroey
Group 1
Kvik-Halden
—
Oern-Horten
Group 1
Lysekloster
—
Eik-Toensberg
Group 1
Notodden
—
Djerv
Group 1
Arendal
—
Brann 2
Group 1
Sotra Sportsklubb
—
Brattvaag
Group 1
IL Hødd
—
Viking 2
Group 1
Oern-Horten
—
Arendal
Group 1
Eik-Toensberg
—
Notodden
Group 1
Flekkeroey
—
IL Hødd
Group 1
Brattvaag
—
Lysekloster
Group 1
Djerv
—
Sotra Sportsklubb
Group 1
Brann 2
—
Kvik-Halden
Group 1
Viking 2
—
Vard Haugesund
Group 1
Lysekloster
—
Oern-Horten
Group 1
Notodden
—
Arendal
Group 1
IL Hødd
—
Eik-Toensberg
Group 1
Kvik-Halden
—
Flekkeroey
Group 1
Vard Haugesund
—
Brattvaag
Group 1
Sotra Sportsklubb
—
Brann 2
Group 1
Djerv
—
Viking 2
Group 1
Skeid
—
Alta
Grupo 2
Ullensaker/Kisa
—
Eidsvold Tf
Grupo 2
Strømmen
—
Gjoevik-Lyn
Grupo 2
Vaalerenga 2
—
Grorud
Grupo 2
Kjelsaas
—
Stjoerdals-Blink
Grupo 2
Tromsdalen
—
Junkeren
Grupo 2
Follo
—
Strindheim
Grupo 2
Junkeren
—
Kjelsaas
Grupo 2
Grorud
—
Ullensaker/Kisa
Grupo 2
Stjoerdals-Blink
—
Strømmen
Grupo 2
Eidsvold Tf
—
Skeid
Grupo 2
Gjoevik-Lyn
—
Tromsdalen
Grupo 2
Alta
—
Follo
Grupo 2
Strindheim
—
Vaalerenga 2
Grupo 2
Skeid
—
Gjoevik-Lyn
Grupo 2
Kjelsaas
—
Grorud
Grupo 2
Tromsdalen
—
Strindheim
Grupo 2
Stjoerdals-Blink
—
Eidsvold Tf
Grupo 2
Strømmen
—
Alta
Grupo 2
Ullensaker/Kisa
—
Junkeren
Grupo 2
Follo
—
Vaalerenga 2
Grupo 2
Alta
—
Tromsdalen
Grupo 2
Eidsvold Tf
—
Follo
Grupo 2
Junkeren
—
Strømmen
Grupo 2
Eik-Toensberg
—
Kvik-Halden
Group 1
Strindheim
—
Ullensaker/Kisa
Grupo 2
Flekkeroey
—
Vard Haugesund
Group 1
Brann 2
—
Djerv
Group 1
Oern-Horten
—
Notodden
Group 1
Gjoevik-Lyn
—
Stjoerdals-Blink
Grupo 2
Arendal
—
Lysekloster
Group 1
Brattvaag
—
Sotra Sportsklubb
Group 1
Viking 2
—
IL Hødd
Group 1
Vaalerenga 2
—
Kjelsaas
Grupo 2
Grorud
—
Skeid
Grupo 2
Vard Haugesund
—
Oern-Horten
Group 1
Djerv
—
Brattvaag
Group 1
Strømmen
—
Eidsvold Tf
Grupo 2
Ullensaker/Kisa
—
Gjoevik-Lyn
Grupo 2
Sotra Sportsklubb
—
Eik-Toensberg
Group 1
Stjoerdals-Blink
—
Alta
Grupo 2
Tromsdalen
—
Grorud
Grupo 2
IL Hødd
—
Lysekloster
Group 1
Follo
—
Junkeren
Grupo 2
Kjelsaas
—
Strindheim
Grupo 2
Kvik-Halden
—
Arendal
Group 1
Brann 2
—
Flekkeroey
Group 1
Notodden
—
Viking 2
Group 1
Skeid
—
Vaalerenga 2
Grupo 2
Strindheim
—
Follo
Grupo 2
Grorud
—
Stjoerdals-Blink
Grupo 2
Lysekloster
—
Notodden
Group 1
Eidsvold Tf
—
Kjelsaas
Grupo 2
Oern-Horten
—
Kvik-Halden
Group 1
Flekkeroey
—
Djerv
Group 1
Eik-Toensberg
—
Vard Haugesund
Group 1
Gjoevik-Lyn
—
Strømmen
Grupo 2
Arendal
—
IL Hødd
Group 1
Alta
—
Skeid
Grupo 2
Junkeren
—
Tromsdalen
Grupo 2
Brattvaag
—
Brann 2
Group 1
Viking 2
—
Sotra Sportsklubb
Group 1
Vaalerenga 2
—
Ullensaker/Kisa
Grupo 2
Junkeren
—
Gjoevik-Lyn
Grupo 2
Notodden
—
Brattvaag
Group 1
Strømmen
—
Grorud
Grupo 2
Stjoerdals-Blink
—
Strindheim
Grupo 2
Kjelsaas
—
Skeid
Grupo 2
Vard Haugesund
—
Lysekloster
Group 1
Follo
—
Ullensaker/Kisa
Grupo 2
Djerv
—
Eik-Toensberg
Group 1
Alta
—
Eidsvold Tf
Grupo 2
IL Hødd
—
Oern-Horten
Group 1
Sotra Sportsklubb
—
Flekkeroey
Group 1
Kvik-Halden
—
Viking 2
Group 1
Brann 2
—
Arendal
Group 1
Tromsdalen
—
Vaalerenga 2
Grupo 2
Strindheim
—
Strømmen
Grupo 2
Lysekloster
—
Djerv
Group 1
Gjoevik-Lyn
—
Eidsvold Tf
Grupo 2
Follo
—
Kjelsaas
Grupo 2
Oern-Horten
—
Viking 2
Group 1
Skeid
—
Stjoerdals-Blink
Grupo 2
Notodden
—
Kvik-Halden
Group 1
Grorud
—
Alta
Grupo 2
Flekkeroey
—
Brattvaag
Group 1
Vard Haugesund
—
IL Hødd
Group 1
Eik-Toensberg
—
Brann 2
Group 1
Vaalerenga 2
—
Junkeren
Grupo 2
Arendal
—
Sotra Sportsklubb
Group 1
Ullensaker/Kisa
—
Tromsdalen
Grupo 2
Strømmen
—
Skeid
Grupo 2
Kjelsaas
—
Ullensaker/Kisa
Grupo 2
IL Hødd
—
Notodden
Group 1
Eidsvold Tf
—
Grorud
Grupo 2
Sotra Sportsklubb
—
Vard Haugesund
Group 1
Tromsdalen
—
Follo
Grupo 2
Brattvaag
—
Eik-Toensberg
Group 1
Djerv
—
Arendal
Group 1
Alta
—
Gjoevik-Lyn
Grupo 2
Kvik-Halden
—
Lysekloster
Group 1
Junkeren
—
Strindheim
Grupo 2
Brann 2
—
Oern-Horten
Group 1
Stjoerdals-Blink
—
Vaalerenga 2
Grupo 2
Viking 2
—
Flekkeroey
Group 1
Notodden
—
Sotra Sportsklubb
Group 1
Gjoevik-Lyn
—
Grorud
Grupo 2
Oern-Horten
—
Djerv
Group 1
Flekkeroey
—
Eik-Toensberg
Group 1
Ullensaker/Kisa
—
Alta
Grupo 2
Arendal
—
Brattvaag
Group 1
Kvik-Halden
—
IL Hødd
Group 1
Follo
—
Stjoerdals-Blink
Grupo 2
Strindheim
—
Eidsvold Tf
Grupo 2
Skeid
—
Junkeren
Grupo 2
Kjelsaas
—
Tromsdalen
Grupo 2
Lysekloster
—
Viking 2
Group 1
Vaalerenga 2
—
Strømmen
Grupo 2
Vard Haugesund
—
Brann 2
Group 1
Eidsvold Tf
—
Ullensaker/Kisa
Grupo 2
Sotra Sportsklubb
—
Kvik-Halden
Group 1
Gjoevik-Lyn
—
Follo
Grupo 2
Skeid
—
Strindheim
Grupo 2
Flekkeroey
—
Notodden
Group 1
Djerv
—
Vard Haugesund
Group 1
Stjoerdals-Blink
—
Kjelsaas
Grupo 2
Grorud
—
Junkeren
Grupo 2
Brattvaag
—
Oern-Horten
Group 1
Eik-Toensberg
—
Lysekloster
Group 1
Strømmen
—
Tromsdalen
Grupo 2
Brann 2
—
IL Hødd
Group 1
Viking 2
—
Arendal
Group 1
Alta
—
Vaalerenga 2
Grupo 2
Kvik-Halden
—
Brattvaag
Group 1
Arendal
—
Vard Haugesund
Group 1
Follo
—
Strømmen
Grupo 2
Tromsdalen
—
Skeid
Grupo 2
Junkeren
—
Eidsvold Tf
Grupo 2
Ullensaker/Kisa
—
Stjoerdals-Blink
Grupo 2
Kjelsaas
—
Alta
Grupo 2
Strindheim
—
Grorud
Grupo 2
Oern-Horten
—
Sotra Sportsklubb
Group 1
Notodden
—
Brann 2
Group 1
IL Hødd
—
Djerv
Group 1
Lysekloster
—
Flekkeroey
Group 1
Viking 2
—
Eik-Toensberg
Group 1
Vaalerenga 2
—
Gjoevik-Lyn
Grupo 2
Sotra Sportsklubb
—
IL Hødd
Group 1
Flekkeroey
—
Arendal
Group 1
Skeid
—
Follo
Grupo 2
Eidsvold Tf
—
Tromsdalen
Grupo 2
Strømmen
—
Ullensaker/Kisa
Grupo 2
Brann 2
—
Lysekloster
Group 1
Djerv
—
Notodden
Group 1
Brattvaag
—
Viking 2
Group 1
Alta
—
Strindheim
Grupo 2
Stjoerdals-Blink
—
Junkeren
Grupo 2
Vard Haugesund
—
Kvik-Halden
Group 1
Eik-Toensberg
—
Oern-Horten
Group 1
Grorud
—
Vaalerenga 2
Grupo 2
Gjoevik-Lyn
—
Kjelsaas
Grupo 2
Notodden
—
Vard Haugesund
Group 1
IL Hødd
—
Brattvaag
Group 1
Follo
—
Grorud
Grupo 2
Strindheim
—
Gjoevik-Lyn
Grupo 2
Ullensaker/Kisa
—
Skeid
Grupo 2
Viking 2
—
Brann 2
Group 1
Kvik-Halden
—
Djerv
Group 1
Oern-Horten
—
Flekkeroey
Group 1
Kjelsaas
—
Strømmen
Grupo 2
Vaalerenga 2
—
Eidsvold Tf
Grupo 2
Lysekloster
—
Sotra Sportsklubb
Group 1
Arendal
—
Eik-Toensberg
Group 1
Junkeren
—
Alta
Grupo 2
Tromsdalen
—
Stjoerdals-Blink
Grupo 2