Fri, 01:31
Login
Football
Leagues
Matches
Teams
Players
Predictions
Hockey
Text broadcasts
Matches
Tournaments
Teams
Players
Hockey forecast
Tennis
Matches
Players
Rankings
Basketball
Matches
Tournaments
Teams
Players
Formula-1
Rating of pilots and teams
Race
Teams
Drivers
Esports
Matches
Volleyball
Matches
Teams
Handball
Matches
Baseball
Matches
Forecast
Stadiums
Tips
✅ Tips on all sport
Home
Basketball
Matches
Saturday, 30 March 2024
Yesterday
Today
Now
Tomorrow
Reload
Sat 30/03
VTB United League
(Group A)
Standing
11:00
NS
Unics Kazan
-
Parma Perm
-
USA
:
NBA
Standing
17:00
NS
New Orleans Pelicans
-
Boston Celtics
-
19:00
NS
Orlando Magic
-
Memphis Grizzlies
-
19:30
NS
Atlanta Hawks
-
Milwaukee Bucks
-
Adriatic League
Standing
12:00
NS
Krka
-
Cedevita Olimpija
-
14:00
NS
Mornar Bar
-
Borac
-
16:00
NS
Cibona
-
Igokea
-
Argentina
:
Lnb
Standing
10:00
NS
San Martin De Corientes
-
Quimsa
-
20:00
NS
Gimnasia
-
Ferro Carril Oeste
-
20:15
NS
Obras
-
Instituto Cordoba
-
Austria
:
Superleague A
Standing
12:30
NS
Graz Ubsc
-
St. Polten
-
12:30
NS
Swans Gmunden
-
Traiskirchen
-
13:00
NS
Bbc Nord Dragonz
-
Kapfenberg Bulls
-
14:00
NS
Furstenfeld
-
Bc Vienna
-
14:00
NS
Vienna Timberwolves
-
Oberwart Gunners
-
Brazil
:
Nbb
Standing
16:10
NS
Minas Tenis Clube
-
Corinthians
-
17:00
NS
Pato Basquete
-
Pinheiros
-
17:00
NS
Vasco Da Gama
-
Sao Paulo
-
China
:
Cba
Standing
07:35
NS
Fujian Sturgeons
-
Shanghai
-
07:35
NS
Sichuan
-
Zhejiang Chouzhou
-
07:35
NS
Jiangsu Dragons
-
Beijing Royal Fighters
-
07:35
NS
Shenzhen
-
Shandong Hi-Speed Kirin
-
Croatia
:
Premier League
Standing
12:30
NS
Alkar
-
Furnir
-
13:00
NS
GKK Sibenik
-
Kk Zadar
-
Czech Republic
:
NBL
(Group A)
Standing
12:30
NS
Pardubice
-
Usk Prague
-
12:30
NS
Bk Opava
-
Usti Nad Labem
-
12:30
NS
Decin
-
Nymburk
-
12:45
NS
Bc Kolin
-
Mmcite Brno
-
Czech Republic
:
NBL
(Group B)
Standing
12:30
NS
Nh Ostrava
-
Slavia Prague
-
Denmark
:
Basket League
Standing
12:30
NS
Bakken Bears
-
Horsens Ic
-
England
:
BBL
Standing
13:00
NS
Surrey Scorchers
-
Caledonia Gladiators
-
16:00
NS
Bristol Flyers
-
Plymouth City Patriots
-
Finland
: Korisliiga Championship Group
11:00
NS
Uu Korihait
-
Kauhajoen Karhu
-
11:00
NS
Kataja
-
Salon Vilpas
-
11:00
NS
Helsinki Seagulls
-
BC Nokia
-
Finland
: Korisliiga Relegation Group
11:00
NS
Ktp Basket
-
Tampereen Pyrintoe
-
11:00
NS
Kouvot
-
Kobrat
-
11:00
NS
Loimaa Bisons
-
Lahti Basketball
-
France
:
Pro A
Standing
11:00
NS
Limoges
-
Chalon/saone
-
13:30
NS
Nancy
-
Cholet
-
13:30
NS
Roanne
-
Metropolitans 92
-
13:30
NS
Strasbourg
-
Asvel Lyon-Villeurbanne
-
13:30
NS
Ada Blois Basket
-
Le Mans
-
16:00
NS
Saint Quentin
-
Monaco
-
France
:
Pro B
Standing
15:00
NS
Boulazac
-
Poitiers
-
Germany
:
BBL
Standing
11:00
NS
Mitteldeutscher Bc
-
Chemnitz 99
-
13:30
NS
Mlp Academics Heidelberg
-
Crailsheim Merlins
-
15:00
NS
Wurzburg
-
Tigers Tuebingen
-
15:00
NS
Telekom Baskets Bonn
-
Sc Rasta Vechta
-
Greece
:
Elite League
Standing
10:00
NS
Iraklis
-
Panionios
-
10:00
NS
Ermis Schimatari
-
Ne Megaridas
-
10:00
NS
Esperos
-
Amyntas
-
10:00
NS
Koroivos Amaliadas
-
Panerythraikos
-
10:00
NS
Eleftheroupoli
-
Psychikou
-
10:00
NS
Milon Aons
-
Papagou Bc
-
10:00
NS
Charilaos Trikoupis B.c.
-
Mykonos
-
10:00
NS
Aias Evosmou
-
Doxa Lefkadas
-
Greece
: Greek Basket League Playoff Group
11:15
NS
Peristeri
-
Kolossos Rhodes
-
Greece
: Greek Basket League Relegation Group
12:00
NS
Paok
-
Apollon Patras
-
13:00
NS
Lavrio
-
AS Karditsas
-
Israel
:
Superleague A
Standing
15:10
NS
Hapoel Galil Elyon
-
Maccabi Tel Aviv
-
Italy
: A2 Second Phase
14:00
NS
Baltur Cento
-
Latina
-
15:00
NS
Pallacanestro Forli
-
Juvi Cremona 1952
-
15:00
NS
Ueb Cividale
-
Acqua S.bernardo Cantu
-
15:30
NS
Frata Nardo
-
Trapani
-
15:30
NS
Allianz Pallacanestro Trieste
-
Vigevano
-
15:30
NS
Tezenis Verona
-
Luiss Roma
-
15:30
NS
Fortitudo Kigili Bologna
-
Urania Porta Milano
-
15:45
NS
U.c.c. Casalpusterlengo
-
Agrigento
-
Italy
:
Serie A
Standing
12:00
NS
Nutribullet Treviso Basket
-
Carpegna Prosciutto Pesaro
-
13:00
NS
Bertram Derthona Tortona Basket
-
Vanoli Basket Cremona
-
14:00
NS
Gevi Napoli Basket
-
Umana Reyer Venezia
-
14:30
NS
Trento
-
Scafati Basket
-
15:00
NS
Happy Casa Brindisi
-
Banco Di Sardegna Sassari
-
15:30
NS
Unahotels Reggio Emilia
-
Olimpia Milano
-
16:00
NS
Openjobmetis Varese
-
Germani Brescia
-
Japan
:
B.League
Standing
01:05
NS
Akita Northern Happinets
-
Sun Rockers Shibuya
-
01:05
NS
Shinshu Brave Warriors
-
Nagoya Fighting Eagles
-
01:05
NS
Osaka Evessa
-
Levanga Hokkaido
-
01:05
NS
Hiroshima Dragonflies
-
Gunma Crane Thunders
-
02:05
NS
SeaHorses Mikawa
-
Utsunomiya Brex
-
02:05
NS
Diamond Dolphins
-
Toyama Grouses
-
02:05
NS
Chiba Jets
-
Brave Thunders
-
02:05
NS
Yokohama B-Corsairs
-
Alvark Tokyo
-
03:05
NS
Sendai 89Ers
-
San-En Neophoenix
-
03:05
NS
Saga Ballooners
-
Kyoto Hannaryz
-
03:05
NS
Nagasaki Velca
-
Shimane Susanoo Magic
-
05:05
NS
Ryukyu Golden Kings
-
Ibaraki Robots
-
Latvia-Estonian League
(Quarter-Finals)
Standing
11:00
NS
Prometey
-
BK Ogre/Kumho Sonora
-
Lithuania
:
LBL
Standing
10:00
NS
Nevezis
-
BC Rytas
-
11:00
CAN
Pieno Zvaigzdes
-
Gargzdai
-
11:20
NS
Bc Wolves
-
Juventus
-
Poland
:
Basket Liga
Standing
10:30
NS
Sokol Lancut
-
Trefl Sopot
-
12:30
NS
Lublin
-
Dziki Warsaw
-
Russia
:
Premier League: Women
Standing
06:30
NS
MBA Moscow W
-
Ekaterinburg W
-
09:00
NS
Dynamo Moscow W
-
Spartak Moscow W
-
Serbia
:
A League
Standing
11:00
NS
Vojvodina
-
Okk Beograd
-
12:00
NS
Spartak Subotica
-
Cacak 94
-
13:00
NS
Vrsac
-
Radnicki Kragujevac
-
14:00
NS
Tamis
-
Sloga
-
14:00
NS
Metalac
-
Sloboda
-
Slovakia
:
SBL
Standing
10:30
NS
Nitra
-
Levicki Patrioti
-
13:00
NS
Spisski Rytieri
-
Handlova
-
13:00
NS
Bk Svit
-
Prievidza
-
Slovenia
:
Liga Nova KBM
Standing
08:00
NS
Helios Domzale
-
Kk Sencur
-
13:00
NS
Triglav Kranj
-
Hopsi Polzela
-
14:00
NS
Kk Tajfun Sentjur
-
Podcetrtek
-
South Korea
:
WKBL: Women
(Final)
Standing
05:00
NS
Hansae Woori W
-
Kb Stars W
-
Spain
:
ACB
Standing
13:00
NS
Palencia
-
Iberostar Tenerife
-
13:00
NS
Cb Breogan Lugo
-
Bilbao
-
15:45
NS
Unicaja
-
Basquet Girona
-
15:45
NS
Baskonia
-
Basket Zaragoza
-
Spain
:
LEB Oro
Standing
14:00
NS
Valladolid
-
Burgos
-
Turkiye
:
BSL
Standing
06:00
NS
Turk Telekom
-
Manisa Bb
-
08:30
NS
Darussafaka
-
Merkezefendi
-
11:00
NS
Karsiyaka
-
Bahcesehir Koleji
-
Ukraine
:
Superliga FBU
(Quarter-Finals)
Standing
13:00
NS
Hoverla
-
Kyiv Basket
-
✅ Football tips
Betting bonus
$
100
Authentication
Email
or
username
Password
Lost password?
Remember me
Login
Register
News
99+
Leagues